Лига 1 - Франция
сряда, 31.08.2022
20:00
20:00

Тулуза

Пари Сен Жермен
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Тулуза |
| Гост: | Париж |
| Разстояние: | 587.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стадиум Мунисипал Тулуза |
| Капацитет: | 33 150 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Треньор | |
| Домакин: | Карлес Мартинес Новел (Исп) |
| Гост: | Луис Енрике (Исп) |
| Начален час | |
| Час: | 20:00 (21:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8.50 | 6.00 | 1.28 | 2 | 3.50 | 1.08 | |||
| 19% | 46% | 35% | 1.28 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.08 | 8.00 | 1.28 | 3.75 | 1.72 | 2.10 | ||||||
| 95% | 5% | 72% | 28% | 56% | 44% |
Последни 12 директни срещи
| 2019-08-25 | Пари Сен Жермен | 4 - 0 | Тулуза |
| 2019-03-31 | Тулуза | 0 - 1 | Пари Сен Жермен |
| 2018-11-24 | Пари Сен Жермен | 1 - 0 | Тулуза |
| 2018-02-10 | Тулуза | 0 - 1 | Пари Сен Жермен |
| 2017-08-20 | Пари Сен Жермен | 6 - 2 | Тулуза |
| 2017-02-19 | Пари Сен Жермен | 0 - 0 | Тулуза |
| 2016-09-23 | Тулуза | 2 - 0 | Пари Сен Жермен |
| 2016-01-27 | Пари Сен Жермен | 2 - 0 | Тулуза |
| 2016-01-19 | Пари Сен Жермен | 2 - 1 | Тулуза |
| 2016-01-16 | Тулуза | 0 - 1 | Пари Сен Жермен |
| 2015-11-07 | Пари Сен Жермен | 5 - 0 | Тулуза |
| 2015-02-21 | Пари Сен Жермен | 3 - 1 | Тулуза |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 10 | 7 | 5 | 4 | |
| 8% | 8% | 83% | 58% | 42% | 33% |
Тулуза последни 12 срещи
| 2022-08-28 | Нант | 3 - 1 | Тулуза |
| 2022-08-21 | Тулуза | 2 - 2 | Лориен |
| 2022-08-14 | Троа | 0 - 3 | Тулуза |
| 2022-08-07 | Тулуза | 1 - 1 | Ница |
| 2022-07-23 | Монпелие | 4 - 5 | Тулуза |
| 2022-07-19 | Осасуна | 3 - 3 | Тулуза |
| 2022-07-16 | Реал Сосиедад | 0 - 1 | Тулуза |
| 2022-07-12 | Тулуза | 2 - 0 | По |
| 2022-07-09 | Тулуза | 6 - 1 | Троа |
| 2022-07-02 | Тулуза | 2 - 0 | Ним |
| 2022-05-14 | Аячо | 1 - 0 | Тулуза |
| 2022-05-07 | Тулуза | 2 - 1 | Ним |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 7 | 5 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 58% | 42% |
Пари Сен Жермен последни 12 срещи
| 2022-08-28 | Пари Сен Жермен | 1 - 1 | Монако |
| 2022-08-21 | Лил | 1 - 7 | Пари Сен Жермен |
| 2022-08-13 | Пари Сен Жермен | 5 - 2 | Монпелие |
| 2022-08-06 | Клермон Фут | 0 - 5 | Пари Сен Жермен |
| 2022-07-31 | Пари Сен Жермен | 4 - 0 | Нант |
| 2022-07-25 | Гамба Осака | 2 - 6 | Пари Сен Жермен |
| 2022-07-23 | Урава Ред Дайм. | 0 - 3 | Пари Сен Жермен |
| 2022-07-20 | Кавазаки Фронт. | 1 - 2 | Пари Сен Жермен |
| 2022-07-15 | Пари Сен Жермен | 2 - 0 | Кювили-Руан |
| 2022-05-21 | Пари Сен Жермен | 5 - 0 | Метц |
| 2022-05-14 | Монпелие | 0 - 4 | Пари Сен Жермен |
| 2022-05-08 | Пари Сен Жермен | 2 - 2 | Троа |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 2 | 0 | 12 | 10 | 8 | |
| 83% | 17% | 0% | 100% | 83% | 67% |
Класиране Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пари Сен Жермен | 4 | +14 | 10 |
| 2 | Ол. Марсилия | 4 | +7 | 10 |
| 3 | Ланс | 4 | +5 | 10 |
| 4 | Лион | 3 | +4 | 7 |
| 5 | Лориен | 3 | +2 | 7 |
| 6 | Лил | 4 | -1 | 7 |
| 7 | Оксер | 4 | -1 | 7 |
