Купа на Исландия
вторник, 22.06.2021
19:00
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Акурейри |
| Гост: |
Гриндавик |
| Разстояние: |
291.1 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Торсвьолур |
| Капацитет: |
1 500 (984) |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
19:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.73 |
3.96 |
2.24 |
12 |
|
|
|
1.44 |
1.51 |
| 34% |
30% |
36% |
1.23 |
|
|
|
45% |
55% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
5.50 |
|
|
|
1.39 |
2.78 |
|
|
|
1.99 |
1.74 |
| 77% |
23% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
35% |
65% |
Последни 12 директни срещи
|
2021-05-13 |
Тор Акурейри
|
4 - 1 |
Гриндавик
|
|
2020-08-22 |
Гриндавик
|
1 - 0 |
Тор Акурейри
|
|
2020-06-19 |
Тор Акурейри
|
2 - 1 |
Гриндавик
|
|
2020-02-23 |
Гриндавик
|
0 - 5 |
Тор Акурейри
|
|
2019-03-16 |
Тор Акурейри
|
1 - 3 |
Гриндавик
|
|
2018-02-18 |
Гриндавик
|
0 - 0 |
Тор Акурейри
|
|
2016-09-10 |
Тор Акурейри
|
4 - 3 |
Гриндавик
|
|
2016-07-09 |
Гриндавик
|
5 - 0 |
Тор Акурейри
|
|
2015-09-05 |
Гриндавик
|
1 - 2 |
Тор Акурейри
|
|
2015-07-03 |
Тор Акурейри
|
2 - 3 |
Гриндавик
|
|
2011-08-28 |
Тор Акурейри
|
0 - 0 |
Гриндавик
|
|
2011-07-02 |
Тор Акурейри
|
1 - 1 |
Гриндавик
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
9 |
8 |
6 |
| 42% |
25% |
33% |
|
75% |
67% |
50% |
Тор Акурейри последни 12 срещи
|
2021-06-18 |
Тор Акурейри
|
0 - 1 |
Кордренгир
|
|
2021-06-14 |
Вестманаейяр
|
2 - 1 |
Тор Акурейри
|
|
2021-06-05 |
Викингур Ол.
|
2 - 2 |
Тор Акурейри
|
|
2021-05-28 |
Тор Акурейри
|
2 - 1 |
Афтурелдинг
|
|
2021-05-21 |
Фрам Рейкявик
|
4 - 1 |
Тор Акурейри
|
|
2021-05-13 |
Тор Акурейри
|
4 - 1 |
Гриндавик
|
|
2021-05-07 |
Грота
|
4 - 3 |
Тор Акурейри
|
|
2021-04-30 |
Тор Акурейри
|
3 - 0 |
Магни Гренивик
|
|
2021-03-12 |
Тор Акурейри
|
0 - 5 |
Викингур Р.
|
|
2021-03-06 |
Хафнарфьордур
|
4 - 0 |
Тор Акурейри
|
|
2021-02-27 |
Тор Акурейри
|
0 - 4 |
КР Рейкявик
|
|
2021-02-20 |
Тор Акурейри
|
1 - 3 |
Кордренгир
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
8 |
|
11 |
11 |
8 |
| 25% |
8% |
67% |
|
92% |
92% |
67% |
Гриндавик последни 12 срещи
|
2021-06-18 |
Гриндавик
|
3 - 1 |
Грота
|
|
2021-06-10 |
Тротур Рейкявик
|
2 - 3 |
Гриндавик
|
|
2021-06-03 |
Гриндавик
|
1 - 0 |
Селфос
|
|
2021-05-30 |
Вестри
|
2 - 3 |
Гриндавик
|
|
2021-05-21 |
Гриндавик
|
0 - 2 |
Фьолнир
|
|
2021-05-13 |
Тор Акурейри
|
4 - 1 |
Гриндавик
|
|
2021-05-07 |
Гриндавик
|
3 - 1 |
Вестманаейяр
|
|
2021-03-13 |
КА Акурейри
|
1 - 1 |
Гриндавик
|
|
2021-03-07 |
Гриндавик
|
3 - 2 |
Викингур Ол.
