Ерсте Дивизи - Нидерландия
сряда, 12.05.2021
19:00
19:00

Телстар

Йънг Аякс
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Велсен |
| Гост: | Амстердам |
| Разстояние: | 18.9 км |
| Стадион | |
| Стадион: | ТАТА Стийл |
| Капацитет: | 3 060 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.75 | 2.55 | 1X | 1.50 | 1.53 | |||
| 40% | 28% | 32% | 1.50 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 6.50 | 1.40 | 2.87 | 2.02 | 1.83 | ||||||
| 87% | 13% | 62% | 38% | 37% | 63% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-12-21 | Йънг Аякс | 1 - 2 | Телстар |
| 2020-08-05 | Йънг Аякс | 2 - 0 | Телстар |
| 2020-02-28 | Йънг Аякс | 2 - 2 | Телстар |
| 2019-11-29 | Телстар | 2 - 3 | Йънг Аякс |
| 2019-02-22 | Телстар | 0 - 2 | Йънг Аякс |
| 2018-10-05 | Йънг Аякс | 3 - 0 | Телстар |
| 2018-02-09 | Телстар | 3 - 3 | Йънг Аякс |
| 2017-09-25 | Йънг Аякс | 1 - 1 | Телстар |
| 2017-04-07 | Телстар | 1 - 3 | Йънг Аякс |
| 2016-11-25 | Йънг Аякс | 2 - 1 | Телстар |
| 2016-02-12 | Телстар | 4 - 2 | Йънг Аякс |
| 2015-09-14 | Йънг Аякс | 4 - 1 | Телстар |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 12 | 9 | 6 | |
| 17% | 25% | 58% | 100% | 75% | 50% |
Телстар последни 12 срещи
| 2021-05-07 | Ден Бош | 4 - 1 | Телстар |
| 2021-04-30 | Телстар | 2 - 2 | Йънг ПСВ |
| 2021-04-25 | Волендам | 2 - 0 | Телстар |
| 2021-04-16 | Телстар | 1 - 1 | Екселсиор |
| 2021-04-12 | Алмере Сити | 1 - 1 | Телстар |
| 2021-04-05 | НЕК Ниймеген | 1 - 1 | Телстар |
| 2021-04-02 | Телстар | 2 - 3 | Йънг Утрехт |
| 2021-03-29 | Дордрехт | 1 - 0 | Телстар |
| 2021-03-19 | Телстар | 3 - 1 | Рода |
| 2021-03-12 | Телстар | 1 - 2 | Де Граафшап |
| 2021-03-05 | Камбур | 3 - 1 | Телстар |
| 2021-02-26 | МВВ Маастрихт | 2 - 0 | Телстар |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 11 | 6 | 5 | |
| 8% | 33% | 58% | 92% | 50% | 42% |
Йънг Аякс последни 12 срещи
| 2021-05-07 | Йънг Аякс | 1 - 1 | Де Граафшап |
| 2021-04-30 | Алмере Сити | 1 - 0 | Йънг Аякс |
| 2021-04-23 | Йънг Аякс | 0 - 1 | НЕК Ниймеген |
| 2021-04-16 | ФК Айндховен | 3 - 0 | Йънг Аякс |
| 2021-04-09 | Йънг Аякс | 0 - 1 | ТОП Ос |
| 2021-04-05 | Хелмонд Спорт | 1 - 1 | Йънг Аякс |
| 2021-04-02 | Йънг Аякс | 1 - 1 | НАК Бреда |
| 2021-03-19 | Йънг Аякс | 4 - 3 | МВВ Маастрихт |
| 2021-03-15 | Йънг АЗ Алкмаар | 2 - 1 | Йънг Аякс |
| 2021-03-12 | Рода | 2 - 2 | Йънг Аякс |
| 2021-03-08 | Йънг Аякс | 1 - 2 | Ден Бош |
| 2021-03-01 | Екселсиор | 5 - 1 | Йънг Аякс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 9 | 6 | 3 | |
| 8% | 33% | 58% | 75% | 50% | 25% |
Класиране Ерсте Дивизи
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Камбур | 37 | +72 | 89 |
| 2 | Де Граафшап | 37 | +20 | 76 |
| 3 | Го Ахед Игълс | 37 | +36 | 74 |
| 4 | Алмере Сити | 37 | +27 | 74 |
| 5 | НАК Бреда | 37 | +35 | 73 |
| 6 | Волендам | 37 | +26 | 63 |
| 7 | НЕК Ниймеген | 37 | +22 | 63 |
| 8 | Рода | 37 | +8 | 57 |
| 9 | Екселсиор | 37 | 0 | 48 |
| 10 | Хелмонд Спорт | 37 | -17 | 44 |
| 11 | ТОП Ос | 37 | -19 | 44 |
| 12 | МВВ Маастрихт | 37 | -24 | 43 |
| 13 | Телстар | 37 | -3 | 41 |
| 14 | Йънг ПСВ | 37 | -11 | 39 |
| 15 | ФК Айндховен | 37 | -12 | 39 |
| 16 | Йънг АЗ Алкмаар | 37 | -35 | 38 |
| 17 | Йънг Аякс | 37 | -17 | 37 |
| 18 | Йънг Утрехт | 37 | -24 | 34 |
| 19 | Ден Бош | 37 | -24 | 32 |
| 20 | Дордрехт | 37 | -60 | 27 |
