Ерсте Дивизи - Нидерландия
петък, 12.03.2021
20:00
20:00

Телстар

Де Граафшап
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Велсен |
| Гост: | Дутинхем |
| Разстояние: | 124.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | ТАТА Стийл |
| Капацитет: | 3 060 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 20:00 (21:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.50 | 4.50 | 1.45 | 2 | 2.62 | 1.11 | |||
| 27% | 21% | 52% | 1.45 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.61 | 2.25 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 85% | 15% | 60% | 40% | 36% | 64% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-01-08 | Де Граафшап | 2 - 0 | Телстар |
| 2019-12-13 | Де Граафшап | 2 - 2 | Телстар |
| 2018-05-13 | Де Граафшап | 4 - 2 | Телстар |
| 2018-05-10 | Телстар | 3 - 2 | Де Граафшап |
| 2018-04-20 | Де Граафшап | 1 - 0 | Телстар |
| 2017-12-22 | Телстар | 3 - 2 | Де Граафшап |
| 2017-02-17 | Де Граафшап | 2 - 1 | Телстар |
| 2016-09-09 | Телстар | 2 - 1 | Де Граафшап |
| 2015-01-27 | Телстар | 0 - 2 | Де Граафшап |
| 2014-09-13 | Де Граафшап | 3 - 2 | Телстар |
| 2014-03-14 | Телстар | 0 - 2 | Де Граафшап |
| 2013-09-07 | Де Граафшап | 3 - 0 | Телстар |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 11 | 8 | 5 | |
| 25% | 8% | 67% | 92% | 67% | 42% |
Телстар последни 12 срещи
| 2021-03-05 | Камбур | 3 - 1 | Телстар |
| 2021-02-26 | МВВ Маастрихт | 2 - 0 | Телстар |
| 2021-02-19 | Телстар | 1 - 1 | ФК Айндховен |
| 2021-02-16 | Телстар | 1 - 2 | НАК Бреда |
| 2021-02-13 | Го Ахед Игълс | 1 - 0 | Телстар |
| 2021-01-29 | Хелмонд Спорт | 1 - 1 | Телстар |
| 2021-01-22 | Телстар | 2 - 2 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2021-01-16 | ТОП Ос | 1 - 4 | Телстар |
| 2021-01-08 | Де Граафшап | 2 - 0 | Телстар |
| 2021-01-03 | Телстар | 5 - 2 | НЕК Ниймеген |
| 2020-12-21 | Йънг Аякс | 1 - 2 | Телстар |
| 2020-12-11 | Телстар | 2 - 3 | Алмере Сити |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 11 | 7 | 5 | |
| 25% | 25% | 50% | 92% | 58% | 42% |
Де Граафшап последни 12 срещи
| 2021-03-07 | Де Граафшап | 1 - 0 | ФК Айндховен |
| 2021-02-26 | Де Граафшап | 1 - 1 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2021-02-21 | НЕК Ниймеген | 1 - 2 | Де Граафшап |
| 2021-02-13 | Де Граафшап | 1 - 0 | МВВ Маастрихт |
| 2021-02-06 | Ден Бош | 2 - 3 | Де Граафшап |
| 2021-01-29 | Де Граафшап | 2 - 1 | ТОП Ос |
| 2021-01-24 | Волендам | 1 - 4 | Де Граафшап |
| 2021-01-15 | Рода | 1 - 3 | Де Граафшап |
| 2021-01-08 | Де Граафшап | 2 - 0 | Телстар |
| 2021-01-02 | Алмере Сити | 1 - 0 | Де Граафшап |
| 2020-12-19 | Де Граафшап | 3 - 1 | Йънг Утрехт |
| 2020-12-16 | Де Граафшап | 1 - 2 | ПСВ Айндховен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 9 | 7 | 4 | |
| 75% | 8% | 17% | 75% | 58% | 33% |
Класиране Ерсте Дивизи
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Камбур | 27 | +55 | 66 |
| 2 | Де Граафшап | 27 | +20 | 60 |
| 3 | НАК Бреда | 27 | +29 | 56 |
| 4 | Алмере Сити | 27 | +23 | 56 |
| 5 | Го Ахед Игълс | 27 | +23 | 53 |
| 6 | НЕК Ниймеген | 27 | +24 | 50 |
| 7 | Волендам | 27 | +19 | 44 |
| 8 | Рода | 27 | +13 | 44 |
| 9 | Телстар | 27 | +3 | 34 |
| 10 | Екселсиор | 27 | +2 | 33 |
| 11 | Йънг Аякс | 27 | -11 | 30 |
| 12 | Хелмонд Спорт | 27 | -12 | 30 |
| 13 | ФК Айндховен | 27 | -9 | 29 |
| 14 | МВВ Маастрихт | 27 | -23 | 29 |
| 15 | Йънг Утрехт | 27 | -14 | 28 |
