Лига 3 - Франция
вторник, 23.03.2021
17:00
17:00

Стад Бриошен

Авранш
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Сен Брюк |
| Гост: | Авраншес |
| Разстояние: | 105.4 км |
| Начален час | |
| Час: | 17:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.19 | 2.76 | 3.96 | 1X | 1.24 | 1.67 | |||
| 36% | 35% | 29% | 1.24 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.49 | 2.52 | 2.51 | 1.48 | 4.70 | 1.15 | ||||||
| 65% | 35% | 40% | 60% | 17% | 83% |
Последни 1 директни срещи
| 2020-09-18 | Авранш | 2 - 1 | Стад Бриошен |
Стад Бриошен последни 12 срещи
| 2021-03-19 | Анси | 1 - 1 | Стад Бриошен |
| 2021-03-13 | Стад Бриошен | 0 - 1 | Шоле |
| 2021-03-09 | Стад Бриошен | 2 - 1 | Кретей |
| 2021-03-05 | СК Лион | 1 - 1 | Стад Бриошен |
| 2021-02-27 | Бастия-Борго | 1 - 3 | Стад Бриошен |
| 2021-02-23 | Орлеан | 0 - 0 | Стад Бриошен |
| 2021-02-06 | Стад Бриошен | 3 - 0 | Ван |
| 2021-01-22 | Лавал | 0 - 0 | Стад Бриошен |
| 2021-01-15 | Стад Бриошен | 0 - 0 | Конкарно |
| 2021-01-08 | Вилфранш-Божоле | 1 - 0 | Стад Бриошен |
| 2020-12-18 | Стад Бриошен | 1 - 1 | Бурж-Перона |
| 2020-12-04 | Льо Ман | 1 - 1 | Стад Бриошен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 7 | 2 | 7 | 3 | 1 | |
| 25% | 58% | 17% | 58% | 25% | 8% |
Авранш последни 12 срещи
| 2021-03-19 | Кювили-Руан | 1 - 1 | Авранш |
| 2021-03-13 | Анси | 3 - 2 | Авранш |
| 2021-03-09 | Авранш | 1 - 2 | Орлеан |
| 2021-03-05 | Шоле | 1 - 0 | Авранш |
| 2021-02-27 | Авранш | 1 - 1 | СК Лион |
| 2021-02-13 | Бастия-Борго | 3 - 0 | Авранш |
| 2021-02-05 | Кювили-Руан | 3 - 2 | Авранш |
| 2021-01-22 | Кретей | 1 - 2 | Авранш |
| 2021-01-15 | Авранш | 2 - 1 | Лавал |
| 2021-01-08 | Сет 34 | 0 - 0 | Авранш |
| 2020-12-18 | Авранш | 1 - 2 | Вилфранш-Божоле |
| 2020-12-11 | Булон | 0 - 1 | Авранш |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 7 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 58% | 17% |
Класиране Лига 3
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бастия | 25 | +24 | 50 |
| 2 | Кювили-Руан | 26 | +17 | 50 |
| 3 | Шоле | 26 | -2 | 37 |
| 4 | Орлеан | 25 | +10 | 36 |
| 5 | Ред Стар Париж | 23 | +7 | 36 |
| 6 | Конкарно | 24 | +5 | 36 |
| 7 | Льо Ман | 26 | +1 | 35 |
| 8 | Стад Бриошен | 25 | 0 | 32 |
| 9 | Вилфранш-Божоле | 25 | -3 | 32 |
| 10 | Сет 34 | 25 | +2 | 31 |
| 11 | Лавал | 23 | +3 | 30 |
| 12 | Кретей | 26 | -6 | 30 |
| 13 | Авранш | 25 | -6 | 29 |
| 14 | Бурж-Перона | 25 | -6 | 29 |
| 15 | Бастия-Борго | 26 | -11 | 28 |
| 16 | СК Лион | 26 | -9 | 24 |
| 17 | Анси | 25 | -16 | 22 |
| 18 | Булон | 22 | -10 | 20 |
Хронология на изиграните мачове
| Стад Бриошен | |
| Авранш | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Стад Бриошен | Авранш |
|---|---|---|---|
| 1 | Бастия | ||
| 2 | Кювили-Руан | 1 - 1 | |
| 3 | Шоле | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Орлеан | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 5 | Ред Стар Париж | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | Конкарно | 0 - 0 | |
| 7 | Льо Ман | ||
| 8 | Стад Бриошен | - | |
| 9 | Вилфранш-Божоле | ||
| 10 | Сет 34 | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 11 | Лавал | 0 - 2 | 1 - 3 |
| 12 | Кретей | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 13 | Авранш | - | |
| 14 | Бурж-Перона | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 15 | Бастия-Борго | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 16 | СК Лион | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 17 | Анси | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 18 | Булон | 1 - 0 | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Стад Бриошен | Авранш | |
| Позиция | 8 | 13 |
| Точки | 32 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 10 |
| Точки | 22 | 13 |
Форма в шампионата
| Стад Бриошен | Авранш | |
|
Победи Равни Загуби |
7
11 7 |
8
5 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
4 2 |
3
4 5 |
Голове в шампионата
| Стад Бриошен | Авранш | |
|
Вкарани Получени |
24
24 |
28
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
11
8 |
10
14 |
Обща статистика за Лига 3
| Мачове (224) | |
| Победа за домакина | 35% |
| Равен | 38% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (494) | |
| Средно голове на мач | 2.21 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.20 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.01 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 65% |
| Над 2.5 | 36% |
| Над 3.5 | 21% |
Стад Бриошен следващи 6 срещи
| 2021-03-27 | Стад Бриошен | - | Кювили-Руан |
| 2021-04-03 | Ред Стар Париж | - | Стад Бриошен |
| 2021-04-10 | Стад Бриошен | - | Бастия |
| 2021-04-17 | Булон | - | Стад Бриошен |
| 2021-04-26 | Стад Бриошен | - | Льо Ман |
| 2021-04-30 | Бурж-Перона | - | Стад Бриошен |
Авранш следващи 6 срещи
| 2021-03-27 | Авранш | - | Ред Стар Париж |
| 2021-04-02 | Бастия | - | Авранш |
| 2021-04-10 | Авранш | - | Булон |
| 2021-04-16 | Льо Ман | - | Авранш |
| 2021-04-23 | Авранш | - | Бурж-Перона |
| 2021-05-01 | Вилфранш-Божоле | - | Авранш |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.19 | 2.76 | 3.96 |
| Вероятност | 36% | 35% | 29% |
| 1X @ 1.24 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.24 | 1.67 |
| Вероятност | 55% | 45% |
| 1X @ 1.24 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.49 | 2.52 | |
| Вероятност | 65% | 35% | |
| Над 1.5 @ 1.49 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.51 | 1.48 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Под 2.5 @ 1.48 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.70 | 1.15 | |
| Вероятност | 17% | 83% | |
| Под 3.5 @ 1.15 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.18 | 1.62 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 2.18 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-23 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
