Висша Лига - Сингапур
сряда, 07.04.2021
12:45
12:45

Тампайнс Р.

Йънг Лайънс
7 - 0
(3 - 0, 4 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Тампайнс |
| Гост: | Каланг |
| Разстояние: | 10.1 км |
| Начален час | |
| Час: | 12:45 (19:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 5.25 | 9.00 | 1X | 1.06 | 3.75 | |||
| 44% | 45% | 11% | 1.06 | 79% | 21% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 6.00 | 1.45 | 2.67 | 2.10 | 1.66 | ||||||
| 95% | 5% | 85% | 15% | 62% | 38% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-17 | Йънг Лайънс | 1 - 3 | Тампайнс Р. |
| 2020-11-04 | Тампайнс Р. | 1 - 0 | Йънг Лайънс |
| 2019-09-29 | Тампайнс Р. | 1 - 1 | Йънг Лайънс |
| 2019-07-18 | Йънг Лайънс | 1 - 1 | Тампайнс Р. |
| 2019-05-29 | Тампайнс Р. | 4 - 0 | Йънг Лайънс |
| 2018-08-01 | Йънг Лайънс | 2 - 1 | Тампайнс Р. |
| 2018-06-03 | Тампайнс Р. | 3 - 1 | Йънг Лайънс |
| 2018-05-30 | Йънг Лайънс | 0 - 4 | Тампайнс Р. |
| 2017-10-28 | Тампайнс Р. | 3 - 0 | Йънг Лайънс |
| 2017-09-12 | Йънг Лайънс | 0 - 4 | Тампайнс Р. |
| 2017-04-23 | Тампайнс Р. | 1 - 0 | Йънг Лайънс |
| 2016-10-15 | Йънг Лайънс | 1 - 3 | Тампайнс Р. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 10 | 8 | 6 | |
| 75% | 17% | 8% | 83% | 67% | 50% |
Тампайнс Р. последни 12 срещи
| 2021-04-03 | Хоуганг Юнайтед | 5 - 1 | Тампайнс Р. |
| 2021-03-21 | Тампайнс Р. | 3 - 1 | Танджонг Пагар |
| 2021-03-17 | Балестиер Халса | 1 - 2 | Тампайнс Р. |
| 2021-03-13 | Лайън Сити Сейл. | 3 - 3 | Тампайнс Р. |
| 2020-12-05 | Тампайнс Р. | 1 - 1 | Гейланг |
| 2020-12-02 | Лайън Сити Сейл. | 1 - 1 | Тампайнс Р. |
| 2020-11-29 | Джуронг | 1 - 4 | Тампайнс Р. |
| 2020-11-25 | Хоуганг Юнайтед | 0 - 2 | Тампайнс Р. |
| 2020-11-22 | Танджонг Пагар | 2 - 2 | Тампайнс Р. |
| 2020-11-17 | Йънг Лайънс | 1 - 3 | Тампайнс Р. |
| 2020-11-12 | Балестиер Халса | 2 - 2 | Тампайнс Р. |
| 2020-11-07 | Гейланг | 1 - 1 | Тампайнс Р. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 12 | 8 | 7 | |
| 42% | 50% | 8% | 100% | 67% | 58% |
Йънг Лайънс последни 12 срещи
| 2021-04-03 | Йънг Лайънс | 1 - 3 | Лайън Сити Сейл. |
| 2021-03-20 | Гейланг | 1 - 1 | Йънг Лайънс |
| 2021-03-17 | Йънг Лайънс | 0 - 3 | Джуронг |
| 2021-03-14 | Йънг Лайънс | 3 - 3 | Балестиер Халса |
| 2020-12-05 | Танджонг Пагар | 2 - 4 | Йънг Лайънс |
| 2020-12-02 | Йънг Лайънс | 1 - 2 | Гейланг |
| 2020-11-29 | Йънг Лайънс | 0 - 4 | Лайън Сити Сейл. |
| 2020-11-25 | Джуронг | 2 - 0 | Йънг Лайънс |
| 2020-11-21 | Балестиер Халса | 1 - 2 | Йънг Лайънс |
| 2020-11-17 | Йънг Лайънс | 1 - 3 | Тампайнс Р. |
| 2020-11-12 | Хоуганг Юнайтед | 4 - 1 | Йънг Лайънс |
| 2020-11-04 | Тампайнс Р. | 1 - 0 | Йънг Лайънс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 11 | 9 | 6 | |
| 17% | 17% | 67% | 92% | 75% | 50% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Джуронг | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Хоуганг Юнайтед | 4 | +7 | 9 |
