Ерсте Дивизи - Нидерландия
петък, 16.12.2022
19:00
19:00

Телстар

МВВ Маастрихт
отложен
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Велсен |
| Гост: | Маастрихт |
| Разстояние: | 193.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | ТАТА Стийл |
| Капацитет: | 3 060 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.65 | 4.20 | 5.00 | X2 | 1.17 | 2.20 | |||
| 30% | 25% | 45% | 2.20 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.38 | 1.53 | ||||||
| 78% | 22% | 60% | 40% | 35% | 65% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-01-14 | Телстар | 2 - 1 | МВВ Маастрихт |
| 2021-09-05 | МВВ Маастрихт | 3 - 0 | Телстар |
| 2021-02-26 | МВВ Маастрихт | 2 - 0 | Телстар |
| 2020-09-13 | Телстар | 1 - 2 | МВВ Маастрихт |
| 2020-02-21 | Телстар | 2 - 1 | МВВ Маастрихт |
| 2019-09-13 | МВВ Маастрихт | 1 - 2 | Телстар |
| 2019-02-01 | МВВ Маастрихт | 2 - 0 | Телстар |
| 2018-08-24 | Телстар | 0 - 1 | МВВ Маастрихт |
| 2018-01-12 | МВВ Маастрихт | 0 - 0 | Телстар |
| 2017-08-25 | Телстар | 0 - 0 | МВВ Маастрихт |
| 2017-03-17 | Телстар | 1 - 1 | МВВ Маастрихт |
| 2016-11-04 | МВВ Маастрихт | 2 - 1 | Телстар |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 6 | 0 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 50% | 0% |
Телстар последни 12 срещи
| 2022-12-11 | Телстар | 1 - 0 | Ден Бош |
| 2022-11-18 | ФК Айндховен | 3 - 0 | Телстар |
| 2022-11-11 | Телстар | 0 - 0 | АДО Ден Хааг |
| 2022-11-04 | НАК Бреда | 1 - 1 | Телстар |
| 2022-10-28 | Телстар | 2 - 2 | Дордрехт |
| 2022-10-24 | Йънг АЗ Алкмаар | 0 - 0 | Телстар |
| 2022-10-14 | Телстар | 2 - 1 | Рода |
| 2022-10-07 | Йънг ПСВ | 0 - 2 | Телстар |
| 2022-09-30 | Телстар | 2 - 2 | Йънг Утрехт |
| 2022-09-23 | ВВВ Венло | 1 - 1 | Телстар |
| 2022-09-16 | Телстар | 0 - 3 | Хераклес |
| 2022-09-09 | Алмере Сити | 0 - 1 | Телстар |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 8 | 5 | 2 | |
| 33% | 50% | 17% | 67% | 42% | 17% |
МВВ Маастрихт последни 12 срещи
| 2022-12-11 | ВВВ Венло | 2 - 1 | МВВ Маастрихт |
| 2022-11-19 | МВВ Маастрихт | 1 - 0 | Алмере Сити |
| 2022-11-14 | Йънг Утрехт | 3 - 0 | МВВ Маастрихт |
| 2022-11-04 | МВВ Маастрихт | 4 - 0 | Хелмонд Спорт |
| 2022-10-28 | Цволе | 0 - 1 | МВВ Маастрихт |
| 2022-10-22 | МВВ Маастрихт | 3 - 1 | Ден Бош |
| 2022-10-19 | Екселсиор | 5 - 1 | МВВ Маастрихт |
| 2022-10-14 | МВВ Маастрихт | 1 - 1 | Йънг ПСВ |
| 2022-10-07 | ТОП Ос | 0 - 1 | МВВ Маастрихт |
| 2022-09-30 | МВВ Маастрихт | 3 - 2 | Вилем II |
| 2022-09-23 | Дордрехт | 1 - 2 | МВВ Маастрихт |
| 2022-09-16 | МВВ Маастрихт | 4 - 1 | Йънг Аякс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 9 | 8 | 5 | |
| 67% | 8% | 25% | 75% | 67% | 42% |
Класиране Ерсте Дивизи
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хераклес | 17 | +26 | 40 |
| 2 | Цволе | 17 | +22 | 38 |
| 3 | МВВ Маастрихт | 17 | +7 | 33 |
| 4 | ФК Айндховен | 17 | +9 | 32 |
| 5 | Алмере Сити | 17 | +5 | 29 |
| 6 | ВВВ Венло | 17 | 0 | 28 |
| 7 | Йънг АЗ Алкмаар | 16 | +5 | 24 |
| 8 | Вилем II | 17 | +3 | 24 |
| 9 | Рода | 17 | +2 | 24 |
| 10 | Йънг ПСВ | 18 | +1 | 24 |
| 11 | Йънг Аякс | 18 | +1 | 22 |
| 12 | Телстар | 17 | -7 | 22 |
| 13 | Де Граафшап | 17 | -1 | 21 |
| 14 | НАК Бреда | 17 | -7 | 21 |
| 15 | Дордрехт | 17 | -5 | 19 |
