Ерсте Дивизи - Нидерландия
неделя, 11.12.2022
13:30
13:30

Телстар

Ден Бош
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Велсен |
| Гост: | Хертогенбош |
| Разстояние: | 95.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | ТАТА Стийл |
| Капацитет: | 3 060 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:30 (14:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.91 | 3.60 | 4.00 | 12 | 1.22 | 1.83 | |||
| 35% | 26% | 39% | 1.29 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.70 | 2.10 | 2.63 | 1.44 | ||||||
| 86% | 14% | 64% | 36% | 30% | 70% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-04-01 | Телстар | 1 - 2 | Ден Бош |
| 2021-10-01 | Ден Бош | 0 - 1 | Телстар |
| 2021-05-07 | Ден Бош | 4 - 1 | Телстар |
| 2020-09-28 | Телстар | 6 - 1 | Ден Бош |
| 2019-08-16 | Ден Бош | 0 - 1 | Телстар |
| 2019-03-22 | Ден Бош | 3 - 4 | Телстар |
| 2018-11-18 | Телстар | 1 - 4 | Ден Бош |
| 2018-02-02 | Ден Бош | 3 - 2 | Телстар |
| 2017-09-15 | Телстар | 3 - 2 | Ден Бош |
| 2017-02-24 | Телстар | 2 - 0 | Ден Бош |
| 2016-09-30 | Ден Бош | 0 - 0 | Телстар |
| 2016-04-08 | Ден Бош | 5 - 0 | Телстар |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 9 | 8 | 7 | |
| 50% | 8% | 42% | 75% | 67% | 58% |
Телстар последни 12 срещи
| 2022-11-18 | ФК Айндховен | 3 - 0 | Телстар |
| 2022-11-11 | Телстар | 0 - 0 | АДО Ден Хааг |
| 2022-11-04 | НАК Бреда | 1 - 1 | Телстар |
| 2022-10-28 | Телстар | 2 - 2 | Дордрехт |
| 2022-10-24 | Йънг АЗ Алкмаар | 0 - 0 | Телстар |
| 2022-10-14 | Телстар | 2 - 1 | Рода |
| 2022-10-07 | Йънг ПСВ | 0 - 2 | Телстар |
| 2022-09-30 | Телстар | 2 - 2 | Йънг Утрехт |
| 2022-09-23 | ВВВ Венло | 1 - 1 | Телстар |
| 2022-09-16 | Телстар | 0 - 3 | Хераклес |
| 2022-09-09 | Алмере Сити | 0 - 1 | Телстар |
| 2022-09-01 | Телстар | 0 - 1 | Де Граафшап |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 8 | 5 | 2 | |
| 25% | 50% | 25% | 67% | 42% | 17% |
Ден Бош последни 12 срещи
| 2022-11-19 | Ден Бош | 0 - 2 | ВВВ Венло |
| 2022-11-14 | Йънг Аякс | 4 - 4 | Ден Бош |
| 2022-11-04 | Ден Бош | 2 - 1 | Де Граафшап |
| 2022-10-28 | Ден Бош | 3 - 2 | НАК Бреда |
| 2022-10-22 | МВВ Маастрихт | 3 - 1 | Ден Бош |
| 2022-10-14 | Ден Бош | 3 - 0 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2022-10-07 | Вилем II | 1 - 2 | Ден Бош |
| 2022-09-30 | Ден Бош | 1 - 2 | Хераклес |
| 2022-09-17 | Ден Бош | 4 - 1 | ТОП Ос |
| 2022-09-12 | Йънг ПСВ | 3 - 1 | Ден Бош |
| 2022-09-09 | Дордрехт | 2 - 1 | Ден Бош |
| 2022-09-02 | Ден Бош | 1 - 2 | Цволе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 12 | 11 | 5 | |
| 42% | 8% | 50% | 100% | 92% | 42% |
Класиране Ерсте Дивизи
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хераклес | 16 | +24 | 37 |
| 2 | Цволе | 16 | +21 | 35 |
| 3 | МВВ Маастрихт | 16 | +8 | 33 |
| 4 | ФК Айндховен | 16 | +8 | 29 |
| 5 | Алмере Сити | 16 | +2 | 26 |
| 6 | ВВВ Венло | 16 | -1 | 25 |
| 7 | Йънг АЗ Алкмаар | 15 | +6 | 24 |
| 8 | Рода | 16 | +4 | 24 |
| 9 | Вилем II | 16 | +4 | 24 |
| 10 | Йънг Аякс | 16 | +2 | 21 |
| 11 | Де Граафшап | 16 | 0 | 21 |
| 12 | Йънг ПСВ | 16 | 0 | 20 |
| 13 | Ден Бош | 16 | -5 | 19 |
| 14 | Телстар | 16 | -8 | 19 |
