Втора Лига - Англия
вторник, 02.03.2021
19:00
19:00

Транмиър

Нюпорт Каунти
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Бъркънхед |
| Гост: | Нюпорт |
| Разстояние: | 200.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Прентън Парк |
| Капацитет: | 16 567 (10 000) |
| Размер: | 102 x 65 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.20 | 3.00 | 12 | 1.36 | 1.50 | |||
| 40% | 23% | 37% | 1.36 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 67% | 33% | 45% | 55% | 24% | 76% |
Последни 6 директни срещи
| 2020-10-17 | Нюпорт Каунти | 1 - 0 | Транмиър |
| 2019-05-25 | Нюпорт Каунти | 0 - 0 | Транмиър |
| 2019-04-06 | Нюпорт Каунти | 0 - 0 | Транмиър |
| 2018-09-22 | Транмиър | 0 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2015-02-10 | Нюпорт Каунти | 1 - 1 | Транмиър |
| 2014-09-16 | Транмиър | 0 - 0 | Нюпорт Каунти |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| 0% | 67% | 33% | 17% | 0% | 0% |
Транмиър последни 12 срещи
| 2021-02-27 | Лейтън Ориент | 1 - 3 | Транмиър |
| 2021-02-23 | Карлайл | 2 - 3 | Транмиър |
| 2021-02-20 | Транмиър | 2 - 2 | Олдъм |
| 2021-02-16 | Оксфорд Юнайтед | 0 - 2 | Транмиър |
| 2021-02-09 | Транмиър | 0 - 1 | Стивънидж |
| 2021-02-06 | Транмиър | 3 - 1 | Порт Вейл |
| 2021-02-02 | Транмиър | 2 - 1 | Питърбъро |
| 2021-01-30 | Моркамб | 0 - 1 | Транмиър |
| 2021-01-26 | Транмиър | 3 - 2 | Харогейт Таун |
| 2021-01-23 | Транмиър | 2 - 1 | Болтън |
| 2021-01-19 | Транмиър | 3 - 2 | Форест Грийн Р. |
| 2021-01-16 | Стивънидж | 0 - 0 | Транмиър |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 9 | 8 | 6 | |
| 75% | 17% | 8% | 75% | 67% | 50% |
Нюпорт Каунти последни 12 срещи
| 2021-02-27 | Нюпорт Каунти | 0 - 0 | Стивънидж |
| 2021-02-24 | Уолсол | 0 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2021-02-21 | Нюпорт Каунти | 0 - 2 | Форест Грийн Р. |
| 2021-02-16 | Нюпорт Каунти | 1 - 1 | Екзитър |
| 2021-02-09 | Нюпорт Каунти | 0 - 1 | Саутенд |
| 2021-02-06 | Нюпорт Каунти | 1 - 0 | Гримсби Таун |
| 2021-01-30 | Харогейт Таун | 2 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2021-01-23 | Олдъм | 3 - 2 | Нюпорт Каунти |
| 2021-01-19 | Челтнъм Таун | 1 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2021-01-16 | Нюпорт Каунти | 0 - 0 | Салфорд Сити |
| 2021-01-10 | Нюпорт Каунти | 1 - 1 | Брайтън |
| 2020-12-26 | Кроули Таун | 1 - 1 | Нюпорт Каунти |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 7 | 2 | 1 | |
| 17% | 50% | 33% | 58% | 17% | 8% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кеймбридж Юн. | 32 | +19 | 55 |
| 2 | Форест Грийн Р. | 30 | +14 | 54 |
| 3 | Челтнъм Таун | 30 | +14 | 53 |
| 4 | Транмиър | 30 | +6 | 51 |
| 5 | Моркамб | 31 | -1 | 49 |
| 6 | Нюпорт Каунти | 30 | +7 | 48 |
| 7 | Болтън | 31 | -1 | 47 |
| 8 | Екзитър | 29 | +14 | 46 |
| 9 | Салфорд Сити | 30 | +14 | 46 |
| 10 | Карлайл | 27 | +8 | 43 |
| 11 | Брадфорд Сити | 29 | +2 | 43 |
| 12 | Харогейт Таун | 31 | -2 | 42 |
| 13 | Кроули Таун | 29 | +3 | 41 |
| 14 | Лейтън Ориент | 30 | +2 | 39 |
| 15 | Олдъм | 30 | -5 | 38 |
| 16 | Мансфийлд Таун | 30 | -2 | 37 |
| 17 | Уолсол | 30 | -4 | 37 |
| 18 | Стивънидж | 32 | -7 | 35 |
| 19 | Скънторп | 29 | -8 | 35 |
| 20 | Порт Вейл | 31 | -4 | 34 |
| 21 | Колчестър | 30 | -11 | 33 |
