Елитсериен - Норвегия
сряда, 20.05.2026
17:00
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Кристиансанд |
| Гост: |
Будьо |
| Разстояние: |
1 065.5 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Сьор Арена
|
| Капацитет: |
14 300 (11 700) |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
17:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 10.00 |
6.25 |
1.24 |
X2 |
|
|
|
3.90 |
1.05 |
| 8% |
51% |
41% |
1.05 |
|
|
|
16% |
84% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.10 |
6.50 |
|
|
|
1.34 |
3.00 |
|
|
|
1.80 |
1.87 |
| 90% |
10% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
35% |
65% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-04-30 |
Будьо/Глимт
|
5 - 0 |
Старт
|
|
2020-12-02 |
Старт
|
1 - 1 |
Будьо/Глимт
|
|
2020-08-22 |
Будьо/Глимт
|
6 - 0 |
Старт
|
|
2019-03-11 |
Будьо/Глимт
|
1 - 0 |
Старт
|
|
2018-09-26 |
Старт
|
2 - 1 |
Будьо/Глимт
|
|
2018-09-23 |
Будьо/Глимт
|
1 - 2 |
Старт
|
|
2018-05-21 |
Старт
|
1 - 0 |
Будьо/Глимт
|
|
2018-02-25 |
Старт
|
0 - 1 |
Будьо/Глимт
|
|
2017-09-12 |
Старт
|
2 - 2 |
Будьо/Глимт
|
|
2017-05-02 |
Будьо/Глимт
|
3 - 2 |
Старт
|
|
2016-08-28 |
Будьо/Глимт
|
2 - 0 |
Старт
|
|
2016-07-08 |
Старт
|
1 - 4 |
Будьо/Глимт
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
9 |
7 |
5 |
| 25% |
17% |
58% |
|
75% |
58% |
42% |
Старт последни 12 срещи
|
2026-05-16 |
Викинг
|
6 - 3 |
Старт
|
|
2026-05-03 |
Старт
|
1 - 1 |
Тромсьо
|
|
2026-04-30 |
Будьо/Глимт
|
5 - 0 |
Старт
|
|
2026-04-26 |
ХамКам
|
2 - 1 |
Старт
|
|
2026-04-19 |
Старт
|
1 - 1 |
Молде
|
|
2026-04-11 |
Лилестрьом
|
3 - 1 |
Старт
|
|
2026-04-06 |
Сарпсборг 08
|
1 - 1 |
Старт
|
|
2026-03-27 |
Тромсьо
|
1 - 0 |
Старт
|
|
2026-03-21 |
Старт
|
1 - 1 |
Олесунд
|
|
2026-03-15 |
КФУМ Осло
|
2 - 0 |
Старт
|
|
2026-03-08 |
Сандефьорд
|
3 - 2 |
Старт
|
|
2026-02-28 |
Брюне
|
2 - 2 |
Старт
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
5 |
7 |
|
11 |
6 |
5 |
| 0% |
42% |
58% |
|
92% |
50% |
42% |
Будьо/Глимт последни 12 срещи
|
2026-05-16 |
Будьо/Глимт
|
5 - 0 |
Тромсьо
|
|
2026-05-09 |
Будьо/Глимт
|
2 - 2 |
Бран Берген
|
|
2026-05-04 |
Будьо/Глимт
|
0 - 1 |
Молде
|
|
2026-04-30 |
Будьо/Глимт
|
5 - 0 |
Старт
|
|
2026-04-26 |
Лилестрьом
|
0 - 2 |
Будьо/Глимт
|
|
2026-04-22 |
Будьо/Глимт
|
1 - 1 |
КФУМ Осло
|
|
2026-04-18 |
Будьо/Глимт
|
3 - 0 |
Олесунд
|
|
2026-04-15 |
Сарпсборг 08
|
1 - 1 |
Будьо/Глимт
|
|
2026-04-11 |
Викинг
|
5 - 0 |
Будьо/Глимт
|
|
2026-04-06 |
Кристиансунд
|
0 - 3 |
Будьо/Глимт
|
|
2026-03-22 |
Будьо/Глимт
|
4 - 0 |
Лилестрьом
|
|
2026-03-17 |
Сп. Лисабон
|
3 - 0 |
Будьо/Глимт
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
11 |
8 |
5 |
| 50% |
25% |
25% |
|
92% |
67% |
42% |
Класиране Елитсериен
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Викинг |
9 |
8 |
0 |
1 |
27 |
9 |
+18 |
24 |
| 2 |
Тромсьо |
11 |
7 |
2 |
2 |
17 |
13 |
+4 |
23 |
| 3 |
Лилестрьом |
9 |
6 |
1 |
2 |
16 |
7 |
+9 |
19 |
| 4 |
Будьо/Глимт |
8 |
5 |
1 |
2 |
19 |
7 |
+12 |
16 |
| 5 |
Молде |
9 |
5 |
1 |
3 |
15 |
10 |
+5 |
16 |
| 6 |
Бран Берген |
9 |
4 |
1 |
4 |
21 |
13 |
+8 |
13 |
| 7 |
ХамКам |
8 |
4 |
1 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
13 |
| 8 |
Сандефьорд |
9 |
4 |
1 |
4 |
8 |
10 |
-2 |
13 |
| 9 |
Волеренга Осло |
9 |
3 |
2 |
4 |
10 |
14 |
-4 |
11 |
| 10 |
Фредрикстад |
9 |
3 |
1 |
5 |
12 |
18 |
-6 |
10 |
| 11 |
Сарпсборг 08 |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
