Приятелски срещи - Клубни
събота, 26.06.2021
13:00
ШТК Шаморин
(Словакия)
Злате Моравце
(Словакия)
4 - 3
(2 - 1, 2 - 2)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Шаморин |
| Гост: |
Злате Моравце |
| Разстояние: |
90.0 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Помле
(Шаморин / Слк)
|
| Капацитет: |
1 950 (750) |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
13:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.73 |
3.64 |
2.27 |
12 |
|
|
|
1.54 |
1.44 |
| 34% |
30% |
36% |
1.23 |
|
|
|
46% |
54% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| - | - | |
|
|
1.48 |
2.40 |
|
|
|
2.29 |
1.61 |
| 39% |
61% |
|
|
|
61% |
39% |
|
|
|
41% |
59% |
Последни 1 директни срещи
|
2020-02-01 |
Злате Моравце
|
2 - 0 |
ШТК Шаморин
|
ШТК Шаморин последни 12 срещи
|
2021-06-19 |
Похроние
|
3 - 0 |
ШТК Шаморин
|
|
2021-05-22 |
Ж. Подбрезова
|
1 - 1 |
ШТК Шаморин
|
|
2021-05-15 |
ШТК Шаморин
|
1 - 2 |
Скалица
|
|
2021-05-08 |
Банска Бистрица
|
1 - 1 |
ШТК Шаморин
|
|
2021-05-02 |
ШТК Шаморин
|
3 - 0 |
Дубница
|
|
2021-04-23 |
Слован Брат. II
|
0 - 1 |
ШТК Шаморин
|
|
2021-04-18 |
ШТК Шаморин
|
3 - 1 |
Петржалка
|
|
2021-04-10 |
Комарно
|
1 - 3 |
ШТК Шаморин
|
|
2021-04-04 |
ШТК Шаморин
|
3 - 1 |
Славой Требишов
|
|
2021-03-28 |
ШТК Шаморин
|
5 - 0 |
Парт. Бардейов
|
|
2021-03-23 |
ШТК Шаморин
|
1 - 4 |
Комарно
|
|
2021-03-20 |
Кошице
|
2 - 1 |
ШТК Шаморин
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
11 |
9 |
5 |
| 50% |
17% |
33% |
|
92% |
75% |
42% |
Злате Моравце последни 12 срещи
|
2021-06-23 |
Ж. Подбрезова
|
3 - 1 |
Злате Моравце
|
|
2021-05-28 |
Жилина
|
2 - 2 |
Злате Моравце
|
|
2021-05-25 |
Злате Моравце
|
2 - 0 |
Тренчин
|
|
2021-05-22 |
Жилина
|
5 - 1 |
Злате Моравце
|
|
2021-05-15 |
Злате Моравце
|
0 - 4 |
Слован Брат.
|
|
2021-05-08 |
Злате Моравце
|
0 - 0 |
Спартак Търнава
|
|
2021-05-01 |
Тренчин
|
3 - 0 |
Злате Моравце
|
|
2021-04-24 |
Злате Моравце
|
0 - 1 |
ДАК Дун. Стреда
|
|
2021-04-18 |
Злате Моравце
|
1 - 0 |
Жилина
|
|
2021-04-13 |
Злате Моравце
|
0 - 2 |
Жилина
|
|
2021-04-10 |
Спартак Търнава
|
3 - 0 |
Злате Моравце
|
|
2021-04-07 |
Злате Моравце
|
3 - 1 |
Скалица
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
9 |
7 |
5 |
| 25% |
17% |
58% |
|
75% |
58% |
42% |
ШТК Шаморин следващи 6 срещи
|
2021-06-30 |
ШТК Шаморин
|
- |
Зноймо
|
|
2021-07-03 |
Сеница
|
- |
ШТК Шаморин
|
|
2021-07-10 |
Скалица
|
- |
ШТК Шаморин
|
|
2021-07-17 |
Дубница
|
- |
ШТК Шаморин
|
|
2021-07-24 |
Парт. Бардейов
|
- |
ШТК Шаморин
|
|
2021-07-30 |
ШТК Шаморин
|
- |
Слован Брат. II
|
Злате Моравце следващи 6 срещи
|
2021-06-30 |
Похроние
|
- |
Злате Моравце
|
|
2021-07-03 |
Злате Моравце
|
- |
Скалица
|
|
2021-07-13 |
Злате Моравце
|
- |
ЦСКА Москва
|
|
2021-07-17 |
Злате Моравце
|
- |
Серед
|
|
2021-07-23 |
Тренчин
|
- |
Злате Моравце
|
|
2021-08-01 |
Злате Моравце
|
- |
Жилина
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.73 |
3.64 |
2.27 |
| Вероятност |
34% |
30% |
36% |
|
12 @ 1.23 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.54 |
1.44 |
| Вероятност |
46% |
54% |
|
X2 @ 1.44 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
- | - |
| Вероятност |
|
39% |
61% |
|
Под 1.5 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.48 |
2.40 |
| Вероятност |
|
61% |
39% |
|
Над 2.5 @ 1.48 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.29 |
1.61 |
| Вероятност |
|
41% |
59% |
|
Под 3.5 @ 1.61 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.45 |
2.55 |
| Вероятност |
|
63% |
37% |
|
Г/Г @ 1.45 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-06-26 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!