Втора Лига - Шотландия
събота, 19.11.2022
15:00
15:00

Стърлинг Албиън

Ийст Файф
3 - 1
(2 - 1, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Стърлинг |
| Гост: | Медил |
| Разстояние: | 57.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Фортбанк Стейдиъм |
| Капацитет: | 3 808 (2 508) |
| Размер: | 100 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.80 | 4.33 | 1X | 1.20 | 2.10 | |||
| 38% | 33% | 29% | 1.20 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.65 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 84% | 16% | 68% | 32% | 42% | 58% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-10-01 | Ийст Файф | 1 - 2 | Стърлинг Албиън |
| 2019-08-13 | Ийст Файф | 0 - 2 | Стърлинг Албиън |
| 2016-03-19 | Стърлинг Албиън | 0 - 6 | Ийст Файф |
| 2016-02-20 | Ийст Файф | 1 - 0 | Стърлинг Албиън |
| 2015-12-26 | Стърлинг Албиън | 1 - 3 | Ийст Файф |
| 2015-11-03 | Стърлинг Албиън | 1 - 0 | Ийст Файф |
| 2015-10-24 | Ийст Файф | 0 - 0 | Стърлинг Албиън |
| 2015-10-03 | Ийст Файф | 1 - 1 | Стърлинг Албиън |
| 2014-05-18 | Ийст Файф | 0 - 2 | Стърлинг Албиън |
| 2014-05-14 | Стърлинг Албиън | 1 - 2 | Ийст Файф |
| 2012-04-21 | Ийст Файф | 1 - 0 | Стърлинг Албиън |
| 2012-01-21 | Стърлинг Албиън | 0 - 1 | Ийст Файф |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 7 | 4 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 58% | 33% | 17% |
Стърлинг Албиън последни 12 срещи
| 2022-11-12 | Стърлинг Албиън | 0 - 2 | Анан Атлетик |
| 2022-11-05 | Албион Роувърс | 1 - 1 | Стърлинг Албиън |
| 2022-10-29 | Стърлинг Албиън | 2 - 1 | Бонириг Роуз |
| 2022-10-22 | Брихин Сити | 2 - 2 | Стърлинг Албиън |
| 2022-10-15 | Стенхаусмюър | 1 - 3 | Стърлинг Албиън |
| 2022-10-08 | Стърлинг Албиън | 6 - 0 | Дъмбартън |
| 2022-10-01 | Ийст Файф | 1 - 2 | Стърлинг Албиън |
| 2022-09-24 | Форфар Атлетик | 1 - 4 | Стърлинг Албиън |
| 2022-09-17 | Стърлинг Албиън | 4 - 1 | Странрар |
| 2022-09-03 | Стърлинг Албиън | 1 - 1 | Албион Роувърс |
| 2022-08-27 | Бонириг Роуз | 1 - 0 | Стърлинг Албиън |
| 2022-08-24 | Брихин Сити | 1 - 1 | Стърлинг Албиън |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 11 | 7 | 5 | |
| 50% | 33% | 17% | 92% | 58% | 42% |
Ийст Файф последни 12 срещи
| 2022-11-12 | Ийст Файф | 2 - 3 | Албион Роувърс |
| 2022-11-05 | Стенхаусмюър | 2 - 2 | Ийст Файф |
| 2022-10-29 | Ийст Файф | 2 - 1 | Елгин Сити |
| 2022-10-22 | Стенхаусмюър | 2 - 1 | Ийст Файф |
| 2022-10-15 | Бонириг Роуз | 1 - 4 | Ийст Файф |
| 2022-10-08 | Форфар Атлетик | 1 - 3 | Ийст Файф |
| 2022-10-01 | Ийст Файф | 1 - 2 | Стърлинг Албиън |
| 2022-09-24 | Арброут | 2 - 1 | Ийст Файф |
| 2022-09-20 | Ийст Файф | 1 - 2 | Стенхаусмюър |
| 2022-09-17 | Анан Атлетик | 2 - 2 | Ийст Файф |
| 2022-09-03 | Ийст Файф | 0 - 1 | Дъмбартън |
| 2022-08-27 | Странрар | 2 - 2 | Ийст Файф |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 11 | 11 | 6 | |
| 25% | 25% | 50% | 92% | 92% | 50% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дъмбартън | 14 | +12 | 32 |
| 2 | Стърлинг Албиън | 14 | +15 | 27 |
| 3 | Ийст Файф | 14 | +3 | 21 |
| 4 | Елгин Сити | 14 | 0 | 19 |
