Серия С - гр. B - Италия
събота, 13.03.2021
16:30
16:30

Триестина

Унион Бреша
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Триест |
| Гост: | Бреша |
| Разстояние: | 276.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Нерео Роко |
| Капацитет: | 28 565 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:30 (17:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.10 | 3.10 | 12 | 1.33 | 1.57 | |||
| 35% | 30% | 35% | 1.33 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.35 | 1.57 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 69% | 31% | 50% | 50% | 24% | 76% |
Последни 8 директни срещи
| 2020-11-15 | Унион Бреша | 2 - 1 | Триестина |
| 2019-11-04 | Унион Бреша | 3 - 0 | Триестина |
| 2019-06-02 | Триестина | 2 - 0 | Унион Бреша |
| 2019-05-29 | Унион Бреша | 1 - 1 | Триестина |
| 2019-04-20 | Унион Бреша | 0 - 2 | Триестина |
| 2018-12-15 | Триестина | 2 - 0 | Унион Бреша |
| 2018-04-29 | Унион Бреша | 4 - 1 | Триестина |
| 2017-12-09 | Триестина | 2 - 1 | Унион Бреша |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 3 | 8 | 4 | 1 | |
| 50% | 12% | 38% | 100% | 50% | 12% |
Триестина последни 12 срещи
| 2021-03-07 | Имолезе | 0 - 0 | Триестина |
| 2021-03-03 | Триестина | 0 - 0 | Губио |
| 2021-02-28 | Триестина | 2 - 2 | Арецо |
| 2021-02-21 | Виртус Верона | 2 - 2 | Триестина |
| 2021-02-17 | Триестина | 3 - 2 | Вис Пезаро 1898 |
| 2021-02-14 | Равена | 0 - 1 | Триестина |
| 2021-02-07 | Триестина | 4 - 1 | Леняго Салус |
| 2021-02-02 | Модена | 1 - 1 | Триестина |
| 2021-01-30 | Триестина | 2 - 1 | Чезена |
| 2021-01-24 | Мателика | 3 - 2 | Триестина |
| 2021-01-16 | Мантова | 0 - 0 | Триестина |
| 2021-01-10 | Триестина | 0 - 1 | Фано |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 7 | 6 | 5 | |
| 33% | 50% | 17% | 58% | 50% | 42% |
Унион Бреша последни 12 срещи
| 2021-03-07 | Унион Бреша | 4 - 0 | Виртус Верона |
| 2021-03-03 | Вис Пезаро 1898 | 2 - 0 | Унион Бреша |
| 2021-02-27 | Унион Бреша | 1 - 0 | Леняго Салус |
| 2021-02-22 | Равена | 0 - 0 | Унион Бреша |
| 2021-02-18 | Унион Бреша | 0 - 1 | Модена |
| 2021-02-14 | Зюдтирол | 0 - 2 | Унион Бреша |
| 2021-02-03 | Имолезе | 3 - 0 | Унион Бреша |
| 2021-01-31 | Унион Бреша | 2 - 1 | Мателика |
| 2021-01-27 | Карпи | 1 - 2 | Унион Бреша |
| 2021-01-23 | Арецо | 2 - 3 | Унион Бреша |
| 2021-01-17 | Перуджа | 3 - 2 | Унион Бреша |
| 2021-01-09 | Унион Бреша | 1 - 2 | Самбенедетезе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 9 | 7 | 3 | |
| 50% | 8% | 42% | 75% | 58% | 25% |
Класиране Серия С - гр. B
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Падуа | 29 | +37 | 61 |
| 2 | Зюдтирол | 29 | +27 | 56 |
| 3 | Перуджа | 28 | +23 | 54 |
| 4 | Модена | 29 | +16 | 53 |
| 5 | Триестина | 29 | +7 | 46 |
| 6 | Унион Бреша | 28 | +5 | 45 |
| 7 | Чезена | 27 | +10 | 43 |
| 8 | Мателика | 29 | -6 | 42 |
| 9 | Виртус Верона | 29 | +4 | 41 |
| 10 | Мантова | 29 | -1 | 39 |
| 11 | Самбенедетезе | 29 | 0 | 38 |
| 12 | Фермана | 28 | -3 | 35 |
| 13 | Губио | 28 | -3 | 35 |
| 14 | Карпи | 29 | -12 | 34 |
| 15 | Вис Пезаро 1898 | 29 | -12 | 30 |
| 16 | Имолезе | 29 | -13 | 27 |
| 17 | Фано | 29 | -8 | 27 |
| 18 | Леняго Салус | 29 | -18 | 23 |
| 19 | Равена | 29 | -25 | 20 |
| 20 | Арецо | 29 | -28 | 17 |
Хронология на изиграните мачове
| Триестина | |
| Унион Бреша | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Триестина | Унион Бреша |
|---|---|---|---|
| 1 | Падуа | ||
| 2 | Зюдтирол | 0 - 2 | |
| 3 | Перуджа | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 4 | Модена | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 5 | Триестина | - | |
| 6 | Унион Бреша | - | |
| 7 | Чезена | 2 - 1 | 2 - 4 |
| 8 | Мателика | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 9 | Виртус Верона | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 10 | Мантова | ||
| 11 | Самбенедетезе | 0 - 1 | |
| 12 | Фермана | 3 - 1 | |
| 13 | Губио | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Карпи | 1 - 2 | |
| 15 | Вис Пезаро 1898 | 3 - 2 | 2 - 0 |
| 16 | Имолезе | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 17 | Фано | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 18 | Леняго Салус | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 19 | Равена | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 20 | Арецо | 2 - 2 | 2 - 3 |
Класиране в шампионата
| Триестина | Унион Бреша | |
| Позиция | 5 | 6 |
| Точки | 46 | 45 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 11 |
| Точки | 27 | 17 |
Форма в шампионата
| Триестина | Унион Бреша | |
|
Победи Равни Загуби |
12
10 7 |
13
6 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
3 3 |
4
5 5 |
Голове в шампионата
| Триестина | Унион Бреша | |
|
Вкарани Получени |
37
30 |
40
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
21
13 |
17
22 |
Обща статистика за Серия С - гр. B
| Мачове (287) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (699) | |
| Средно голове на мач | 2.44 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.35 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.08 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 72% |
| Над 2.5 | 45% |
| Над 3.5 | 22% |
Триестина следващи 6 срещи
| 2021-03-16 | Фермана | - | Триестина |
| 2021-03-21 | Триестина | - | Карпи |
| 2021-03-28 | Самбенедетезе | - | Триестина |
| 2021-04-03 | Триестина | - | Падуа |
| 2021-04-07 | Самбенедетезе | - | Триестина |
| 2021-04-11 | Перуджа | - | Триестина |
Унион Бреша следващи 6 срещи
| 2021-03-17 | Падуа | - | Унион Бреша |
| 2021-03-21 | Унион Бреша | - | Губио |
| 2021-03-24 | Унион Бреша | - | Чезена |
| 2021-03-28 | Мантова | - | Унион Бреша |
| 2021-04-03 | Унион Бреша | - | Фано |
| 2021-04-11 | Фермана | - | Унион Бреша |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 3.10 | 3.10 |
| Вероятност | 35% | 30% | 35% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 1.57 |
| Вероятност | 50% | 50% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.62 | |
| Вероятност | 69% | 31% | |
| Над 1.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.35 | 1.57 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Под 2.5 @ 1.57 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.33 | 1.20 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Г/Г @ 2.00 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-13 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
