Купа Дюран - Индия
петък, 26.08.2022
10:30
3 - 1
(0 - 1, 3 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Ню Делхи |
| Гост: |
Ченай |
| Разстояние: |
1 757.4 км |
| Начален час |
| Час: |
10:30 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.45 |
3.30 |
2.45 |
12 |
|
|
|
1.49 |
1.49 |
| 35% |
30% |
35% |
1.29 |
|
|
|
49% |
51% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
3.80 |
|
|
|
1.73 |
1.98 |
|
|
|
2.88 |
1.36 |
| 75% |
25% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
32% |
68% |
Последни 6 директни срещи
|
2022-01-13 |
Ченайин
|
1 - 1 |
Спортинг Делхи
|
|
2021-11-23 |
Спортинг Делхи
|
0 - 1 |
Ченайин
|
|
2021-01-31 |
Спортинг Делхи
|
2 - 0 |
Ченайин
|
|
2021-01-04 |
Ченайин
|
1 - 4 |
Спортинг Делхи
|
|
2020-01-10 |
Спортинг Делхи
|
1 - 3 |
Ченайин
|
|
2019-11-25 |
Ченайин
|
2 - 1 |
Спортинг Делхи
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
3 |
|
5 |
3 |
2 |
| 33% |
17% |
50% |
|
83% |
50% |
33% |
Спортинг Делхи последни 12 срещи
|
2022-08-22 |
ТРАУ Имфал
|
0 - 2 |
Спортинг Делхи
|
|
2022-03-20 |
Спортинг Делхи
|
1 - 1 |
Керала Бластърс
|
|
2022-03-16 |
Мохун Баган
|
1 - 0 |
Спортинг Делхи
|
|
2022-03-12 |
Спортинг Делхи
|
3 - 1 |
Мохун Баган
|
|
2022-03-05 |
Спортинг Делхи
|
2 - 1 |
Мумбай Сити
|
|
2022-03-01 |
Спортинг Делхи
|
0 - 3 |
Джамшедпур
|
|
2022-02-23 |
Спортинг Делхи
|
2 - 1 |
Керала Бластърс
|
|
2022-02-19 |
Спортинг Делхи
|
3 - 2 |
Гоа
|
|
2022-02-11 |
Бенгалуру
|
1 - 2 |
Спортинг Делхи
|
|
2022-02-08 |
Спортинг Делхи
|
1 - 2 |
Мохун Баган
|
|
2022-01-31 |
НортИйст Юн.
|
0 - 5 |
Спортинг Делхи
|
|
2022-01-27 |
Одиша
|
2 - 3 |
Спортинг Делхи
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
11 |
9 |
4 |
| 67% |
8% |
25% |
|
92% |
75% |
33% |
Ченайин последни 12 срещи
|
2022-03-03 |
Ченайин
|
0 - 1 |
Мохун Баган
|
|
2022-02-26 |
Керала Бластърс
|
3 - 0 |
Ченайин
|
|
2022-02-20 |
Ченайин
|
1 - 4 |
Джамшедпур
|
|
2022-02-16 |
Одиша
|
2 - 2 |
Ченайин
|
|
2022-02-09 |
Ченайин
|
0 - 5 |
Гоа
|
|
2022-02-06 |
Ченайин
|
0 - 1 |
Мумбай Сити
|
|
2022-02-02 |
Ийст Бенгал
|
2 - 2 |
Ченайин
|
|
2022-01-26 |
Бенгалуру
|
3 - 0 |
Ченайин
|
|
2022-01-22 |
Ченайин
|
2 - 1 |
НортИйст Юн.
|
|
2022-01-13 |
Ченайин
|
1 - 1 |
Спортинг Делхи
|
|
2022-01-08 |
Гоа
|
1 - 0 |
Ченайин
|
|
2022-01-02 |
Джамшедпур
|
0 - 1 |
Ченайин
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
8 |
7 |
4 |
| 17% |
25% |
58% |
|
67% |
58% |
33% |
Спортинг Делхи следващи 6 срещи
|
2022-08-30 |
НЕРОКА Имфал
|
- |
Спортинг Делхи
|
|
2022-09-12 |
Спортинг Делхи
|
- |
Раджастан Юн.
|
|
2022-09-15 |
Бенгалуру
|
- |
Спортинг Делхи
|
|
2022-10-09 |
Спортинг Делхи
|
- |
Мумбай Сити
|
|
2022-10-13 |
НортИйст Юн.
|
- |
Спортинг Делхи
|
|
2022-10-22 |
Спортинг Делхи
|
- |
Бенгалуру
|
Ченайин следващи 6 срещи
|
2022-09-01 |
ТРАУ Имфал
|
- |
Ченайин
|
|
2022-09-05 |
НЕРОКА Имфал
|
- |
Ченайин
|
|
2022-09-11 |
Мумбай Сити
|
- |
Ченайин
|
|
2022-10-10 |
Мохун Баган
|
- |
Ченайин
|
|
2022-10-14 |
Ченайин
|
- |
Бенгалуру
|
|
2022-10-21 |
Ченайин
|
- |
Гоа
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.45 |
3.30 |
2.45 |
| Вероятност |
35% |
30% |
35% |
|
12 @ 1.29 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.49 |
1.49 |
| Вероятност |
49% |
51% |
|
X2 @ 1.49 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.22 |
3.80 |
| Вероятност |
|
75% |
25% |
|
Над 1.5 @ 1.22 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.73 |
1.98 |
| Вероятност |
|
53% |
47% |
|
Над 2.5 @ 1.73 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.88 |
1.36 |
| Вероятност |
|
32% |
68% |
|
Под 3.5 @ 1.36 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.53 |
2.38 |
| Вероятност |
|
60% |
40% |
|
Г/Г @ 1.53 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-08-26 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!