| 5 | Стенхаусмюър | 14 | -2 | 19 |
| 6 | Странрар | 14 | -5 | 19 |
| 7 | Анан Атлетик | 14 | -6 | 16 |
| 8 | Албион Роувърс | 14 | -3 | 14 |
| 9 | Бонириг Роуз | 14 | -5 | 14 |
| 10 | Форфар Атлетик | 14 | -9 | 12 |
Хронология на изиграните мачове
| Стърлинг Албиън | |
| Ийст Файф | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Стърлинг Албиън | Ийст Файф |
|---|---|---|---|
| 1 | Дъмбартън | 6 - 0 | |
| 2 | Стърлинг Албиън | - | |
| 3 | Ийст Файф | - | |
| 4 | Елгин Сити | 2 - 2 | 1 - 3 |
| 5 | Стенхаусмюър | 3 - 0 | 2 - 2 |
| 6 | Странрар | 4 - 1 | 2 - 2 |
| 7 | Анан Атлетик | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 8 | Албион Роувърс | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Бонириг Роуз | 2 - 1 | 1 - 4 |
| 10 | Форфар Атлетик | 1 - 3 |
Класиране в шампионата
| Стърлинг Албиън | Ийст Файф | |
| Позиция | 2 | 3 |
| Точки | 27 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 2 |
| Точки | 14 | 15 |
Форма в шампионата
| Стърлинг Албиън | Ийст Файф | |
|
Победи Равни Загуби |
8
3 3 |
6
3 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
2 1 |
4
3 0 |
Голове в шампионата
| Стърлинг Албиън | Ийст Файф | |
|
Вкарани Получени |
30
15 |
24
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
18
7 |
17
9 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (70) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 24% |
| Победа за госта | 36% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (218) | |
| Средно голове на мач | 3.11 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.60 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.51 |
| Домакинът е отбелязал в | 86% |
| Гостът е отбелязал в | 76% |
| Гол/Гол | 63% |
| Над 1.5 | 83% |
| Над 2.5 | 63% |
| Над 3.5 | 43% |
Стърлинг Албиън следващи 6 срещи
| 2022-11-26 | Инвърнес КТ | - | Стърлинг Албиън |
| 2022-12-03 | Странрар | - | Стърлинг Албиън |
| 2022-12-17 | Стърлинг Албиън | - | Форфар Атлетик |
| 2022-12-23 | Елгин Сити | - | Стърлинг Албиън |
| 2022-12-31 | Стърлинг Албиън | - | Стенхаусмюър |
| 2023-01-07 | Дъмбартън | - | Стърлинг Албиън |
Ийст Файф следващи 6 срещи
| 2022-12-03 | Ийст Файф | - | Анан Атлетик |
| 2022-12-10 | Ийст Файф | - | Бонириг Роуз |
| 2022-12-17 | Ийст Файф | - | Странрар |
| 2022-12-24 | Дъмбартън | - | Ийст Файф |
| 2023-01-07 | Елгин Сити | - | Ийст Файф |
| 2023-01-14 | Ийст Файф | - | Стенхаусмюър |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 3.80 | 4.33 |
| Вероятност | 38% | 33% | 29% |
| 1X @ 1.20 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 2.10 |
| Вероятност | 56% | 44% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.33 | |
| Вероятност | 84% | 16% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.65 | 2.20 | |
| Вероятност | 68% | 32% | |
| Над 2.5 @ 1.65 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 1.44 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 3.5 @ 1.44 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.10 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Г/Г @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-19 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
