Суперлига - Швейцария
събота, 30.01.2021
19:30
19:30

Санкт Гален

Цюрих
2 - 3
(2 - 3, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Санкт Гален |
| Гост: | Цюрих |
| Разстояние: | 62.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Кибунпарк |
| Капацитет: | 19 694 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:30 (20:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.60 | 3.50 | 1 | 1.28 | 1.72 | |||
| 39% | 27% | 34% | 2.00 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 56% | 44% | 45% | 55% | 27% | 73% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-12-09 | Цюрих | 1 - 2 | Санкт Гален |
| 2020-07-25 | Цюрих | 1 - 3 | Санкт Гален |
| 2020-06-25 | Санкт Гален | 0 - 4 | Цюрих |
| 2019-12-14 | Санкт Гален | 1 - 3 | Цюрих |
| 2019-08-14 | Цюрих | 2 - 1 | Санкт Гален |
| 2019-05-25 | Цюрих | 1 - 1 | Санкт Гален |
| 2019-02-06 | Санкт Гален | 3 - 1 | Цюрих |
| 2018-10-28 | Санкт Гален | 3 - 2 | Цюрих |
| 2018-08-12 | Цюрих | 0 - 0 | Санкт Гален |
| 2018-06-30 | Цюрих | 4 - 1 | Санкт Гален |
| 2018-04-18 | Цюрих | 4 - 0 | Санкт Гален |
| 2018-02-11 | Санкт Гален | 1 - 2 | Цюрих |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 10 | 7 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 83% | 58% |
Санкт Гален последни 12 срещи
| 2021-01-24 | Санкт Гален | 0 - 1 | Лугано |
| 2021-01-20 | Санкт Гален | 2 - 0 | Вадуц |
| 2021-01-16 | Санкт Гален | 2 - 0 | Алтах |
| 2021-01-09 | Вил | 1 - 4 | Санкт Гален |
| 2020-12-22 | Санкт Гален | 1 - 2 | Йънг Бойс |
| 2020-12-19 | Базел | 0 - 0 | Санкт Гален |
| 2020-12-16 | Санкт Гален | 0 - 0 | Лугано |
| 2020-12-13 | Лозана Спорт | 0 - 1 | Санкт Гален |
| 2020-12-09 | Цюрих | 1 - 2 | Санкт Гален |
| 2020-11-22 | Санкт Гален | 2 - 2 | Лозана Спорт |
| 2020-11-08 | Йънг Бойс | 0 - 0 | Санкт Гален |
| 2020-11-01 | Санкт Гален | 1 - 3 | Базел |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 5 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 42% | 25% |
Цюрих последни 12 срещи
| 2021-01-27 | Цюрих | 0 - 1 | Вадуц |
| 2021-01-23 | Базел | 1 - 4 | Цюрих |
| 2021-01-16 | Цюрих | 1 - 1 | Винтертур |
| 2021-01-09 | Цюрих | 3 - 1 | Люцерн |
| 2020-12-23 | Цюрих | 0 - 0 | Сион |
| 2020-12-20 | Цюрих | 0 - 1 | Сервет |
| 2020-12-16 | Люцерн | 0 - 0 | Цюрих |
| 2020-12-13 | Лугано | 0 - 1 | Цюрих |
| 2020-12-09 | Цюрих | 1 - 2 | Санкт Гален |
| 2020-12-06 | Цюрих | 4 - 0 | Лозана Спорт |
| 2020-12-02 | Сервет | 2 - 1 | Цюрих |
| 2020-11-22 | Сион | 2 - 2 | Цюрих |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 6 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 50% | 33% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 15 | +12 | 32 |
| 2 | Базел | 16 | +2 | 26 |
| 3 | Лугано | 15 | +2 | 23 |
| 4 | Санкт Гален | 15 | +2 | 23 |
| 5 | Цюрих | 16 | +5 | 22 |
| 6 | Лозана Спорт | 15 | 0 | 19 |
| 7 | Сервет | 14 | -1 | 19 |
| 8 | Сион | 16 | -6 | 16 |
| 9 | Люцерн | 14 | -3 | 13 |
| 10 | Вадуц | 16 | -13 | 11 |
Хронология на изиграните мачове
| Санкт Гален | |
| Цюрих | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Санкт Гален | Цюрих |
|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Базел | 1 - 3 | 1 - 4 |
| 3 | Лугано | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 4 | Санкт Гален | - | |
| 5 | Цюрих | - | |
| 6 | Лозана Спорт | 2 - 2 | 4 - 0 |
| 7 | Сервет | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Сион | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 9 | Люцерн | 0 - 0 | |
| 10 | Вадуц | 2 - 0 | 1 - 4 |
Класиране в шампионата
| Санкт Гален | Цюрих | |
| Позиция | 4 | 5 |
| Точки | 23 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 5 |
| Точки | 11 | 11 |
Форма в шампионата
| Санкт Гален | Цюрих | |
|
Победи Равни Загуби |
6
5 4 |
6
4 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
2 3 |
3
2 3 |
Голове в шампионата
| Санкт Гален | Цюрих | |
|
Вкарани Получени |
14
12 |
23
18 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
8 |
13
12 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (76) | |
| Победа за домакина | 36% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (178) | |
| Средно голове на мач | 2.34 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.20 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.14 |
| Домакинът е отбелязал в | 68% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 49% |
| Над 1.5 | 66% |
| Над 2.5 | 46% |
| Над 3.5 | 25% |
Санкт Гален следващи 6 срещи
| 2021-02-03 | Сион | - | Санкт Гален |
| 2021-02-10 | Сервет | - | Санкт Гален |
| 2021-02-13 | Сион | - | Санкт Гален |
| 2021-02-17 | Санкт Гален | - | Люцерн |
| 2021-02-20 | Вадуц | - | Санкт Гален |
| 2021-02-27 | Санкт Гален | - | Базел |
Цюрих следващи 6 срещи
| 2021-02-03 | Цюрих | - | Йънг Бойс |
| 2021-02-06 | Вадуц | - | Цюрих |
| 2021-02-14 | Цюрих | - | Базел |
| 2021-02-21 | Цюрих | - | Сион |
| 2021-02-27 | Сервет | - | Цюрих |
| 2021-03-04 | Цюрих | - | Люцерн |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 3.60 | 3.50 |
| Вероятност | 39% | 27% | 34% |
| 1 @ 2.00 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 1.72 |
| Вероятност | 53% | 47% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 4.50 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Над 1.5 @ 1.18 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.35 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Под 2.5 @ 2.35 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 1.53 | |
| Вероятност | 27% | 73% | |
| Под 3.5 @ 1.53 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.37 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Без @ 2.37 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-01-30 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
