Чемпиъншип - Англия
вторник, 18.10.2022
20:00
20:00

Сток Сити

Родъръм Юнайтед
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Стоук он Трент |
| Гост: | Родъръм |
| Разстояние: | 72.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Британия Стейдиъм |
| Капацитет: | 27 740 |
| Размер: | 100 x 64 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 20:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.50 | 4.50 | 1X | 1.18 | 1.83 | |||
| 33% | 44% | 23% | 1.18 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.40 | 2.10 | 1.72 | 3.75 | 1.28 | ||||||
| 78% | 22% | 41% | 59% | 19% | 81% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-01-19 | Родъръм Юнайтед | 3 - 3 | Сток Сити |
| 2020-10-31 | Сток Сити | 1 - 0 | Родъръм Юнайтед |
| 2019-04-13 | Сток Сити | 2 - 2 | Родъръм Юнайтед |
| 2018-09-29 | Родъръм Юнайтед | 2 - 2 | Сток Сити |
| 2008-11-11 | Сток Сити | 2 - 0 | Родъръм Юнайтед |
| 2005-04-02 | Сток Сити | 1 - 2 | Родъръм Юнайтед |
| 2004-08-14 | Родъръм Юнайтед | 1 - 1 | Сток Сити |
| 2004-04-12 | Сток Сити | 0 - 2 | Родъръм Юнайтед |
| 2003-09-30 | Родъръм Юнайтед | 3 - 0 | Сток Сити |
| 2003-04-09 | Сток Сити | 2 - 0 | Родъръм Юнайтед |
| 2002-10-26 | Родъръм Юнайтед | 4 - 0 | Сток Сити |
| 2001-02-23 | Родъръм Юнайтед | 2 - 1 | Сток Сити |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 11 | 7 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 92% | 58% | 33% |
Сток Сити последни 12 срещи
| 2022-10-15 | Престън | 0 - 2 | Сток Сити |
| 2022-10-08 | Сток Сити | 3 - 1 | Шефилд Юнайтед |
| 2022-10-05 | Бърнли | 1 - 1 | Сток Сити |
| 2022-10-02 | Сток Сити | 0 - 4 | Уотфорд |
| 2022-09-17 | КПР | 0 - 0 | Сток Сити |
| 2022-09-13 | Хъл Сити | 0 - 3 | Сток Сити |
| 2022-09-04 | Рединг | 2 - 1 | Сток Сити |
| 2022-08-31 | Сток Сити | 1 - 1 | Суонзи |
| 2022-08-27 | Блекбърн | 0 - 1 | Сток Сити |
| 2022-08-20 | Сток Сити | 0 - 1 | Съндърланд |
| 2022-08-17 | Сток Сити | 2 - 2 | Мидълзбро |
| 2022-08-13 | Хъдърсфийлд | 3 - 1 | Сток Сити |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 6 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 50% | 33% |
Родъръм Юнайтед последни 12 срещи
| 2022-10-15 | Родъръм Юнайтед | 2 - 1 | Хъдърсфийлд |
| 2022-10-08 | Блекбърн | 3 - 0 | Родъръм Юнайтед |
| 2022-10-05 | Родъръм Юнайтед | 1 - 1 | Милуол |
| 2022-10-01 | Родъръм Юнайтед | 0 - 2 | Уигън |
| 2022-09-17 | Мидълзбро | 0 - 0 | Родъръм Юнайтед |
| 2022-09-14 | Родъръм Юнайтед | 3 - 0 | Блекпул |
| 2022-09-03 | Родъръм Юнайтед | 1 - 1 | Уотфорд |
| 2022-08-31 | Съндърланд | 3 - 0 | Родъръм Юнайтед |
| 2022-08-27 | Родъръм Юнайтед | 2 - 0 | Бирмингам |
| 2022-08-23 | Родъръм Юнайтед | 0 - 1 | Моркамб |
| 2022-08-20 | КПР | 1 - 1 | Родъръм Юнайтед |
| 2022-08-16 | Престън | 0 - 0 | Родъръм Юнайтед |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 4 | 0 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 33% | 0% |
Класиране Чемпиъншип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бърнли | 14 | +12 | 25 |
| 2 | Шефилд Юнайтед | 14 | +11 | 25 |
| 3 | Норич | 14 | +6 | 24 |
| 4 | КПР | 14 | +4 | 24 |
| 5 | Блекбърн | 15 | +1 | 24 |
| 6 | Лутън Таун | 14 | +5 | 21 |
| 7 | Суонзи | 14 | -3 | 21 |
| 8 | Съндърланд | 14 | +5 | 20 |
| 9 | Уотфорд | 14 | +2 | 20 |
| 10 | Милуол | 14 | -1 | 20 |
| 11 | Бирмингам | 14 | +2 | 19 |
| 12 | Сток Сити | 14 | 0 | 19 |