| 3 | Лайън Сити Сейл. | 4 | +5 | 7 |
| 4 | Тампайнс Р. | 4 | -1 | 7 |
| 5 | Балестиер Халса | 4 | +3 | 5 |
| 6 | Гейланг | 4 | -3 | 4 |
| 7 | Йънг Лайънс | 4 | -5 | 2 |
| 8 | Танджонг Пагар | 4 | -12 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Тампайнс Р. | |
| Йънг Лайънс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Тампайнс Р. | Йънг Лайънс |
|---|---|---|---|
| 1 | Джуронг | ||
| 2 | Хоуганг Юнайтед | ||
| 3 | Лайън Сити Сейл. | ||
| 4 | Тампайнс Р. | - | |
| 5 | Балестиер Халса | ||
| 6 | Гейланг | 1 - 1 | |
| 7 | Йънг Лайънс | - | |
| 8 | Танджонг Пагар | 3 - 1 |
Класиране в шампионата
| Тампайнс Р. | Йънг Лайънс | |
| Позиция | 4 | 7 |
| Точки | 7 | 2 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 6 |
| Точки | 3 | 1 |
Форма в шампионата
| Тампайнс Р. | Йънг Лайънс | |
|
Победи Равни Загуби |
2
1 1 |
0
2 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 0 |
0
1 0 |
Голове в шампионата
| Тампайнс Р. | Йънг Лайънс | |
|
Вкарани Получени |
9
10 |
5
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
3
1 |
1
1 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (16) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (60) | |
| Средно голове на мач | 3.75 |
| Домакинът е отбелязал средно | 2.00 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.75 |
| Домакинът е отбелязал в | 81% |
| Гостът е отбелязал в | 81% |
| Гол/Гол | 69% |
| Над 1.5 | 88% |
| Над 2.5 | 81% |
| Над 3.5 | 62% |
Тампайнс Р. следващи 6 срещи
| 2021-04-11 | Джуронг | - | Тампайнс Р. |
| 2021-04-16 | Тампайнс Р. | - | Гейланг |
| 2021-04-24 | Танджонг Пагар | - | Тампайнс Р. |
| 2021-05-02 | Йънг Лайънс | - | Тампайнс Р. |
| 2021-05-08 | Тампайнс Р. | - | Джуронг |
| 2021-05-15 | Тампайнс Р. | - | Балестиер Халса |
Йънг Лайънс следващи 6 срещи
| 2021-04-10 | Йънг Лайънс | - | Танджонг Пагар |
| 2021-04-17 | Хоуганг Юнайтед | - | Йънг Лайънс |
| 2021-04-25 | Йънг Лайънс | - | Гейланг |
| 2021-05-02 | Йънг Лайънс | - | Тампайнс Р. |
| 2021-05-08 | Танджонг Пагар | - | Йънг Лайънс |
| 2021-05-15 | Джуронг | - | Йънг Лайънс |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 5.25 | 9.00 |
| Вероятност | 44% | 45% | 11% |
| 1X @ 1.06 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.06 | 3.75 |
| Вероятност | 79% | 21% |
| 1X @ 1.06 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.12 | 6.00 | |
| Вероятност | 95% | 5% | |
| Над 1.5 @ 1.12 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.45 | 2.67 | |
| Вероятност | 85% | 15% | |
| Над 2.5 @ 1.45 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.66 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Над 3.5 @ 2.10 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 81% | 19% | |
| Г/Г @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-07 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
