Първа Лига - Полша
сряда, 19.05.2021
18:00
18:00

Термалика

Хробри Глогов
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Нечеча |
| Гост: | Глогов |
| Разстояние: | 374.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Нечеча КС |
| Капацитет: | 2 093 |
| Размер: | 103 x 64 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.55 | 4.00 | 5.00 | 1 | 1.14 | 2.25 | |||
| 50% | 23% | 27% | 1.55 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.90 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 74% | 26% | 43% | 57% | 22% | 78% |
Последни 7 директни срещи
| 2020-11-04 | Хробри Глогов | 0 - 2 | Термалика |
| 2019-11-23 | Термалика | 4 - 0 | Хробри Глогов |
| 2019-08-02 | Хробри Глогов | 0 - 1 | Термалика |
| 2019-04-13 | Хробри Глогов | 0 - 1 | Термалика |
| 2018-09-22 | Термалика | 1 - 2 | Хробри Глогов |
| 2014-11-23 | Термалика | 3 - 0 | Хробри Глогов |
| 2014-08-02 | Хробри Глогов | 0 - 6 | Термалика |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
| 86% | 0% | 14% | 71% | 57% | 29% |
Термалика последни 12 срещи
| 2021-05-16 | Видзев Лодз | 1 - 1 | Термалика |
| 2021-05-12 | Радомяк Радом | 0 - 1 | Термалика |
| 2021-05-08 | Термалика | 0 - 2 | Миедж Легница |
| 2021-05-05 | Термалика | 6 - 2 | Корона Келце |
| 2021-05-02 | Гурник Ленчна | 3 - 3 | Термалика |
| 2021-04-28 | Термалика | 4 - 0 | Пуща Неполомице |
| 2021-04-24 | ГКС Ястшембе | 0 - 0 | Термалика |
| 2021-04-21 | Арка Гдиня | 1 - 1 | Термалика |
| 2021-03-20 | Ресовия Жешов | 3 - 1 | Термалика |
| 2021-03-12 | ГКС Белхатов | 1 - 2 | Термалика |
| 2021-03-05 | Термалика | 2 - 2 | Сандеця Н. Сонч |
| 2021-02-27 | Заглембие С. | 1 - 1 | Термалика |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 10 | 6 | 5 | |
| 33% | 50% | 17% | 83% | 50% | 42% |
Хробри Глогов последни 12 срещи
| 2021-05-15 | Хробри Глогов | 1 - 0 | Заглембие С. |
| 2021-05-08 | Стомил Олщин | 1 - 2 | Хробри Глогов |
| 2021-05-01 | Хробри Глогов | 1 - 0 | ЛКС Лодз |
| 2021-04-28 | Одра Ополе | 3 - 1 | Хробри Глогов |
| 2021-04-24 | Хробри Глогов | 1 - 0 | ГКС Тихи |
| 2021-04-11 | Хробри Глогов | 0 - 0 | Миедж Легница |
| 2021-04-01 | Гурник Ленчна | 3 - 0 | Хробри Глогов |
| 2021-03-27 | Хробри Глогов | 0 - 2 | Пуща Неполомице |
| 2021-03-20 | ГКС Ястшембе | 0 - 1 | Хробри Глогов |
| 2021-03-14 | Видзев Лодз | 1 - 0 | Хробри Глогов |
| 2021-03-06 | Радомяк Радом | 1 - 2 | Хробри Глогов |
| 2021-02-28 | Корона Келце | 2 - 2 | Хробри Глогов |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 6 | 5 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 50% | 42% | 17% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Термалика | 29 | +28 | 60 |
| 2 | ГКС Тихи | 30 | +18 | 56 |
| 3 | Радомяк Радом | 30 | +22 | 56 |
| 4 | Арка Гдиня | 29 | +15 | 52 |
| 5 | ЛКС Лодз | 30 | +18 | 51 |
| 6 | Гурник Ленчна | 30 | +15 | 49 |
| 7 | Миедж Легница | 29 | +10 | 43 |
| 8 | Одра Ополе | 30 | -3 | 43 |
| 9 | Хробри Глогов | 29 | -6 | 42 |
| 10 | Видзев Лодз | 30 | -5 | 41 |
| 11 | Сандеця Н. Сонч | 29 | -3 | 40 |
| 12 | Корона Келце | 30 | -13 | 38 |
| 13 | Пуща Неполомице | 29 | -9 | 34 |
| 14 | Стомил Олщин | 30 | -18 | 29 |
| 15 | ГКС Ястшембе | 30 | -16 | 28 |
| 16 | Ресовия Жешов | 30 | -16 | 28 |