|
|
2021-02-26 |
Афтурелдинг
|
0 - 2 |
Гриндавик
|
|
2021-02-19 |
Валур Рейкявик
|
8 - 1 |
Гриндавик
|
|
2021-02-13 |
ХК Коупавогюр
|
2 - 0 |
Гриндавик
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
11 |
7 |
7 |
| 58% |
8% |
33% |
|
92% |
58% |
58% |
Класиране Висша Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Валур Рейкявик |
10 |
7 |
2 |
1 |
18 |
10 |
+8 |
23 |
| 2 |
Викингур Р. |
9 |
5 |
4 |
0 |
15 |
7 |
+8 |
19 |
| 3 |
КА Акурейри |
8 |
5 |
1 |
2 |
13 |
4 |
+9 |
16 |
| 4 |
Брейдаблик |
9 |
5 |
1 |
3 |
21 |
13 |
+8 |
16 |
| 5 |
КР Рейкявик |
9 |
4 |
3 |
2 |
15 |
10 |
+5 |
15 |
| 6 |
Хафнарфьордур |
9 |
3 |
2 |
4 |
13 |
14 |
-1 |
11 |
| 7 |
Филкир Рейкявик |
9 |
2 |
4 |
3 |
13 |
16 |
-3 |
10 |
| 8 |
Стярнан |
10 |
2 |
4 |
4 |
8 |
14 |
-6 |
10 |
| 9 |
Кефлавик |
8 |
3 |
0 |
5 |
9 |
15 |
-6 |
9 |
| 10 |
Лейкнир Р. |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
13 |
-4 |
8 |
| 11 |
ХК Коупавогюр |
9 |
1 |
3 |
5 |
10 |
17 |
-7 |
6 |
| 12 |
Акранес |
9 |
1 |
2 |
6 |
9 |
20 |
-11 |
5 |
Класиране Първа Дивизия
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Фрам Рейкявик |
7 |
7 |
0 |
0 |
24 |
4 |
+20 |
21 |
| 2 |
Гриндавик |
7 |
5 |
0 |
2 |
14 |
12 |
+2 |
15 |
| 3 |
Кордренгир |
7 |
4 |
2 |
1 |
12 |
9 |
+3 |
14 |
| 4 |
Вестманаейяр |
7 |
4 |
1 |
2 |
13 |
8 |
+5 |
13 |
| 5 |
Фьолнир |
7 |
4 |
1 |
2 |
10 |
6 |
+4 |
13 |
| 6 |
Вестри |
7 |
4 |
0 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
12 |
| 7 |
Грота |
7 |
2 |
2 |
3 |
16 |
14 |
+2 |
8 |
| 8 |
Тор Акурейри |
7 |
2 |
1 |
4 |
13 |
15 |
-2 |
7 |
| 9 |
Афтурелдинг |
7 |
1 |
3 |
3 |
13 |
16 |
-3 |
6 |
| 10 |
Селфос |
7 |
1 |
2 |
4 |
10 |
18 |
-8 |
5 |
| 11 |
Тротур Рейкявик |
7 |
1 |
1 |
5 |
11 |
19 |
-8 |
4 |
| 12 |
Викингур Ол. |
7 |
0 |
1 |
6 |
7 |
21 |
-14 |
1 |
Тор Акурейри следващи 6 срещи
|
2021-06-26 |
Фьолнир
|
- |
Тор Акурейри
|
|
2021-07-01 |
Тор Акурейри
|
- |
Вестри
|
|
2021-07-05 |
Селфос
|
- |
Тор Акурейри
|
|
2021-07-09 |
Тор Акурейри
|
- |
Тротур Рейкявик
|
|
2021-07-16 |
Гриндавик
|
- |
Тор Акурейри
|
|
2021-07-23 |
Тор Акурейри
|
- |
Грота
|
Гриндавик следващи 6 срещи
|
2021-06-25 |
Кордренгир
|
- |
Гриндавик
|
|
2021-07-01 |
Фрам Рейкявик
|
- |
Гриндавик
|
|
2021-07-05 |
Гриндавик
|
- |
Афтурелдинг
|
|
2021-07-09 |
Викингур Ол.
|
- |
Гриндавик
|
|
2021-07-16 |
Гриндавик
|
- |
Тор Акурейри
|
|
2021-07-23 |
Вестманаейяр
|
- |
Гриндавик
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.73 |
3.96 |
2.24 |
| Вероятност |
34% |
30% |
36% |
|
12 @ 1.23 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.44 |
1.51 |
| Вероятност |
45% |
55% |
|
X2 @ 1.51 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.13 |
5.50 |
| Вероятност |
|
77% |
23% |
|
Над 1.5 @ 1.13 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.39 |
2.78 |
| Вероятност |
|
56% |
44% |
|
Над 2.5 @ 1.39 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.99 |
1.74 |
| Вероятност |
|
35% |
65% |
|
Под 3.5 @ 1.74 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.39 |
2.86 |
| Вероятност |
|
59% |
41% |
|
Г/Г @ 1.39 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-06-22 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!