Суперлига - Сърбия
четвъртък, 29.04.2021
13:45
13:45

ТСЦ Бачка Топола

Напредак
1 - 3
(1 - 0, 0 - 3)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Бачка Топола |
| Гост: | Крушевац |
| Разстояние: | 282.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | ТСЦ Арена |
| Капацитет: | 4 500 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:45 (14:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.72 | 3.46 | 1.91 | 1 | 2.01 | 1.16 | |||
| 48% | 21% | 31% | 3.72 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.28 | 1.95 | 1.83 | 3.34 | 1.28 | ||||||
| 75% | 25% | 57% | 43% | 29% | 71% |
Последни 5 директни срещи
| 2020-11-25 | ТСЦ Бачка Топола | 2 - 0 | Напредак |
| 2020-11-21 | Напредак | 2 - 1 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2020-03-01 | ТСЦ Бачка Топола | 2 - 1 | Напредак |
| 2019-09-25 | Напредак | 1 - 1 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2019-09-21 | Напредак | 1 - 3 | ТСЦ Бачка Топола |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 1 | 5 | 3 | 1 | |
| 60% | 20% | 20% | 100% | 60% | 20% |
ТСЦ Бачка Топола последни 12 срещи
| 2021-04-24 | Младост Лучани | 2 - 1 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-04-18 | ТСЦ Бачка Топола | 4 - 1 | Вождовац |
| 2021-04-10 | Чукарички | 0 - 0 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-04-06 | Нови Пазар | 2 - 1 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-04-02 | ТСЦ Бачка Топола | 2 - 0 | Пролетер |
| 2021-03-20 | Сп. Суботица | 2 - 2 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-03-15 | ТСЦ Бачка Топола | 3 - 0 | Мачва Шабац |
| 2021-03-11 | ТСЦ Бачка Топола | 1 - 1 | Радник Сурдулица |
| 2021-03-07 | Раднички Ниш | 2 - 0 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-03-03 | ТСЦ Бачка Топола | 1 - 3 | Цървена Звезда |
| 2021-02-27 | Металац | 0 - 0 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-02-22 | ТСЦ Бачка Топола | 3 - 0 | Бачка Паланка |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 7 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 58% | 25% |
Напредак последни 12 срещи
| 2021-04-24 | Напредак | 5 - 0 | Пролетер |
| 2021-04-18 | Сп. Суботица | 0 - 2 | Напредак |
| 2021-04-12 | Напредак | 2 - 0 | Мачва Шабац |
| 2021-04-07 | Раднички Ниш | 1 - 2 | Напредак |
| 2021-04-03 | Напредак | 1 - 4 | Цървена Звезда |
| 2021-03-19 | Металац | 2 - 2 | Напредак |
| 2021-03-14 | Напредак | 2 - 1 | Бачка Паланка |
| 2021-03-08 | Златибор Чайетина | 1 - 2 | Напредак |
| 2021-03-03 | Напредак | 0 - 2 | Рад Белград |
| 2021-02-26 | Войводина | 1 - 0 | Напредак |
| 2021-02-21 | Напредак | 1 - 0 | Инджия |
| 2021-02-17 | Радник Сурдулица | 2 - 1 | Напредак |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 10 | 7 | 3 | |
| 58% | 8% | 33% | 83% | 58% | 25% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда | 33 | +79 | 95 |
| 2 | Партизан | 33 | +67 | 83 |
| 3 | Чукарички | 34 | +36 | 68 |
| 4 | Войводина | 33 | +21 | 66 |
| 5 | ТСЦ Бачка Топола | 33 | +17 | 49 |
| 6 | Радник Сурдулица | 33 | +6 | 49 |
| 7 | Младост Лучани | 34 | -13 | 48 |
| 8 | Сп. Суботица | 33 | +4 | 47 |
| 9 | Металац | 33 | -6 | 45 |
| 10 | Вождовац | 34 | -8 | 44 |
| 11 | Пролетер | 33 | -15 | 43 |
| 12 | Рад Белград | 33 | -16 | 42 |
| 13 | Явор Иваница | 33 | -8 | 41 |
| 14 | Напредак | 33 | -9 | 41 |
| 15 | Раднички Ниш | 33 | -8 | 40 |
| 16 | Нови Пазар | 34 | -15 | 39 |
| 17 | Инджия | 33 | -28 | 34 |
| 18 | Златибор Чайетина | 34 | -31 | 25 |
| 19 | Мачва Шабац | 33 | -42 | 21 |
| 20 | Бачка Паланка | 34 | -31 | 16 |
