Втора Лига - Шотландия
събота, 24.04.2021
15:00
15:00

Стенхаусмюър

Каудънбийт
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Стенхаусмюър |
| Гост: | Каудънбийт |
| Разстояние: | 30.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Оучълвю Парк |
| Капацитет: | 2 645 (626) |
| Размер: | 101 x 66 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.40 | 3.40 | 1 | 1.30 | 1.72 | |||
| 48% | 27% | 25% | 2.00 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 71% | 29% | 46% | 54% | 29% | 71% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-04-08 | Стенхаусмюър | 1 - 0 | Каудънбийт |
| 2020-10-31 | Каудънбийт | 1 - 1 | Стенхаусмюър |
| 2020-02-08 | Стенхаусмюър | 2 - 2 | Каудънбийт |
| 2019-12-21 | Каудънбийт | 3 - 1 | Стенхаусмюър |
| 2019-09-14 | Стенхаусмюър | 0 - 3 | Каудънбийт |
| 2019-07-27 | Стенхаусмюър | 2 - 0 | Каудънбийт |
| 2018-03-31 | Каудънбийт | 1 - 1 | Стенхаусмюър |
| 2018-03-20 | Стенхаусмюър | 1 - 2 | Каудънбийт |
| 2017-12-19 | Каудънбийт | 1 - 1 | Стенхаусмюър |
| 2017-09-09 | Стенхаусмюър | 1 - 0 | Каудънбийт |
| 2016-04-23 | Каудънбийт | 1 - 3 | Стенхаусмюър |
| 2016-02-27 | Стенхаусмюър | 2 - 3 | Каудънбийт |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 6 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 50% | 33% |
Стенхаусмюър последни 12 срещи
| 2021-04-20 | Анан Атлетик | 5 - 1 | Стенхаусмюър |
| 2021-04-15 | Странрар | 4 - 0 | Стенхаусмюър |
| 2021-04-13 | Стенхаусмюър | 2 - 0 | Елгин Сити |
| 2021-04-10 | Стенхаусмюър | 1 - 3 | Куинс парк ФК |
| 2021-04-08 | Стенхаусмюър | 1 - 0 | Каудънбийт |
| 2021-04-06 | Брихин Сити | 1 - 1 | Стенхаусмюър |
| 2021-04-03 | Стенхаусмюър | 0 - 4 | Килмарнък |
| 2021-03-30 | Стърлинг Албиън | 1 - 0 | Стенхаусмюър |
| 2021-03-27 | Единбург Сити | 3 - 1 | Стенхаусмюър |
| 2021-03-23 | Питърхед | 0 - 1 | Стенхаусмюър |
| 2021-03-20 | Стенхаусмюър | 2 - 0 | Албион Роувърс |
| 2020-12-19 | Елгин Сити | 2 - 0 | Стенхаусмюър |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 9 | 5 | 5 | |
| 33% | 8% | 58% | 75% | 42% | 42% |
Каудънбийт последни 12 срещи
| 2021-04-20 | Брихин Сити | 0 - 0 | Каудънбийт |
| 2021-04-17 | Каудънбийт | 1 - 5 | Стърлинг Албиън |
| 2021-04-13 | Албион Роувърс | 0 - 0 | Каудънбийт |
| 2021-04-10 | Каудънбийт | 1 - 0 | Елгин Сити |
| 2021-04-08 | Стенхаусмюър | 1 - 0 | Каудънбийт |
| 2021-04-06 | Куинс парк ФК | 3 - 0 | Каудънбийт |
| 2021-04-03 | Каудънбийт | 0 - 1 | Албион Роувърс |
| 2021-03-30 | Каудънбийт | 1 - 3 | Единбург Сити |
| 2021-03-27 | Каудънбийт | 1 - 1 | Странрар |
| 2021-03-23 | Партик Тисъл | 3 - 0 | Каудънбийт |
| 2021-03-20 | Анан Атлетик | 0 - 0 | Каудънбийт |
| 2020-12-19 | Каудънбийт | 2 - 0 | Брихин Сити |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 6 | 4 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 50% | 33% | 17% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Куинс парк ФК | 19 | +28 | 48 | |||||
| 2 | Единбург Сити | 18 | +15 | 35 | |||||
| 3 | Странрар | 19 | +13 | 34 | |||||
| 4 | Стърлинг Албиън | 18 | +12 | 32 | |||||
| 5 | Елгин Сити | 18 | +7 | 29 | |||||
| 1 | Стенхаусмюър | 18 | -8 | 22 | |||||
| 2 | Албион Роувърс | 18 | -13 | 18 | |||||
| 3 | Анан Атлетик | 18 | -4 | 17 | |||||
| 4 | Каудънбийт | 18 | -19 | 14 | |||||
| 5 | Брихин Сити | 18 | -31 | 6 | |||||
Хронология на изиграните мачове
| Стенхаусмюър | |
| Каудънбийт | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Стенхаусмюър | Каудънбийт |
|---|---|---|---|
| 1 | Куинс парк ФК | 1 - 3 | 3 - 0 |
| 2 | Единбург Сити | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 3 | Странрар | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 4 | Стърлинг Албиън | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 5 | Елгин Сити | 2 - 0 | 5 - 2 |
| 1 | Стенхаусмюър | - | 1 - 0 |
| 2 | Албион Роувърс | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 3 | Анан Атлетик | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 4 | Каудънбийт | 1 - 0 | - |
| 5 | Брихин Сити | 2 - 1 | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| Стенхаусмюър | Каудънбийт | |
| Позиция | 1 | 4 |
| Точки | 22 | 14 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 8 |
| Точки | 17 | 6 |
Форма в шампионата
| Стенхаусмюър | Каудънбийт | |
|
Победи Равни Загуби |
6
4 8 |
3
5 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
2 2 |
1
3 5 |
Голове в шампионата
| Стенхаусмюър | Каудънбийт | |
|
Вкарани Получени |
23
31 |
10
29 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
15
10 |
3
12 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (91) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 20% |
| Победа за госта | 42% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (246) | |
| Средно голове на мач | 2.70 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.34 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.36 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 65% |
| Гол/Гол | 44% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 49% |
| Над 3.5 | 29% |
Стенхаусмюър следващи 6 срещи
| 2021-04-27 | Анан Атлетик | - | Стенхаусмюър |
| 2021-04-29 | Стенхаусмюър | - | Албион Роувърс |
| 2021-05-04 | Брихин Сити | - | Стенхаусмюър |
| 2021-07-13 | Дъмбартън | - | Стенхаусмюър |
| 2021-07-17 | Стенхаусмюър | - | Партик Тисъл |
| 2021-07-20 | Стенхаусмюър | - | Сейнт Мирън |
Каудънбийт следващи 6 срещи
| 2021-04-27 | Каудънбийт | - | Брихин Сити |
| 2021-05-01 | Анан Атлетик | - | Каудънбийт |
| 2021-05-04 | Каудънбийт | - | Албион Роувърс |
| 2021-07-10 | Каудънбийт | - | Рейт Роувърс |
| 2021-07-13 | Алоа Атлетик | - | Каудънбийт |
| 2021-07-17 | Каудънбийт | - | Брихин Сити |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 3.40 | 3.40 |
| Вероятност | 48% | 27% | 25% |
| 1 @ 2.00 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 1.72 |
| Вероятност | 65% | 35% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.50 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.90 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 1.90 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 29% | 71% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Без @ 2.00 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-24 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
