Професионална Лига 1 - Тунис
събота, 20.03.2021
13:00
13:00

Стад Тунизиен

Солиман
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Тунис |
| Гост: | Солиман |
| Разстояние: | 31.2 км |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.06 | 3.08 | 3.76 | 1X | 1.22 | 1.66 | |||
| 32% | 38% | 30% | 1.22 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 2.33 | 2.53 | 1.48 | 5.09 | 1.12 | ||||||
| 63% | 37% | 40% | 60% | 21% | 79% |
Последни 4 директни срещи
| 2021-01-08 | Солиман | 1 - 2 | Стад Тунизиен |
| 2020-08-26 | Стад Тунизиен | 1 - 0 | Солиман |
| 2020-03-01 | Стад Тунизиен | 1 - 0 | Солиман |
| 2019-11-24 | Солиман | 2 - 0 | Стад Тунизиен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | |
| 75% | 0% | 25% | 50% | 25% | 0% |
Стад Тунизиен последни 12 срещи
| 2021-03-17 | Монастир | 0 - 0 | Стад Тунизиен |
| 2021-03-13 | Стад Тунизиен | 1 - 0 | Сфаксиен Сфакс |
| 2021-03-10 | Режиш | 0 - 0 | Стад Тунизиен |
| 2021-03-07 | Стад Тунизиен | 2 - 0 | Кайруан |
| 2021-03-04 | Бизертин | 1 - 0 | Стад Тунизиен |
| 2021-02-28 | Олимпик Бежа | 1 - 1 | Стад Тунизиен |
| 2021-02-25 | Стад Тунизиен | 0 - 0 | Монастир |
| 2021-02-07 | Клуб Африкан | 2 - 2 | Стад Тунизиен |
| 2021-02-03 | Стад Тунизиен | 2 - 3 | УС Татауин |
| 2021-01-31 | Етоал дю Сахел | 1 - 0 | Стад Тунизиен |
| 2021-01-27 | Стад Тунизиен | 0 - 0 | Бен Гердан |
| 2021-01-23 | Есперанс Тунис | 2 - 1 | Стад Тунизиен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 5 | 3 | 2 | |
| 17% | 50% | 33% | 42% | 25% | 17% |
Солиман последни 12 срещи
| 2021-03-17 | Солиман | 1 - 0 | Олимпик Бежа |
| 2021-03-14 | Метлауи | 2 - 1 | Солиман |
| 2021-03-10 | Солиман | 2 - 0 | Бизертин |
| 2021-03-07 | Етоал дю Сахел | 2 - 0 | Солиман |
| 2021-03-02 | Солиман | 2 - 2 | Бен Гердан |
| 2021-02-27 | Солиман | 0 - 2 | Есперанс Тунис |
| 2021-02-07 | Солиман | 0 - 0 | Монастир |
| 2021-02-03 | Режиш | 3 - 1 | Солиман |
| 2021-01-31 | Солиман | 1 - 1 | Сфаксиен Сфакс |
| 2021-01-27 | УС Татауин | 0 - 1 | Солиман |
| 2021-01-24 | Солиман | 2 - 1 | Клуб Африкан |
| 2021-01-13 | Кайруан | 2 - 3 | Солиман |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 5 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 42% | 25% |
Класиране Професионална Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Есперанс Тунис | 16 | +16 | 40 |
| 2 | Етоал дю Сахел | 16 | +12 | 33 |
| 3 | Бен Гердан | 19 | +7 | 31 |
| 4 | Сфаксиен Сфакс | 16 | +12 | 28 |
| 5 | Режиш | 19 | +5 | 28 |
| 6 | Солиман | 19 | -3 | 26 |
| 7 | Стад Тунизиен | 19 | +3 | 24 |
| 8 | Монастир | 16 | +6 | 23 |
| 9 | УС Татауин | 18 | -4 | 22 |
| 10 | Метлауи | 19 | -5 | 22 |
| 11 | Олимпик Бежа | 18 | -3 | 21 |
| 12 | Клуб Африкан | 19 | -8 | 18 |
| 13 | Бизертин | 18 | -8 | 17 |
| 14 | Кайруан | 18 | -30 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Стад Тунизиен | |
| Солиман | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Стад Тунизиен | Солиман |
|---|---|---|---|
| 1 | Есперанс Тунис | 2 - 2 | |
| 2 | Етоал дю Сахел | 2 - 0 | |
| 3 | Бен Гердан | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 4 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 0 | |
| 5 | Режиш | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 6 | Солиман | - | |
| 7 | Стад Тунизиен | - | |
| 8 | Монастир | 0 - 0 | |
| 9 | УС Татауин | 2 - 3 | 0 - 1 |
| 10 | Метлауи | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 11 | Олимпик Бежа | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 12 | Клуб Африкан | ||
| 13 | Бизертин | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 14 | Кайруан | 2 - 0 | 2 - 3 |
Класиране в шампионата
| Стад Тунизиен | Солиман | |
| Позиция | 7 | 6 |
| Точки | 24 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 10 |
| Точки | 14 | 8 |
Форма в шампионата
| Стад Тунизиен | Солиман | |
|
Победи Равни Загуби |
5
9 5 |
7
5 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
5 1 |
2
2 5 |
Голове в шампионата
| Стад Тунизиен | Солиман | |
|
Вкарани Получени |
19
16 |
23
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
9
5 |
11
17 |
Обща статистика за Професионална Лига 1
| Мачове (125) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 23% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (246) | |
| Средно голове на мач | 1.97 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.14 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.82 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 51% |
| Гол/Гол | 37% |
| Над 1.5 | 59% |
| Над 2.5 | 32% |
| Над 3.5 | 16% |
Стад Тунизиен следващи 6 срещи
| 2021-03-31 | Метлауи | - | Стад Тунизиен |
| 2021-04-07 | Бен Гердан | - | Стад Тунизиен |
| 2021-05-01 | Стад Тунизиен | - | Есперанс Тунис |
| 2021-05-05 | Стад Тунизиен | - | Етоал дю Сахел |
| 2021-05-09 | УС Татауин | - | Стад Тунизиен |
| 2021-05-19 | Стад Тунизиен | - | Клуб Африкан |
Солиман следващи 6 срещи
| 2021-03-31 | Солиман | - | Кайруан |
| 2021-04-04 | Клуб Африкан | - | Солиман |
| 2021-04-07 | Солиман | - | УС Татауин |
| 2021-05-05 | Сфаксиен Сфакс | - | Солиман |
| 2021-05-09 | Солиман | - | Режиш |
| 2021-05-19 | Монастир | - | Солиман |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.06 | 3.08 | 3.76 |
| Вероятност | 32% | 38% | 30% |
| 1X @ 1.22 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 1.66 |
| Вероятност | 51% | 49% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.33 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Над 1.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.53 | 1.48 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Под 2.5 @ 1.48 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.09 | 1.12 | |
| Вероятност | 21% | 79% | |
| Под 3.5 @ 1.12 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.29 | 1.58 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Без @ 1.58 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-20 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