| 16 | Ден Бош | 17 | -6 | 19 |
| 17 | АДО Ден Хааг | 17 | -10 | 16 |
| 18 | Хелмонд Спорт | 17 | -18 | 15 |
| 19 | ТОП Ос | 16 | -13 | 13 |
| 20 | Йънг Утрехт | 17 | -14 | 12 |
Хронология на изиграните мачове
| Телстар | |
| МВВ Маастрихт | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Телстар | МВВ Маастрихт |
|---|---|---|---|
| 1 | Хераклес | 0 - 3 | 2 - 2 |
| 2 | Цволе | 0 - 5 | 0 - 1 |
| 3 | МВВ Маастрихт | - | |
| 4 | ФК Айндховен | 5 - 0 | |
| 5 | Алмере Сити | ||
| 6 | ВВВ Венло | 2 - 1 | |
| 7 | Йънг АЗ Алкмаар | 3 - 1 | |
| 8 | Вилем II | ||
| 9 | Рода | 2 - 1 | |
| 10 | Йънг ПСВ | ||
| 11 | Йънг Аякс | ||
| 12 | Телстар | - | |
| 13 | Де Граафшап | 0 - 1 | |
| 14 | НАК Бреда | ||
| 15 | Дордрехт | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 16 | Ден Бош | 1 - 0 | |
| 17 | АДО Ден Хааг | 0 - 0 | |
| 18 | Хелмонд Спорт | 2 - 1 | |
| 19 | ТОП Ос | 0 - 1 | |
| 20 | Йънг Утрехт | 2 - 2 | 3 - 0 |
Класиране в шампионата
| Телстар | МВВ Маастрихт | |
| Позиция | 12 | 3 |
| Точки | 22 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 12 |
| Точки | 12 | 10 |
Форма в шампионата
| Телстар | МВВ Маастрихт | |
|
Победи Равни Загуби |
5
7 5 |
10
3 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
3 3 |
3
1 4 |
Голове в шампионата
| Телстар | МВВ Маастрихт | |
|
Вкарани Получени |
16
23 |
31
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
9
15 |
8
16 |
Обща статистика за Ерсте Дивизи
| Мачове (170) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 20% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (520) | |
| Средно голове на мач | 3.06 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.72 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.34 |
| Домакинът е отбелязал в | 81% |
| Гостът е отбелязал в | 76% |
| Гол/Гол | 59% |
| Над 1.5 | 84% |
| Над 2.5 | 64% |
| Над 3.5 | 35% |
Телстар следващи 6 срещи
| 2023-01-06 | ТОП Ос | - | Телстар |
| 2023-01-10 | Твенте | - | Телстар |
| 2023-01-13 | Телстар | - | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2023-01-21 | Дордрехт | - | Телстар |
| 2023-01-24 | Телстар | - | МВВ Маастрихт |
| 2023-01-27 | Телстар | - | Алмере Сити |
МВВ Маастрихт следващи 6 срещи
| 2023-01-06 | МВВ Маастрихт | - | Де Граафшап |
| 2023-01-13 | АДО Ден Хааг | - | МВВ Маастрихт |
| 2023-01-20 | МВВ Маастрихт | - | Хераклес |
| 2023-01-24 | Телстар | - | МВВ Маастрихт |
| 2023-01-27 | Ден Бош | - | МВВ Маастрихт |
| 2023-02-05 | Рода | - | МВВ Маастрихт |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.65 | 4.20 | 5.00 |
| Вероятност | 30% | 25% | 45% |
| X2 @ 2.20 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.17 | 2.20 |
| Вероятност | 40% | 60% |
| X2 @ 2.20 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.17 | 5.00 | |
| Вероятност | 78% | 22% | |
| Над 1.5 @ 1.17 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.35 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Над 2.5 @ 1.57 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.38 | 1.53 | |
| Вероятност | 35% | 65% | |
| Под 3.5 @ 1.53 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.62 | 2.20 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Г/Г @ 1.62 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-16 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