Хронология на изиграните мачове
| Телстар | |
| Йънг Аякс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Телстар | Йънг Аякс |
|---|---|---|---|
| 1 | Камбур | 1 - 2 | 2 - 3 |
| 2 | Де Граафшап | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 3 | Го Ахед Игълс | 1 - 2 | 0 - 3 |
| 4 | Алмере Сити | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 5 | НАК Бреда | 1 - 2 | 4 - 0 |
| 6 | Волендам | 2 - 2 | 3 - 2 |
| 7 | НЕК Ниймеген | 5 - 2 | 2 - 1 |
| 8 | Рода | 3 - 1 | 2 - 2 |
| 9 | Екселсиор | 1 - 1 | 5 - 1 |
| 10 | Хелмонд Спорт | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 11 | ТОП Ос | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | МВВ Маастрихт | 1 - 2 | 1 - 5 |
| 13 | Телстар | - | |
| 14 | Йънг ПСВ | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 15 | ФК Айндховен | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 16 | Йънг АЗ Алкмаар | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 17 | Йънг Аякс | - | |
| 18 | Йънг Утрехт | 2 - 3 | 1 - 2 |
| 19 | Ден Бош | 6 - 1 | 2 - 2 |
| 20 | Дордрехт | 2 - 0 | 3 - 1 |
Класиране в шампионата
| Телстар | Йънг Аякс | |
| Позиция | 13 | 17 |
| Точки | 41 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 13 |
| Точки | 21 | 19 |
Форма в шампионата
| Телстар | Йънг Аякс | |
|
Победи Равни Загуби |
10
11 16 |
9
10 18 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
6 7 |
5
4 9 |
Голове в шампионата
| Телстар | Йънг Аякс | |
|
Вкарани Получени |
56
59 |
53
70 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
36
29 |
28
36 |
Обща статистика за Ерсте Дивизи
| Мачове (370) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 20% |
| Победа за госта | 37% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (1201) | |
| Средно голове на мач | 3.25 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.76 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.49 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 72% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 82% |
| Над 2.5 | 61% |
| Над 3.5 | 38% |
Телстар следващи 6 срещи
| 2021-07-13 | Телстар | - | Спарта Ротердам |
| 2021-07-24 | Де Граафшап | - | Телстар |
| 2021-08-06 | Телстар | - | Еммен |
| 2021-08-13 | НАК Бреда | - | Телстар |
| 2021-08-20 | Телстар | - | Рода |
| 2021-08-27 | Йънг Утрехт | - | Телстар |
Йънг Аякс следващи 6 срещи
| 2021-07-31 | Волендам | - | Йънг Аякс |
| 2021-08-08 | АДО Ден Хааг | - | Йънг Аякс |
| 2021-08-16 | Йънг Аякс | - | Дордрехт |
| 2021-08-20 | Ден Бош | - | Йънг Аякс |
| 2021-08-27 | Йънг Аякс | - | Екселсиор |
| 2021-09-10 | Йънг ПСВ | - | Йънг Аякс |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 3.75 | 2.55 |
| Вероятност | 40% | 28% | 32% |
| 1X @ 1.50 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 1.53 |
| Вероятност | 55% | 45% |
| 1X @ 1.50 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.11 | 6.50 | |
| Вероятност | 87% | 13% | |
| Над 1.5 @ 1.11 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.87 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Над 2.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.02 | 1.83 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Под 3.5 @ 1.83 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 68% | 32% | |
| Г/Г @ 1.36 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-12 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