| 16 | ТОП Ос | 27 | -20 | 28 |
| 17 | Йънг ПСВ | 27 | -18 | 24 |
| 18 | Йънг АЗ Алкмаар | 27 | -34 | 23 |
| 19 | Дордрехт | 27 | -41 | 21 |
| 20 | Ден Бош | 27 | -29 | 19 |
Хронология на изиграните мачове
| Телстар | |
| Де Граафшап | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Телстар | Де Граафшап |
|---|---|---|---|
| 1 | Камбур | 1 - 2 | |
| 2 | Де Граафшап | - | |
| 3 | НАК Бреда | 1 - 2 | |
| 4 | Алмере Сити | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 5 | Го Ахед Игълс | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 6 | НЕК Ниймеген | 5 - 2 | 1 - 2 |
| 7 | Волендам | 2 - 2 | 1 - 4 |
| 8 | Рода | 1 - 3 | |
| 9 | Телстар | - | |
| 10 | Екселсиор | 1 - 2 | |
| 11 | Йънг Аякс | ||
| 12 | Хелмонд Спорт | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 13 | ФК Айндховен | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 14 | МВВ Маастрихт | 1 - 2 | 2 - 3 |
| 15 | Йънг Утрехт | ||
| 16 | ТОП Ос | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 17 | Йънг ПСВ | ||
| 18 | Йънг АЗ Алкмаар | 2 - 2 | 7 - 3 |
| 19 | Дордрехт | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 20 | Ден Бош | 6 - 1 | 2 - 3 |
Класиране в шампионата
| Телстар | Де Граафшап | |
| Позиция | 9 | 2 |
| Точки | 34 | 60 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 4 |
| Точки | 16 | 28 |
Форма в шампионата
| Телстар | Де Граафшап | |
|
Победи Равни Загуби |
9
7 11 |
19
3 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
4 5 |
9
1 3 |
Голове в шампионата
| Телстар | Де Граафшап | |
|
Вкарани Получени |
44
41 |
55
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
27
20 |
28
20 |
Обща статистика за Ерсте Дивизи
| Мачове (270) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 20% |
| Победа за госта | 39% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (889) | |
| Средно голове на мач | 3.29 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.76 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.53 |
| Домакинът е отбелязал в | 80% |
| Гостът е отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 57% |
| Над 1.5 | 84% |
| Над 2.5 | 63% |
| Над 3.5 | 39% |
Телстар следващи 6 срещи
| 2021-03-19 | Телстар | - | Рода |
| 2021-03-29 | Дордрехт | - | Телстар |
| 2021-04-02 | Телстар | - | Йънг Утрехт |
| 2021-04-05 | НЕК Ниймеген | - | Телстар |
| 2021-04-12 | Алмере Сити | - | Телстар |
| 2021-04-16 | Телстар | - | Екселсиор |
Де Граафшап следващи 6 срещи
| 2021-03-19 | Де Граафшап | - | Екселсиор |
| 2021-03-28 | НАК Бреда | - | Де Граафшап |
| 2021-04-02 | Де Граафшап | - | Дордрехт |
| 2021-04-05 | Йънг Утрехт | - | Де Граафшап |
| 2021-04-11 | Де Граафшап | - | Го Ахед Игълс |
| 2021-04-19 | Йънг ПСВ | - | Де Граафшап |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 6.50 | 4.50 | 1.45 |
| Вероятност | 27% | 21% | 52% |
| 2 @ 1.45 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 1.11 |
| Вероятност | 34% | 66% |
| X2 @ 1.11 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.33 | |
| Вероятност | 85% | 15% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.25 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Над 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 1.50 | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Под 3.5 @ 1.50 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Г/Г @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-12 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
