Лига де Експансион МХ - Мексико
вторник, 02.02.2021
23:00
23:00

Тласкала

Алебрихес Оахака
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Тласкала |
| Гост: | Оахака де Хуарес |
| Разстояние: | 298.9 км |
| Начален час | |
| Час: | 23:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.42 | 3.20 | 2.82 | 1X | 1.32 | 1.57 | |||
| 35% | 33% | 32% | 1.32 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.34 | 3.00 | 2.09 | 1.68 | 3.69 | 1.24 | ||||||
| 69% | 31% | 51% | 49% | 15% | 85% |
Последни 1 директни срещи
| 2020-09-11 | Алебрихес Оахака | 2 - 2 | Тласкала |
Тласкала последни 12 срещи
| 2021-01-29 | Атланте | 2 - 1 | Тласкала |
| 2021-01-20 | Тласкала | 2 - 1 | Атлетико Морелия |
| 2021-01-17 | Леонес Негрос | 1 - 1 | Тласкала |
| 2020-12-05 | Атлетико Морелия | 3 - 0 | Тласкала |
| 2020-12-02 | Тласкала | 0 - 2 | Атлетико Морелия |
| 2020-11-26 | Канкун | 1 - 2 | Тласкала |
| 2020-11-20 | Атлетико Морелия | 3 - 0 | Тласкала |
| 2020-11-16 | Пумас Табаско | 0 - 1 | Тласкала |
| 2020-11-11 | Тласкала | 2 - 1 | Дорадос Синалоа |
| 2020-11-08 | Тласкала | 1 - 1 | Тепатитлан |
| 2020-11-04 | Тласкала | 0 - 1 | Хайба Брава |
| 2020-11-02 | Канкун | 2 - 0 | Тласкала |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 6 | 0 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 50% | 0% |
Алебрихес Оахака последни 12 срещи
| 2021-01-28 | Алебрихес Оахака | 2 - 1 | Тапатио |
| 2021-01-20 | Алебрихес Оахака | 0 - 1 | Тепатитлан |
| 2020-11-18 | Алебрихес Оахака | 2 - 4 | Симаронес |
| 2020-11-12 | Канкун | 0 - 2 | Алебрихес Оахака |
| 2020-11-09 | Алебрихес Оахака | 1 - 2 | Атланте |
| 2020-10-28 | Пумас Табаско | 0 - 2 | Алебрихес Оахака |
| 2020-10-23 | Алебрихес Оахака | 1 - 2 | Селая |
| 2020-10-16 | Корекаминос УАТ | 3 - 2 | Алебрихес Оахака |
| 2020-10-11 | Алебрихес Оахака | 1 - 0 | Венадос |
| 2020-10-09 | Сакатекас | 1 - 0 | Алебрихес Оахака |
| 2020-10-02 | Хайба Брава | 2 - 0 | Алебрихес Оахака |
| 2020-09-25 | Алебрихес Оахака | 0 - 1 | Атлетико Морелия |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 8 | 8 | 5 | 2 | |
| 33% | 0% | 67% | 67% | 42% | 17% |
Класиране Лига де Експансион МХ
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Атлетико Морелия | 3 | +1 | 10 |
| 2 | Тепатитлан | 3 | +2 | 9 |
| 3 | Атланте | 3 | +2 | 8 |
| 4 | Селая | 3 | +1 | 8 |
| 5 | Корекаминос УАТ | 3 | +4 | 7 |
| 6 | Сакатекас | 3 | 0 | 7 |
| 7 | Дорадос Синалоа | 2 | +1 | 6 |
| 8 | Пумас Табаско | 3 | -1 | 6 |
| 9 | Тласкала | 3 | 0 | 5 |
| 10 | Тапатио | 3 | -1 | 5 |
| 11 | Симаронес | 3 | 0 | 4 |
| 12 | Алебрихес Оахака | 2 | 0 | 3 |
| 13 | Леонес Негрос | 3 | -1 | 3 |
| 14 | Венадос | 1 | -2 | 1 |
| 14 | Хайба Брава | 3 | -2 | 1 |
| 16 | Канкун | 3 | -4 | 1 |
Хронология на изиграните мачове
| Тласкала | |
| Алебрихес Оахака | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Тласкала | Алебрихес Оахака |
|---|---|---|---|
| 1 | Атлетико Морелия | 2 - 1 | |
| 2 | Тепатитлан | ||
| 3 | Атланте | ||
| 4 | Селая | ||
| 5 | Корекаминос УАТ | ||
| 6 | Сакатекас | ||
| 7 | Дорадос Синалоа | ||
| 8 | Пумас Табаско | ||
| 9 | Тласкала | - | |
| 10 | Тапатио | ||
| 11 | Симаронес | ||
| 12 | Алебрихес Оахака | - | |
| 13 | Леонес Негрос | ||
| 14 | Венадос | ||
| 14 | Хайба Брава | ||
| 16 | Канкун |
Класиране в шампионата
| Тласкала | Алебрихес Оахака | |
| Позиция | 9 | 12 |
| Точки | 5 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 16 |
| Точки | 3 | 0 |
Форма в шампионата
| Тласкала | Алебрихес Оахака | |
|
Победи Равни Загуби |
1
1 1 |
1
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Тласкала | Алебрихес Оахака | |
|
Вкарани Получени |
4
4 |
2
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
2
1 |
0
0 |
Обща статистика за Лига де Експансион МХ
| Мачове (22) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (42) | |
| Средно голове на мач | 1.91 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.09 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.82 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 59% |
| Над 2.5 | 36% |
| Над 3.5 | 5% |
Тласкала следващи 6 срещи
| 2021-02-10 | Хайба Брава | - | Тласкала |
| 2021-02-18 | Дорадос Синалоа | - | Тласкала |
| 2021-02-23 | Тласкала | - | Венадос |
| 2021-03-05 | Селая | - | Тласкала |
| 2021-03-10 | Тласкала | - | Тапатио |
| 2021-03-18 | Корекаминос УАТ | - | Тласкала |
Алебрихес Оахака следващи 6 срещи
| 2021-02-06 | Венадос | - | Алебрихес Оахака |
| 2021-02-09 | Алебрихес Оахака | - | Пумас Табаско |
| 2021-02-20 | Атлетико Морелия | - | Алебрихес Оахака |
| 2021-02-24 | Алебрихес Оахака | - | Корекаминос УАТ |
| 2021-03-04 | Симаронес | - | Алебрихес Оахака |
| 2021-03-09 | Алебрихес Оахака | - | Сакатекас |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.42 | 3.20 | 2.82 |
| Вероятност | 35% | 33% | 32% |
| 1X @ 1.32 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.32 | 1.57 |
| Вероятност | 54% | 46% |
| 1X @ 1.32 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.34 | 3.00 | |
| Вероятност | 69% | 31% | |
| Над 1.5 @ 1.34 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.09 | 1.68 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Над 2.5 @ 2.09 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.69 | 1.24 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.24 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.88 | 1.86 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Г/Г @ 1.88 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-02 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