| 13 | Престън | 15 | -2 | 19 |
| 14 | Родъръм Юнайтед | 13 | +2 | 18 |
| 15 | Бристъл Сити | 15 | -1 | 18 |
| 16 | Кардиф | 14 | -2 | 18 |
| 17 | Блекпул | 14 | -4 | 16 |
| 18 | Рединг | 14 | -5 | 16 |
| 19 | Уест Бромич | 14 | +1 | 14 |
| 20 | Хъл Сити | 14 | -15 | 14 |
| 21 | Уигън | 14 | -3 | 13 |
| 22 | Мидълзбро | 14 | -5 | 13 |
| 23 | Хъдърсфийлд | 13 | -5 | 11 |
| 24 | Ковънтри | 11 | -5 | 10 |
Хронология на изиграните мачове
| Сток Сити | |
| Родъръм Юнайтед | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Сток Сити | Родъръм Юнайтед |
|---|---|---|---|
| 1 | Бърнли | ||
| 2 | Шефилд Юнайтед | 3 - 1 | |
| 3 | Норич | ||
| 4 | КПР | 1 - 1 | |
| 5 | Блекбърн | 3 - 0 | |
| 6 | Лутън Таун | ||
| 7 | Суонзи | 1 - 1 | |
| 8 | Съндърланд | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 9 | Уотфорд | 0 - 4 | |
| 10 | Милуол | ||
| 11 | Бирмингам | ||
| 12 | Сток Сити | - | |
| 13 | Престън | 0 - 0 | |
| 14 | Родъръм Юнайтед | - | |
| 15 | Бристъл Сити | ||
| 16 | Кардиф | ||
| 17 | Блекпул | 2 - 0 | |
| 18 | Рединг | ||
| 19 | Уест Бромич | ||
| 20 | Хъл Сити | ||
| 21 | Уигън | ||
| 22 | Мидълзбро | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 23 | Хъдърсфийлд | ||
| 24 | Ковънтри |
Класиране в шампионата
| Сток Сити | Родъръм Юнайтед | |
| Позиция | 12 | 14 |
| Точки | 19 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 19 | 21 |
| Точки | 8 | 3 |
Форма в шампионата
| Сток Сити | Родъръм Юнайтед | |
|
Победи Равни Загуби |
5
4 5 |
4
6 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 2 |
0
3 2 |
Голове в шампионата
| Сток Сити | Родъръм Юнайтед | |
|
Вкарани Получени |
17
17 |
15
13 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
9 |
1
7 |
Обща статистика за Чемпиъншип
| Мачове (167) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (405) | |
| Средно голове на мач | 2.43 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.35 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.07 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 49% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 44% |
| Над 3.5 | 21% |
Сток Сити следващи 6 срещи
| 2022-10-22 | Сток Сити | - | Ковънтри |
| 2022-10-29 | Норич | - | Сток Сити |
| 2022-11-02 | Уигън | - | Сток Сити |
| 2022-11-05 | Сток Сити | - | Бирмингам |
| 2022-11-08 | Сток Сити | - | Лутън Таун |
| 2022-11-12 | Уест Бромич | - | Сток Сити |
Родъръм Юнайтед следващи 6 срещи
| 2022-10-22 | Родъръм Юнайтед | - | Хъл Сити |
| 2022-10-25 | Ковънтри | - | Родъръм Юнайтед |
| 2022-10-29 | Кардиф | - | Родъръм Юнайтед |
| 2022-11-02 | Бърнли | - | Родъръм Юнайтед |
| 2022-11-05 | Родъръм Юнайтед | - | Норич |
| 2022-11-08 | Шефилд Юнайтед | - | Родъръм Юнайтед |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 3.50 | 4.50 |
| Вероятност | 33% | 44% | 23% |
| 1X @ 1.18 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 1.83 |
| Вероятност | 58% | 42% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.40 | |
| Вероятност | 78% | 22% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.72 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Под 2.5 @ 1.72 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.28 | |
| Вероятност | 19% | 81% | |
| Под 3.5 @ 1.28 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.80 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-18 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