| 8 | Монпелие | 4 | +4 | 6 |
| 9 | Клермон Фут | 4 | -3 | 6 |
| 10 | Тулуза | 4 | +1 | 5 |
| 11 | Нант | 4 | +1 | 5 |
| 12 | Монако | 4 | -2 | 5 |
| 13 | Рен | 4 | -1 | 4 |
| 14 | Брест | 4 | -6 | 4 |
| 15 | Троа | 4 | -5 | 3 |
| 16 | Страсбург | 4 | -2 | 2 |
| 17 | Анже | 4 | -4 | 2 |
| 18 | Ница | 4 | -4 | 2 |
| 19 | Реймс | 4 | -5 | 2 |
| 20 | Аячо | 4 | -4 | 1 |
Хронология на изиграните мачове
| Тулуза | |
| Пари Сен Жермен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Тулуза | Пари Сен Жермен |
|---|---|---|---|
| 1 | Пари Сен Жермен | - | |
| 2 | Ол. Марсилия | ||
| 3 | Ланс | ||
| 4 | Лион | ||
| 5 | Лориен | 2 - 2 | |
| 6 | Лил | 1 - 7 | |
| 7 | Оксер | ||
| 8 | Монпелие | ||
| 9 | Клермон Фут | 0 - 5 | |
| 10 | Тулуза | - | |
| 11 | Нант | ||
| 12 | Монако | ||
| 13 | Рен | ||
| 14 | Брест | ||
| 15 | Троа | ||
| 16 | Страсбург | ||
| 17 | Анже | ||
| 18 | Ница | 1 - 1 | |
| 19 | Реймс | ||
| 20 | Аячо |
Класиране в шампионата
| Тулуза | Пари Сен Жермен | |
| Позиция | 10 | 1 |
| Точки | 5 | 10 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 1 |
| Точки | 2 | 6 |
Форма в шампионата
| Тулуза | Пари Сен Жермен | |
|
Победи Равни Загуби |
1
2 1 |
3
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
2 0 |
2
0 0 |
Голове в шампионата
| Тулуза | Пари Сен Жермен | |
|
Вкарани Получени |
7
6 |
18
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
3
3 |
12
1 |
Обща статистика за Лига 1
| Мачове (39) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (133) | |
| Средно голове на мач | 3.41 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.56 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.85 |
| Домакинът е отбелязал в | 82% |
| Гостът е отбелязал в | 90% |
| Гол/Гол | 77% |
| Над 1.5 | 87% |
| Над 2.5 | 67% |
| Над 3.5 | 44% |
Тулуза следващи 6 срещи
| 2022-09-04 | Клермон Фут | - | Тулуза |
| 2022-09-11 | Тулуза | - | Реймс |
| 2022-09-17 | Лил | - | Тулуза |
| 2022-09-23 | Тулуза | - | Ним |
| 2022-10-02 | Тулуза | - | Монпелие |
| 2022-10-07 | Лион | - | Тулуза |
Пари Сен Жермен следващи 6 срещи
| 2022-09-03 | Нант | - | Пари Сен Жермен |
| 2022-09-06 | Пари Сен Жермен | - | Ювентус |
| 2022-09-10 | Пари Сен Жермен | - | Брест |
| 2022-09-14 | Макаби Хайфа | - | Пари Сен Жермен |
| 2022-09-18 | Лион | - | Пари Сен Жермен |
| 2022-10-01 | Пари Сен Жермен | - | Ница |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 8.50 | 6.00 | 1.28 |
| Вероятност | 19% | 46% | 35% |
| 2 @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 3.50 | 1.08 |
| Вероятност | 35% | 65% |
| X2 @ 1.08 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.08 | 8.00 | |
| Вероятност | 95% | 5% | |
| Над 1.5 @ 1.08 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.75 | |
| Вероятност | 72% | 28% | |
| Над 2.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.10 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Над 3.5 @ 1.72 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.37 | |
| Вероятност | 75% | 25% | |
| Г/Г @ 1.53 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-08-31 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