| 15 | НАК Бреда | 16 | -8 | 18 |
| 16 | Дордрехт | 16 | -6 | 16 |
| 17 | АДО Ден Хааг | 16 | -7 | 16 |
| 18 | Хелмонд Спорт | 16 | -17 | 15 |
| 19 | ТОП Ос | 15 | -12 | 13 |
| 20 | Йънг Утрехт | 16 | -15 | 9 |
Хронология на изиграните мачове
| Телстар | |
| Ден Бош | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Телстар | Ден Бош |
|---|---|---|---|
| 1 | Хераклес | 0 - 3 | |
| 2 | Цволе | 0 - 5 | |
| 3 | МВВ Маастрихт | 3 - 1 | |
| 4 | ФК Айндховен | ||
| 5 | Алмере Сити | 2 - 0 | |
| 6 | ВВВ Венло | ||
| 7 | Йънг АЗ Алкмаар | ||
| 8 | Рода | 2 - 1 | |
| 9 | Вилем II | 1 - 2 | |
| 10 | Йънг Аякс | 4 - 4 | |
| 11 | Де Граафшап | 0 - 1 | |
| 12 | Йънг ПСВ | 3 - 1 | |
| 13 | Ден Бош | - | |
| 14 | Телстар | - | |
| 15 | НАК Бреда | ||
| 16 | Дордрехт | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 17 | АДО Ден Хааг | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 18 | Хелмонд Спорт | 2 - 1 | |
| 19 | ТОП Ос | ||
| 20 | Йънг Утрехт | 2 - 2 |
Класиране в шампионата
| Телстар | Ден Бош | |
| Позиция | 14 | 13 |
| Точки | 19 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 13 |
| Точки | 9 | 7 |
Форма в шампионата
| Телстар | Ден Бош | |
|
Победи Равни Загуби |
4
7 5 |
6
1 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
3 3 |
2
1 4 |
Голове в шампионата
| Телстар | Ден Бош | |
|
Вкарани Получени |
15
23 |
26
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
15 |
11
15 |
Обща статистика за Ерсте Дивизи
| Мачове (159) | |
| Победа за домакина | 47% |
| Равен | 21% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (487) | |
| Средно голове на мач | 3.06 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.74 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.33 |
| Домакинът е отбелязал в | 80% |
| Гостът е отбелязал в | 76% |
| Гол/Гол | 58% |
| Над 1.5 | 84% |
| Над 2.5 | 64% |
| Над 3.5 | 35% |
Телстар следващи 6 срещи
| 2022-12-16 | Телстар | - | МВВ Маастрихт |
| 2023-01-06 | ТОП Ос | - | Телстар |
| 2023-01-10 | Твенте | - | Телстар |
| 2023-01-13 | Телстар | - | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2023-01-21 | Дордрехт | - | Телстар |
| 2023-01-24 | Телстар | - | МВВ Маастрихт |
Ден Бош следващи 6 срещи
| 2022-12-16 | Хелмонд Спорт | - | Ден Бош |
| 2023-01-06 | Ден Бош | - | Йънг Утрехт |
| 2023-01-11 | Ден Бош | - | Аякс |
| 2023-01-16 | ФК Айндховен | - | Ден Бош |
| 2023-01-20 | Ден Бош | - | Йънг ПСВ |
| 2023-01-27 | Ден Бош | - | МВВ Маастрихт |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.91 | 3.60 | 4.00 |
| Вероятност | 35% | 26% | 39% |
| 12 @ 1.29 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 1.83 |
| Вероятност | 47% | 53% |
| X2 @ 1.83 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.33 | |
| Вероятност | 86% | 14% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 2.10 | |
| Вероятност | 64% | 36% | |
| Над 2.5 @ 1.70 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.63 | 1.44 | |
| Вероятност | 30% | 70% | |
| Под 3.5 @ 1.44 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.62 | 2.20 | |
| Вероятност | 59% | 41% | |
| Г/Г @ 1.62 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-11 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
