Суперлига - Албания
понеделник, 14.11.2022
12:00
12:00

Теута

Ерзени Шияк
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Драч |
| Гост: | Шияк |
| Разстояние: | 10.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Нико Дована |
| Капацитет: | 13 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 12:00 (13:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.73 | 2.92 | 2.05 | X2 | 1.67 | 1.21 | |||
| 18% | 48% | 34% | 1.21 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 2.32 | 2.68 | 1.41 | 5.13 | 1.13 | ||||||
| 47% | 53% | 32% | 68% | 19% | 81% |
Последни 1 директни срещи
| 2022-09-03 | Ерзени Шияк | 0 - 0 | Теута |
Теута последни 12 срещи
| 2022-11-02 | Билис Балш | 0 - 0 | Теута |
| 2022-10-29 | Теута | 0 - 1 | Лачи |
| 2022-10-21 | Теута | 1 - 4 | Партизани |
| 2022-10-15 | Егнатия | 1 - 2 | Теута |
| 2022-10-08 | Кастриоти Круя | 2 - 1 | Теута |
| 2022-09-30 | Теута | 0 - 0 | Влазня |
| 2022-09-16 | КФ Тирана | 4 - 0 | Теута |
| 2022-09-09 | Теута | 0 - 0 | Кукеси |
| 2022-09-03 | Ерзени Шияк | 0 - 0 | Теута |
| 2022-08-27 | Теута | 1 - 1 | Билис Балш |
| 2022-08-21 | Лачи | 3 - 1 | Теута |
| 2022-05-26 | Скендербеу | 0 - 0 | Теута |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 6 | 5 | 6 | 5 | 3 | |
| 8% | 50% | 42% | 50% | 42% | 25% |
Ерзени Шияк последни 11 срещи
| 2022-11-02 | Ерзени Шияк | 1 - 1 | Кастриоти Круя |
| 2022-10-29 | Влазня | 2 - 2 | Ерзени Шияк |
| 2022-10-22 | КФ Тирана | 0 - 1 | Ерзени Шияк |
| 2022-10-17 | Ерзени Шияк | 0 - 2 | Кукеси |
| 2022-10-07 | Ерзени Шияк | 0 - 0 | Егнатия |
| 2022-09-30 | Билис Балш | 4 - 1 | Ерзени Шияк |
| 2022-09-17 | Ерзени Шияк | 1 - 0 | Лачи |
| 2022-09-11 | Партизани | 0 - 1 | Ерзени Шияк |
| 2022-09-03 | Ерзени Шияк | 0 - 0 | Теута |
| 2022-08-27 | Кастриоти Круя | 0 - 0 | Ерзени Шияк |
| 2022-08-20 | Ерзени Шияк | 1 - 0 | Влазня |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
| 36% | 45% | 18% | 36% | 18% | 18% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | КФ Тирана | 12 | +11 | 22 |
| 2 | Партизани | 11 | +1 | 19 |
| 3 | Влазня | 12 | 0 | 19 |
| 4 | Егнатия | 12 | +5 | 18 |
| 5 | Ерзени Шияк | 11 | -1 | 17 |
| 6 | Кастриоти Круя | 12 | +1 | 15 |
| 7 | Лачи | 12 | -2 | 14 |
| 8 | Билис Балш | 11 | -2 | 12 |
| 9 | Кукеси | 12 | -3 | 12 |
| 10 | Теута | 11 | -10 | 8 |
Хронология на изиграните мачове
| Теута | |
| Ерзени Шияк | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Теута | Ерзени Шияк |
|---|---|---|---|
| 1 | КФ Тирана | 0 - 1 | |
| 2 | Партизани | 1 - 4 | 0 - 1 |
| 3 | Влазня | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 4 | Егнатия | ||
| 5 | Ерзени Шияк | - | |
| 6 | Кастриоти Круя | 0 - 0 | |
| 7 | Лачи | 0 - 1 | |
| 8 | Билис Балш | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 9 | Кукеси | 0 - 0 | |
| 10 | Теута | - |
Класиране в шампионата
| Теута | Ерзени Шияк | |
| Позиция | 10 | 5 |
| Точки | 8 | 17 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 5 |
| Точки | 3 | 8 |
Форма в шампионата
| Теута | Ерзени Шияк | |
|
Победи Равни Загуби |
1
5 5 |
4
5 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
3 2 |
2
2 1 |
Голове в шампионата
| Теута | Ерзени Шияк | |
|
Вкарани Получени |
6
16 |
8
9 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
2
6 |
5
6 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (58) | |
| Победа за домакина | 34% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (108) | |
| Средно голове на мач | 1.86 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.03 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.83 |
| Домакинът е отбелязал в | 57% |
| Гостът е отбелязал в | 59% |
| Гол/Гол | 34% |
| Над 1.5 | 52% |
| Над 2.5 | 33% |
| Над 3.5 | 12% |
Теута следващи 6 срещи
| 2022-12-11 | Кукеси | - | Теута |
| 2022-12-16 | Теута | - | КФ Тирана |
| 2022-12-22 | Влазня | - | Теута |
| 2023-01-14 | Теута | - | Кастриоти Круя |
| 2023-01-18 | Ерзени Шияк | - | Теута |
| 2023-01-22 | Теута | - | Егнатия |
Ерзени Шияк следващи 6 срещи
| 2022-12-11 | Ерзени Шияк | - | Партизани |
| 2022-12-15 | Лачи | - | Ерзени Шияк |
| 2022-12-22 | Ерзени Шияк | - | Билис Балш |
| 2023-01-14 | Егнатия | - | Ерзени Шияк |
| 2023-01-18 | Ерзени Шияк | - | Теута |
| 2023-01-22 | Кукеси | - | Ерзени Шияк |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.73 | 2.92 | 2.05 |
| Вероятност | 18% | 48% | 34% |
| X2 @ 1.21 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.67 | 1.21 |
| Вероятност | 34% | 66% |
| X2 @ 1.21 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.32 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Под 1.5 @ 2.32 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.68 | 1.41 | |
| Вероятност | 32% | 68% | |
| Под 2.5 @ 1.41 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.13 | 1.13 | |
| Вероятност | 19% | 81% | |
| Под 3.5 @ 1.13 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.35 | 1.56 | |
| Вероятност | 35% | 65% | |
| Без @ 1.56 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-14 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
