Национална Дивизия - Люксембург
неделя, 17.05.2026
15:00
Суифт Есперанж
Викт. Роспорт
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Есперанж |
| Гост: |
Роспорт |
| Разстояние: |
36.8 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Алфонс Тайс
|
| Капацитет: |
3 058 |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.01 |
3.40 |
3.03 |
2 |
|
|
|
1.30 |
1.67 |
| 35% |
14% |
51% |
3.03 |
|
|
|
40% |
60% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.28 |
3.37 |
|
|
|
1.89 |
1.78 |
|
|
|
3.19 |
1.27 |
| 71% |
29% |
|
|
|
52% |
48% |
|
|
|
25% |
75% |
Последни 11 директни срещи
|
2025-12-07 |
Викт. Роспорт
|
2 - 2 |
Суифт Есперанж
|
|
2025-03-08 |
Викт. Роспорт
|
1 - 1 |
Суифт Есперанж
|
|
2024-09-15 |
Суифт Есперанж
|
5 - 0 |
Викт. Роспорт
|
|
2024-02-18 |
Викт. Роспорт
|
1 - 3 |
Суифт Есперанж
|
|
2023-08-20 |
Суифт Есперанж
|
3 - 2 |
Викт. Роспорт
|
|
2023-04-30 |
Суифт Есперанж
|
5 - 1 |
Викт. Роспорт
|
|
2022-11-27 |
Викт. Роспорт
|
0 - 0 |
Суифт Есперанж
|
|
2022-03-06 |
Викт. Роспорт
|
0 - 4 |
Суифт Есперанж
|
|
2021-09-18 |
Суифт Есперанж
|
1 - 1 |
Викт. Роспорт
|
|
2021-05-02 |
Суифт Есперанж
|
1 - 0 |
Викт. Роспорт
|
|
2021-03-10 |
Викт. Роспорт
|
0 - 4 |
Суифт Есперанж
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
0 |
|
9 |
7 |
7 |
| 64% |
36% |
0% |
|
82% |
64% |
64% |
Суифт Есперанж последни 12 срещи
|
2026-05-10 |
Суифт Есперанж
|
0 - 1 |
ЮС Хостерт
|
|
2026-05-03 |
Мондорф-ле-Бен
|
1 - 0 |
Суифт Есперанж
|
|
2026-04-26 |
Суифт Есперанж
|
0 - 3 |
Ф91 Дюделанж
|
|
2026-04-19 |
Жюнес Еш
|
1 - 1 |
Суифт Есперанж
|
|
2026-04-12 |
Суифт Есперанж
|
1 - 5 |
Диферданж
|
|
2026-04-04 |
Жюнес Канах
|
0 - 2 |
Суифт Есперанж
|
|
2026-03-22 |
Роданж 91
|
2 - 0 |
Суифт Есперанж
|
|
2026-03-14 |
Юн. Люксембург
|
1 - 0 |
Суифт Есперанж
|
|
2026-03-08 |
Суифт Есперанж
|
0 - 1 |
Мамер 32
|
|
2026-03-01 |
Атерт Бисен
|
2 - 0 |
Суифт Есперанж
|
|
2026-02-22 |
Суифт Есперанж
|
2 - 1 |
Каерйенг
|
|
2026-02-15 |
Пр. Нидеркорн
|
1 - 1 |
Суифт Есперанж
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
8 |
3 |
1 |
| 17% |
17% |
67% |
|
67% |
25% |
8% |
Викт. Роспорт последни 12 срещи
|
2026-05-13 |
Пр. Нидеркорн
|
2 - 2 |
Викт. Роспорт
|
|
2026-05-10 |
Викт. Роспорт
|
1 - 0 |
Мондорф-ле-Бен
|
|
2026-05-03 |
Ф91 Дюделанж
|
1 - 2 |
Викт. Роспорт
|
|
2026-04-26 |
Викт. Роспорт
|
1 - 2 |
Жюнес Еш
|
|
2026-04-19 |
Диферданж
|
3 - 0 |
Викт. Роспорт
|
|
2026-04-12 |
Викт. Роспорт
|
2 - 1 |
Жюнес Канах
|
|
2026-04-04 |
Роданж 91
|
3 - 1 |
Викт. Роспорт
|
|
2026-03-22 |
Викт. Роспорт
|
3 - 4 |
Юн. Люксембург
|
|
2026-03-15 |
Мамер 32
|
0 - 2 |
Викт. Роспорт
|
|
2026-03-08 |
Викт. Роспорт
|
1 - 0 |
Атерт Бисен
|
|
2026-03-04 |
Мамер 32
|
2 - 3 |
Викт. Роспорт
|
|
2026-03-01 |
Каерйенг
|
2 - 0 |
Викт. Роспорт
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
10 |
8 |
4 |
| 50% |
8% |
42% |
|
83% |
67% |
33% |
Класиране Национална Дивизия
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Диферданж |
28 |
18 |
8 |
2 |
61 |
21 |
+40 |
62 |
| 2 |
Атерт Бисен |
28 |
18 |
5 |
5 |
64 |
27 |
+37 |
59 |
| 3 |
УНА Щрасен |
28 |
17 |
5 |
6 |
56 |
25 |
+31 |
56 |
| 4 |
Мондорф-ле-Бен |
28 |
18 |
2 |
8 |
50 |
24 |
+26 |
56 |
| 5 |
Ф91 Дюделанж |
28 |
16 |
6 |
6 |
54 |
35 |
+19 |
54 |
| 6 |
Каерйенг |
28 |
11 |
5 |
12 |
43 |
44 |
-1 |
38 |
| 7 |
Викт. Роспорт |
28 |
10 |
5 |
13 |
31 |
43 |
-12 |
35 |
| 8 |
Пр. Нидеркорн |
28 |
9 |
7 |
12 |
