Дивизия 1 Север - Швеция
събота, 08.05.2021
15:00
15:00

Тебю ФК

ИФ Сюлвия
2 - 3
(1 - 1, 1 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Стокхолм |
| Гост: | Норкьопинг |
| Разстояние: | 135.6 км |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.29 | 3.60 | 2.68 | X2 | 1.35 | 1.56 | |||
| 24% | 43% | 33% | 1.56 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.53 | 1.56 | 2.28 | 2.41 | 1.52 | ||||||
| 70% | 30% | 42% | 58% | 30% | 70% |
Последни 2 директни срещи
| 2020-11-21 | ИФ Сюлвия | 3 - 1 | Тебю ФК |
| 2020-06-17 | Тебю ФК | 2 - 3 | ИФ Сюлвия |
Тебю ФК последни 12 срещи
| 2021-05-02 | Питео | 1 - 1 | Тебю ФК |
| 2021-04-25 | Тебю ФК | 1 - 1 | ИФК Люлео |
| 2021-04-19 | Ханинге | 1 - 0 | Тебю ФК |
| 2021-04-11 | Тебю ФК | 2 - 2 | Умео ФК |
| 2021-04-05 | Асириска ФФ | 2 - 7 | Тебю ФК |
| 2020-11-29 | Тебю ФК | 0 - 3 | Сандвикен |
| 2020-11-21 | ИФ Сюлвия | 3 - 1 | Тебю ФК |
| 2020-11-14 | Тебю ФК | 1 - 3 | Йефле |
| 2020-11-07 | ИФК Берга | 2 - 1 | Тебю ФК |
| 2020-11-01 | Бромапойкарна | 1 - 2 | Тебю ФК |
| 2020-10-24 | Тебю ФК | 0 - 3 | Васалунд |
| 2020-10-17 | Тебю ФК | 1 - 1 | Йоребру Сир. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 8 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 67% | 33% |
ИФ Сюлвия последни 12 срещи
| 2021-05-03 | ИФ Сюлвия | 1 - 0 | Хамарби ТФФ |
| 2021-04-24 | Далкурд | 3 - 1 | ИФ Сюлвия |
| 2021-04-18 | ИФ Сюлвия | 1 - 0 | Солентюна |
| 2021-04-10 | Хюдиксвал | 1 - 2 | ИФ Сюлвия |
| 2021-04-03 | ИФ Сюлвия | 0 - 2 | Сандвикен |
| 2021-02-10 | Вестерос | 2 - 2 | ИФ Сюлвия |
| 2020-11-29 | ИФК Люлео | 1 - 2 | ИФ Сюлвия |
| 2020-11-21 | ИФ Сюлвия | 3 - 1 | Тебю ФК |
| 2020-11-14 | ИФ Сюлвия | 2 - 0 | Фрей Тебю |
| 2020-11-07 | Карлстад Футбол | 6 - 1 | ИФ Сюлвия |
| 2020-11-01 | ИФ Сюлвия | 5 - 0 | Нюкьопинг |
| 2020-10-24 | ИФ Сюлвия | 3 - 3 | Йефле |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 8 | 6 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 67% | 50% |
Класиране Дивизия 1 Север
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сандвикен | 5 | +7 | 13 |
| 2 | Далкурд | 5 | +6 | 13 |
| 3 | Бромапойкарна | 5 | +7 | 11 |
| 4 | Йоребру Сир. | 5 | +2 | 9 |
| 5 | ИФ Сюлвия | 5 | -1 | 9 |
| 6 | Солентюна | 5 | +5 | 8 |
| 7 | Умео ФК | 5 | 0 | 8 |
| 8 | ИФК Люлео | 5 | -2 | 7 |
| 9 | Тебю ФК | 5 | +4 | 6 |
| 10 | Карлстад Футбол | 5 | +1 | 6 |
| 11 | Хюдиксвал | 5 | -2 | 6 |
| 12 | Ханинге | 5 | -5 | 6 |
| 13 | Питео | 5 | -4 | 3 |
| 14 | Асириска ФФ | 5 | -8 | 3 |
| 15 | Йефле | 5 | -3 | 2 |
| 16 | Хамарби ТФФ | 5 | -7 | 1 |
Хронология на изиграните мачове
| Тебю ФК | |
| ИФ Сюлвия | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Тебю ФК | ИФ Сюлвия |
|---|---|---|---|
| 1 | Сандвикен | ||
| 2 | Далкурд | 3 - 1 | |
| 3 | Бромапойкарна | ||
| 4 | Йоребру Сир. | ||
| 5 | ИФ Сюлвия | - | |
| 6 | Солентюна | ||
| 7 | Умео ФК | 2 - 2 | |
| 8 | ИФК Люлео | 1 - 1 | |
| 9 | Тебю ФК | - | |
| 10 | Карлстад Футбол | ||
| 11 | Хюдиксвал | 1 - 2 | |
| 12 | Ханинге | ||
| 13 | Питео | ||
| 14 | Асириска ФФ | ||
| 15 | Йефле | ||
| 16 | Хамарби ТФФ |
Класиране в шампионата
| Тебю ФК | ИФ Сюлвия | |
| Позиция | 9 | 5 |
| Точки | 6 | 9 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 9 |
| Точки | 2 | 3 |
Форма в шампионата
| Тебю ФК | ИФ Сюлвия | |
|
Победи Равни Загуби |
1
3 1 |
3
0 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
2 0 |
1
0 1 |
Голове в шампионата
| Тебю ФК | ИФ Сюлвия | |
|
Вкарани Получени |
11
7 |
5
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
3
3 |
3
4 |
Обща статистика за Дивизия 1 Север
| Мачове (40) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 22% |
| Победа за госта | 40% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (109) | |
| Средно голове на мач | 2.72 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.25 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.48 |
| Домакинът е отбелязал в | 75% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 48% |
| Над 3.5 | 32% |
Тебю ФК следващи 6 срещи
| 2021-05-15 | Йоребру Сир. | - | Тебю ФК |
| 2021-05-22 | Тебю ФК | - | Карлстад Футбол |
| 2021-05-30 | Бромапойкарна | - | Тебю ФК |
| 2021-06-06 | Тебю ФК | - | Солентюна |
| 2021-06-12 | Йефле | - | Тебю ФК |
| 2021-06-21 | Тебю ФК | - | Хамарби ТФФ |
ИФ Сюлвия следващи 6 срещи
| 2021-05-15 | ИФ Сюлвия | - | Умео ФК |
| 2021-05-22 | ИФ Сюлвия | - | Йефле |
| 2021-05-29 | Йоребру Сир. | - | ИФ Сюлвия |
| 2021-06-03 | ИФ Сюлвия | - | Бромапойкарна |
| 2021-06-13 | ИФК Люлео | - | ИФ Сюлвия |
| 2021-06-16 | ИФ Сюлвия | - | Асириска ИК |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.29 | 3.60 | 2.68 |
| Вероятност | 24% | 43% | 33% |
| X2 @ 1.56 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.35 | 1.56 |
| Вероятност | 41% | 59% |
| X2 @ 1.56 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 4.53 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.16 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.56 | 2.28 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 2.5 @ 2.28 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.41 | 1.52 | |
| Вероятност | 30% | 70% | |
| Под 3.5 @ 1.52 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 2.42 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Г/Г @ 1.50 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-08 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