| 22 | Саутенд | 31 | -25 | 28 |
| 23 | Бароу | 29 | -7 | 26 |
| 24 | Гримсби Таун | 29 | -26 | 24 |
Хронология на изиграните мачове
| Транмиър | |
| Нюпорт Каунти | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Транмиър | Нюпорт Каунти |
|---|---|---|---|
| 1 | Кеймбридж Юн. | 2 - 1 | |
| 2 | Форест Грийн Р. | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 3 | Челтнъм Таун | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 4 | Транмиър | - | |
| 5 | Моркамб | 0 - 1 | |
| 6 | Нюпорт Каунти | - | |
| 7 | Болтън | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 8 | Екзитър | ||
| 9 | Салфорд Сити | 1 - 1 | |
| 10 | Карлайл | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 11 | Брадфорд Сити | 0 - 1 | 0 - 3 |
| 12 | Харогейт Таун | 3 - 2 | 2 - 1 |
| 13 | Кроули Таун | 1 - 1 | |
| 14 | Лейтън Ориент | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 15 | Олдъм | 2 - 2 | 3 - 2 |
| 16 | Мансфийлд Таун | ||
| 17 | Уолсол | 1 - 3 | 0 - 1 |
| 18 | Стивънидж | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 19 | Скънторп | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 20 | Порт Вейл | 3 - 1 | |
| 21 | Колчестър | ||
| 22 | Саутенд | 2 - 0 | |
| 23 | Бароу | ||
| 24 | Гримсби Таун | 5 - 0 | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Транмиър | Нюпорт Каунти | |
| Позиция | 4 | 6 |
| Точки | 51 | 48 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 11 |
| Точки | 25 | 20 |
Форма в шампионата
| Транмиър | Нюпорт Каунти | |
|
Победи Равни Загуби |
15
6 9 |
13
9 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
1 6 |
5
5 5 |
Голове в шампионата
| Транмиър | Нюпорт Каунти | |
|
Вкарани Получени |
43
37 |
38
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
24
18 |
21
17 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (360) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (891) | |
| Средно голове на мач | 2.47 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.31 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.16 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 69% |
| Над 2.5 | 46% |
| Над 3.5 | 22% |
Транмиър следващи 6 срещи
| 2021-03-06 | Транмиър | - | Кроули Таун |
| 2021-03-09 | Саутенд | - | Транмиър |
| 2021-03-14 | Съндърланд | - | Транмиър |
| 2021-03-17 | Гримсби Таун | - | Транмиър |
| 2021-03-20 | Транмиър | - | Екзитър |
| 2021-03-23 | Колчестър | - | Транмиър |
Нюпорт Каунти следващи 6 срещи
| 2021-03-06 | Колчестър | - | Нюпорт Каунти |
| 2021-03-09 | Нюпорт Каунти | - | Брадфорд Сити |
| 2021-03-13 | Моркамб | - | Нюпорт Каунти |
| 2021-03-16 | Порт Вейл | - | Нюпорт Каунти |
| 2021-03-20 | Нюпорт Каунти | - | Лейтън Ориент |
| 2021-04-02 | Бароу | - | Нюпорт Каунти |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 3.20 | 3.00 |
| Вероятност | 40% | 23% | 37% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.50 |
| Вероятност | 51% | 49% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 67% | 33% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.61 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Под 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.33 | 1.20 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.80 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-02 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