41 |
41 |
0 |
34 |
| 9 |
Жюнес Еш |
28 |
8 |
10 |
10 |
31 |
33 |
-2 |
34 |
| 10 |
Юн. Люксембург |
28 |
9 |
7 |
12 |
41 |
49 |
-8 |
34 |
| 11 |
ЮС Хостерт |
28 |
9 |
6 |
13 |
31 |
53 |
-22 |
33 |
| 12 |
Жюнес Канах |
28 |
9 |
3 |
16 |
29 |
39 |
-10 |
30 |
| 13 |
Мамер 32 |
28 |
8 |
3 |
17 |
32 |
58 |
-26 |
27 |
| 14 |
Суифт Есперанж |
28 |
7 |
5 |
16 |
25 |
44 |
-19 |
26 |
| 15 |
Петанж |
28 |
6 |
7 |
15 |
24 |
45 |
-21 |
25 |
| 16 |
Роданж 91 |
28 |
6 |
6 |
16 |
26 |
58 |
-32 |
24 |
Хронология на изиграните мачове
| Суифт Есперанж |
|
| Викт. Роспорт |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Суифт Есперанж |
Викт. Роспорт |
| 1 |
Диферданж |
1 - 5 |
3 - 0 |
| 2 |
Атерт Бисен |
1 - 2 |
5 - 0 |
| 3 |
УНА Щрасен |
4 - 2 |
0 - 0 |
| 4 |
Мондорф-ле-Бен |
1 - 2 |
4 - 0 |
| 5 |
Ф91 Дюделанж |
0 - 3 |
1 - 2 |
| 6 |
Каерйенг |
2 - 1 |
2 - 0 |
| 7 |
Викт. Роспорт |
|
- |
| 8 |
Пр. Нидеркорн |
1 - 4 |
0 - 1 |
| 9 |
Жюнес Еш |
0 - 1 |
1 - 0 |
| 10 |
Юн. Люксембург |
0 - 1 |
1 - 0 |
| 11 |
ЮС Хостерт |
0 - 1 |
1 - 4 |
| 12 |
Жюнес Канах |
1 - 0 |
2 - 1 |
| 13 |
Мамер 32 |
0 - 1 |
0 - 2 |
| 14 |
Суифт Есперанж |
- |
|
| 15 |
Петанж |
0 - 0 |
1 - 1 |
| 16 |
Роданж 91 |
1 - 0 |
3 - 1 |
Представяне в Шампионата
| |
Суифт Есперанж |
Викт. Роспорт |
| Победи |
7 |
10 |
| Равни |
5 |
5 |
| Загуби |
16 |
13 |
| Вкарани голове |
25 |
31 |
| Получени голове |
44 |
43 |
| Средно вкарани |
0.89 |
1.11 |
| Средно получени |
1.57 |
1.54 |
| Мачове вкарал |
57% |
61% |
| Мачове получил |
82% |
75% |
| Гол/Гол |
43% |
43% |
| Над 1.5 |
68% |
71% |
| Над 2.5 |
46% |
57% |
| Над 3.5 |
18% |
25% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
4 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
9 |
8 |
| Вкарани голове |
12 |
12 |
| Получени голове |
23 |
24 |
| Средно вкарани |
0.86 |
0.86 |
| Средно получени |
1.64 |
1.71 |
| Мачове вкарал |
57% |
50% |
| Мачове получил |
79% |
79% |
| Гол/Гол |
43% |
36% |
| Над 1.5 |
50% |
71% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
21% |
29% |
Обща статистика за Национална Дивизия
| Мачове (224) |
| Победа за домакина |
42% |
| Равен |
20% |
| Победа за госта |
38% |
| Изиграни мачове |
93% |
| Голове (639) |
| Средно голове на мач |
2.85 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.50 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.35 |
| Домакинът е отбелязал в |
75% |
| Гостът е отбелязал в |
69% |
| Гол/Гол |
50% |
| Над 1.5 |
74% |
| Над 2.5 |
54% |
| Над 3.5 |
33% |
Суифт Есперанж следващи 1 срещи
|
2026-05-23 |
Петанж
|
- |
Суифт Есперанж
|
Викт. Роспорт следващи 1 срещи
|
2026-05-23 |
Викт. Роспорт
|
- |
ЮС Хостерт
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.01 |
3.40 |
3.03 |
| Вероятност |
35% |
14% |
51% |
|
2 @ 3.03 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.30 |
1.67 |
| Вероятност |
40% |
60% |
|
X2 @ 1.67 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.28 |
3.37 |
| Вероятност |
|
71% |
29% |
|
Над 1.5 @ 1.28 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.89 |
1.78 |
| Вероятност |
|
52% |
48% |
|
Над 2.5 @ 1.89 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.19 |
1.27 |
| Вероятност |
|
25% |
75% |
|
Под 3.5 @ 1.27 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.72 |
1.93 |
| Вероятност |
|
45% |
55% |
|
Без @ 1.93 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-05-16 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!