14 |
-5 |
8 |
| 12 |
Кристиансунд |
8 |
2 |
2 |
4 |
7 |
12 |
-5 |
8 |
| 13 |
КФУМ Осло |
9 |
2 |
2 |
5 |
10 |
17 |
-7 |
8 |
| 14 |
Розенборг |
9 |
2 |
2 |
5 |
7 |
14 |
-7 |
8 |
| 15 |
Олесунд |
8 |
1 |
3 |
4 |
10 |
16 |
-6 |
6 |
| 16 |
Старт |
9 |
0 |
4 |
5 |
9 |
22 |
-13 |
4 |
Хронология на изиграните мачове
| Старт |
|
| Будьо/Глимт |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Старт |
Будьо/Глимт |
| 1 |
Викинг |
|
5 - 0 |
| 2 |
Тромсьо |
1 - 1 |
|
| 3 |
Лилестрьом |
|
0 - 2 |
| 4 |
Будьо/Глимт |
|
- |
| 5 |
Молде |
1 - 1 |
|
| 6 |
Бран Берген |
|
|
| 7 |
ХамКам |
|
|
| 8 |
Сандефьорд |
|
|
| 9 |
Волеренга Осло |
|
|
| 10 |
Фредрикстад |
|
|
| 11 |
Сарпсборг 08 |
|
1 - 1 |
| 12 |
Кристиансунд |
|
0 - 3 |
| 13 |
КФУМ Осло |
|
|
| 14 |
Розенборг |
|
|
| 15 |
Олесунд |
1 - 1 |
|
| 16 |
Старт |
- |
|
Представяне в Шампионата
| |
Старт |
Будьо/Глимт |
| Победи |
0 |
5 |
| Равни |
4 |
1 |
| Загуби |
5 |
2 |
| Вкарани голове |
9 |
19 |
| Получени голове |
22 |
7 |
| Средно вкарани |
1.00 |
2.38 |
| Средно получени |
2.44 |
0.88 |
| Мачове вкарал |
78% |
75% |
| Мачове получил |
100% |
38% |
| Гол/Гол |
78% |
12% |
| Над 1.5 |
100% |
88% |
| Над 2.5 |
44% |
62% |
| Над 3.5 |
33% |
38% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
2 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани голове |
3 |
6 |
| Получени голове |
3 |
6 |
| Средно вкарани |
1.00 |
1.50 |
| Средно получени |
1.00 |
1.50 |
| Мачове вкарал |
100% |
75% |
| Мачове получил |
100% |
50% |
| Гол/Гол |
100% |
25% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
25% |
Обща статистика за Елитсериен
| Мачове (71) |
| Победа за домакина |
55% |
| Равен |
18% |
| Победа за госта |
27% |
| Изиграни мачове |
30% |
| Голове (210) |
| Средно голове на мач |
2.96 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.85 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.11 |
| Домакинът е отбелязал в |
80% |
| Гостът е отбелязал в |
68% |
| Гол/Гол |
51% |
| Над 1.5 |
83% |
| Над 2.5 |
52% |
| Над 3.5 |
35% |
Старт следващи 6 срещи
|
2026-05-25 |
Старт
|
- |
Волеренга Осло
|
|
2026-05-29 |
Фредрикстад
|
- |
Старт
|
|
2026-07-05 |
Старт
|
- |
Сандефьорд
|
|
2026-07-12 |
Бран Берген
|
- |
Старт
|
|
2026-07-18 |
Старт
|
- |
Розенборг
|
|
2026-07-26 |
Кристиансунд
|
- |
Старт
|
Будьо/Глимт следващи 6 срещи
|
2026-05-25 |
Будьо/Глимт
|
- |
Бран Берген
|
|
2026-05-29 |
Розенборг
|
- |
Будьо/Глимт
|
|
2026-07-05 |
Будьо/Глимт
|
- |
Волеренга Осло
|
|
2026-07-12 |
КФУМ Осло
|
- |
Будьо/Глимт
|
|
2026-07-18 |
Будьо/Глимт
|
- |
Фредрикстад
|
|
2026-07-26 |
Сандефьорд
|
- |
Будьо/Глимт
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
10.00 |
6.25 |
1.24 |
| Вероятност |
8% |
51% |
41% |
|
X2 @ 1.05 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
3.90 |
1.05 |
| Вероятност |
16% |
84% |
|
X2 @ 1.05 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.10 |
6.50 |
| Вероятност |
|
90% |
10% |
|
Над 1.5 @ 1.10 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.34 |
3.00 |
| Вероятност |
|
53% |
47% |
|
Над 2.5 @ 1.34 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.80 |
1.87 |
| Вероятност |
|
35% |
65% |
|
Под 3.5 @ 1.87 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.75 |
1.95 |
| Вероятност |
|
46% |
54% |
|
Без @ 1.95 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-05-17 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!