2. Лига - Словакия
събота, 20.03.2021
13:30
13:30

Татран Л.Микулаш

Слован Брат. II
5 - 2
(4 - 1, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Липтовски Микулаш |
| Гост: | Братислава |
| Разстояние: | 212.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Градски стадион Липтовски Микулаш |
| Капацитет: | 1 950 (610) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:30 (14:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.23 | 6.00 | 9.90 | 1 | 1.03 | 3.46 | |||
| 73% | 12% | 15% | 1.23 | 83% | 17% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 5.93 | 1.39 | 2.80 | 2.02 | 1.72 | ||||||
| 81% | 19% | 63% | 37% | 30% | 70% |
Последни 4 директни срещи
| 2020-09-06 | Слован Брат. II | 1 - 5 | Татран Л.Микулаш |
| 2020-03-08 | Слован Брат. II | 2 - 1 | Татран Л.Микулаш |
| 2019-08-03 | Татран Л.Микулаш | 2 - 0 | Слован Брат. II |
| 2016-05-11 | Татран Л.Микулаш | 1 - 0 | Слован Брат. II |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | |
| 75% | 0% | 25% | 75% | 50% | 25% |
Татран Л.Микулаш последни 12 срещи
| 2021-03-14 | Петржалка | 1 - 1 | Татран Л.Микулаш |
| 2021-03-06 | Татран Л.Микулаш | 1 - 1 | Комарно |
| 2021-02-28 | ШТК Шаморин | 0 - 1 | Татран Л.Микулаш |
| 2021-02-20 | Татран Л.Микулаш | 1 - 1 | Парт. Бардейов |
| 2021-02-13 | Кошице | 0 - 3 | Татран Л.Микулаш |
| 2021-02-06 | Жилина Б | 4 - 2 | Татран Л.Микулаш |
| 2021-01-29 | Тренчин | 2 - 3 | Татран Л.Микулаш |
| 2021-01-16 | Ружомберок | 2 - 2 | Татран Л.Микулаш |
| 2021-01-09 | Похроние | 1 - 1 | Татран Л.Микулаш |
| 2020-12-02 | Татран Л.Микулаш | 1 - 2 | Пухов |
| 2020-11-25 | Татран Л.Микулаш | 2 - 1 | Славой Требишов |
| 2020-10-10 | Попрад | 1 - 5 | Татран Л.Микулаш |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 11 | 7 | 4 | |
| 42% | 42% | 17% | 92% | 58% | 33% |
Слован Брат. II последни 12 срещи
| 2021-03-14 | Слован Брат. II | 5 - 1 | Попрад |
| 2021-03-07 | Жилина Б | 3 - 1 | Слован Брат. II |
| 2021-02-28 | Слован Брат. II | 0 - 3 | Ж. Подбрезова |
| 2021-02-20 | Скалица | 0 - 1 | Слован Брат. II |
| 2021-02-14 | Слован Брат. II | 4 - 3 | Банска Бистрица |
| 2020-12-06 | Слован Брат. II | 0 - 4 | Дубница |
| 2020-12-02 | Славой Требишов | 5 - 1 | Слован Брат. II |
| 2020-11-29 | Петржалка | 2 - 0 | Слован Брат. II |
| 2020-11-24 | Слован Брат. II | 1 - 2 | Жилина Б |
| 2020-10-10 | Слован Брат. II | 2 - 0 | Комарно |
| 2020-10-04 | ШТК Шаморин | 4 - 1 | Слован Брат. II |
| 2020-09-27 | Слован Брат. II | 1 - 2 | Парт. Бардейов |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 8 | 11 | 9 | 6 | |
| 33% | 0% | 67% | 92% | 75% | 50% |
Класиране 2. Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Банска Бистрица | 19 | +26 | 42 |
| 2 | Татран Л.Микулаш | 19 | +21 | 40 |
| 3 | Ж. Подбрезова | 19 | +22 | 35 |
| 4 | Скалица | 18 | +17 | 35 |
| 5 | Кошице | 18 | +8 | 32 |
| 6 | Петржалка | 19 | 0 | 27 |
| 7 | Пухов | 18 | -1 | 27 |
| 8 | Жилина Б | 19 | +8 | 26 |
| 9 | Комарно | 19 | -10 | 24 |
| 10 | Славой Требишов | 17 | -3 | 22 |
| 11 | ШТК Шаморин | 18 | -6 | 21 |
| 12 | Парт. Бардейов | 18 | -6 | 19 |
| 13 | Дубница | 19 | -7 | 19 |
| 14 | Слован Брат. II | 19 | -30 | 12 |
| 15 | Попрад | 19 | -39 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Татран Л.Микулаш | |