| 17 | Заглембие С. | 30 | -14 | 23 |
| 18 | ГКС Белхатов | 30 | -23 | 20 |
Хронология на изиграните мачове
| Термалика | |
| Хробри Глогов | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Термалика | Хробри Глогов |
|---|---|---|---|
| 1 | Термалика | - | |
| 2 | ГКС Тихи | 0 - 0 | 4 - 0 |
| 3 | Радомяк Радом | 3 - 2 | 1 - 2 |
| 4 | Арка Гдиня | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | ЛКС Лодз | 2 - 0 | 4 - 0 |
| 6 | Гурник Ленчна | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 7 | Миедж Легница | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 8 | Одра Ополе | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 9 | Хробри Глогов | - | |
| 10 | Видзев Лодз | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | Сандеця Н. Сонч | 2 - 2 | |
| 12 | Корона Келце | 6 - 2 | 2 - 2 |
| 13 | Пуща Неполомице | 4 - 0 | 2 - 0 |
| 14 | Стомил Олщин | 1 - 2 | |
| 15 | ГКС Ястшембе | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 16 | Ресовия Жешов | 2 - 0 | |
| 17 | Заглембие С. | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 18 | ГКС Белхатов | 2 - 0 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Термалика | Хробри Глогов | |
| Позиция | 1 | 9 |
| Точки | 60 | 42 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 8 |
| Точки | 33 | 18 |
Форма в шампионата
| Термалика | Хробри Глогов | |
|
Победи Равни Загуби |
17
9 3 |
12
6 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
10
3 2 |
5
3 6 |
Голове в шампионата
| Термалика | Хробри Глогов | |
|
Вкарани Получени |
52
24 |
33
39 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
29
11 |
15
26 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (267) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (620) | |
| Средно голове на мач | 2.32 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.30 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.02 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 59% |
| Гол/Гол | 41% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 18% |
Термалика следващи 6 срещи
| 2021-05-22 | ГКС Тихи | - | Термалика |
| 2021-05-30 | Одра Ополе | - | Термалика |
| 2021-06-04 | ЛКС Лодз | - | Термалика |
| 2021-06-13 | Термалика | - | Стомил Олщин |
| 2021-07-02 | Термалика | - | Апоел Беер Шева |
| 2021-07-16 | Краковия Краков | - | Термалика |
Хробри Глогов следващи 6 срещи
| 2021-05-23 | Сандеця Н. Сонч | - | Хробри Глогов |
| 2021-05-29 | Хробри Глогов | - | ГКС Белхатов |
| 2021-06-05 | Ресовия Жешов | - | Хробри Глогов |
| 2021-06-13 | Хробри Глогов | - | Арка Гдиня |
| 2021-07-21 | Подбескидзе | - | Хробри Глогов |
| 2021-07-24 | Хробри Глогов | - | Миедж Легница |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.55 | 4.00 | 5.00 |
| Вероятност | 50% | 23% | 27% |
| 1 @ 1.55 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 2.25 |
| Вероятност | 64% | 36% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.50 | |
| Вероятност | 74% | 26% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.90 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Под 2.5 @ 1.90 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.80 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-19 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