Хронология на изиграните мачове
| ТСЦ Бачка Топола | |
| Напредак | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | ТСЦ Бачка Топола | Напредак |
|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда | 1 - 3 | 3 - 0 |
| 2 | Партизан | 0 - 4 | 3 - 0 |
| 3 | Чукарички | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 4 | Войводина | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 5 | ТСЦ Бачка Топола | - | |
| 6 | Радник Сурдулица | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 7 | Младост Лучани | 5 - 0 | 0 - 0 |
| 8 | Сп. Суботица | 3 - 0 | 0 - 2 |
| 9 | Металац | 2 - 3 | 2 - 2 |
| 10 | Вождовац | 4 - 1 | |
| 11 | Пролетер | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 12 | Рад Белград | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 13 | Явор Иваница | 3 - 0 | |
| 14 | Напредак | - | |
| 15 | Раднички Ниш | 1 - 3 | 1 - 2 |
| 16 | Нови Пазар | 7 - 0 | |
| 17 | Инджия | 1 - 0 | |
| 18 | Златибор Чайетина | 5 - 1 | 1 - 2 |
| 19 | Мачва Шабац | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 20 | Бачка Паланка | 3 - 0 | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| ТСЦ Бачка Топола | Напредак | |
| Позиция | 5 | 14 |
| Точки | 49 | 41 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 13 |
| Точки | 27 | 15 |
Форма в шампионата
| ТСЦ Бачка Топола | Напредак | |
|
Победи Равни Загуби |
14
7 12 |
11
8 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
3 5 |
4
3 9 |
Голове в шампионата
| ТСЦ Бачка Топола | Напредак | |
|
Вкарани Получени |
59
42 |
35
44 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
39
20 |
12
25 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (333) | |
| Победа за домакина | 50% |
| Равен | 19% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (882) | |
| Средно голове на мач | 2.65 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.56 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.09 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 62% |
| Гол/Гол | 45% |
| Над 1.5 | 74% |
| Над 2.5 | 51% |
| Над 3.5 | 27% |
ТСЦ Бачка Топола следващи 6 срещи
| 2021-05-05 | Партизан | - | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-05-09 | ТСЦ Бачка Топола | - | Явор Иваница |
| 2021-05-14 | Радник Сурдулица | - | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-05-18 | ТСЦ Бачка Топола | - | Инджия |
| 2021-07-10 | Осиек | - | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-07-17 | ТСЦ Бачка Топола | - | Нови Пазар |
Напредак следващи 6 срещи
| 2021-05-04 | Напредак | - | Чукарички |
| 2021-05-08 | Вождовац | - | Напредак |
| 2021-05-15 | Напредак | - | Младост Лучани |
| 2021-05-19 | Нови Пазар | - | Напредак |
| 2021-06-30 | Работнички | - | Напредак |
| 2021-07-19 | Напредак | - | Колубара |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.72 | 3.46 | 1.91 |
| Вероятност | 48% | 21% | 31% |
| 1 @ 3.72 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 2.01 | 1.16 |
| Вероятност | 60% | 40% |
| 1X @ 2.01 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.29 | 3.28 | |
| Вероятност | 75% | 25% | |
| Над 1.5 @ 1.29 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.83 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Над 2.5 @ 1.95 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.34 | 1.28 | |
| Вероятност | 29% | 71% | |
| Под 3.5 @ 1.28 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.86 | 1.89 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Без @ 1.89 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-29 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