| Слован Брат. II | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Татран Л.Микулаш | Слован Брат. II |
|---|---|---|---|
| 1 | Банска Бистрица | 4 - 0 | |
| 2 | Татран Л.Микулаш | - | |
| 3 | Ж. Подбрезова | 1 - 0 | |
| 4 | Скалица | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 5 | Кошице | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 6 | Петржалка | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 7 | Пухов | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 8 | Жилина Б | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 9 | Комарно | 1 - 1 | |
| 10 | Славой Требишов | 2 - 1 | 5 - 1 |
| 11 | ШТК Шаморин | 3 - 0 | 4 - 1 |
| 12 | Парт. Бардейов | 1 - 1 | |
| 13 | Дубница | 3 - 0 | |
| 14 | Слован Брат. II | - | |
| 15 | Попрад | 3 - 0 |
Класиране в шампионата
| Татран Л.Микулаш | Слован Брат. II | |
| Позиция | 2 | 14 |
| Точки | 40 | 12 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 15 |
| Точки | 20 | 3 |
Форма в шампионата
| Татран Л.Микулаш | Слован Брат. II | |
|
Победи Равни Загуби |
12
4 3 |
4
0 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
2 2 |
1
0 9 |
Голове в шампионата
| Татран Л.Микулаш | Слован Брат. II | |
|
Вкарани Получени |
39
18 |
19
49 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
16
8 |
4
27 |
Обща статистика за 2. Лига
| Мачове (139) | |
| Победа за домакина | 48% |
| Равен | 19% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (417) | |
| Средно голове на мач | 3.00 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.75 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.25 |
| Домакинът е отбелязал в | 81% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 52% |
| Над 1.5 | 76% |
| Над 2.5 | 55% |
| Над 3.5 | 32% |
Татран Л.Микулаш следващи 6 срещи
| 2021-03-27 | Дубница | - | Татран Л.Микулаш |
| 2021-04-03 | Татран Л.Микулаш | - | Банска Бистрица |
| 2021-04-07 | Слован Брат. | - | Татран Л.Микулаш |
| 2021-04-10 | Скалица | - | Татран Л.Микулаш |
| 2021-04-17 | Татран Л.Микулаш | - | Ж. Подбрезова |
| 2021-04-24 | Жилина Б | - | Татран Л.Микулаш |
Слован Брат. II следващи 6 срещи
| 2021-03-27 | Слован Брат. II | - | Пухов |
| 2021-04-10 | Слован Брат. II | - | Кошице |
| 2021-04-17 | Парт. Бардейов | - | Слован Брат. II |
| 2021-04-23 | Слован Брат. II | - | ШТК Шаморин |
| 2021-05-01 | Комарно | - | Слован Брат. II |
| 2021-05-08 | Слован Брат. II | - | Петржалка |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.23 | 6.00 | 9.90 |
| Вероятност | 73% | 12% | 15% |
| 1 @ 1.23 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.03 | 3.46 |
| Вероятност | 83% | 17% |
| 1X @ 1.03 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.11 | 5.93 | |
| Вероятност | 81% | 19% | |
| Над 1.5 @ 1.11 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.39 | 2.80 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Над 2.5 @ 1.39 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.02 | 1.72 | |
| Вероятност | 30% | 70% | |
| Под 3.5 @ 1.72 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.79 | 1.92 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Г/Г @ 1.79 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-20 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
