Примера РФЕФ - гр. 2 - Испания
неделя, 11.04.2021
11:00
11:00

Туделано

Билбао Атлетик
1 - 4
(0 - 1, 1 - 3)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Тудела |
| Гост: | Билбао |
| Разстояние: | 171.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Сиудад Тудела |
| Капацитет: | 11 000 |
| Размер: | 100 x 67 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 11:00 (12:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.17 | 2.83 | 2.42 | X2 | 1.53 | 1.29 | |||
| 26% | 40% | 34% | 1.29 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.45 | 2.59 | 2.36 | 1.52 | 4.50 | 1.17 | ||||||
| 77% | 23% | 45% | 55% | 19% | 81% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-02-08 | Билбао Атлетик | 1 - 0 | Туделано |
| 2019-09-22 | Туделано | 0 - 3 | Билбао Атлетик |
| 2019-01-13 | Туделано | 3 - 2 | Билбао Атлетик |
| 2018-08-25 | Билбао Атлетик | 2 - 0 | Туделано |
| 2018-05-13 | Билбао Атлетик | 2 - 0 | Туделано |
| 2017-12-17 | Туделано | 0 - 1 | Билбао Атлетик |
| 2015-03-08 | Туделано | 1 - 0 | Билбао Атлетик |
| 2014-10-18 | Билбао Атлетик | 1 - 0 | Туделано |
| 2014-03-09 | Туделано | 1 - 2 | Билбао Атлетик |
| 2013-10-26 | Билбао Атлетик | 3 - 3 | Туделано |
| 2013-04-14 | Туделано | 1 - 1 | Билбао Атлетик |
| 2012-11-24 | Билбао Атлетик | 2 - 1 | Туделано |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 8 | 5 | 2 | |
| 17% | 17% | 67% | 67% | 42% | 17% |
Туделано последни 12 срещи
| 2021-04-07 | Аморебиета | 3 - 0 | Туделано |
| 2021-03-21 | Туделано | 1 - 1 | Калахора |
| 2021-03-14 | СД Логронес | 0 - 4 | Туделано |
| 2021-03-07 | Туделано | 1 - 0 | Исара |
| 2021-02-20 | Мутилвера | 0 - 1 | Туделано |
| 2021-02-14 | Туделано | 2 - 2 | Ебро |
| 2021-02-10 | Ехеа | 1 - 2 | Туделано |
| 2021-02-07 | Харо Депортиво | 0 - 3 | Туделано |
| 2021-01-31 | Туделано | 3 - 0 | Тарасона |
| 2021-01-24 | Туделано | 2 - 1 | Осасуна Б |
| 2021-01-13 | Калахора | 1 - 1 | Туделано |
| 2021-01-03 | Туделано | 1 - 1 | СД Логронес |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 10 | 7 | 2 | |
| 58% | 33% | 8% | 83% | 58% | 17% |
Билбао Атлетик последни 12 срещи
| 2021-04-07 | Билбао Атлетик | 2 - 1 | Калахора |
| 2021-03-28 | Реал Унион | 0 - 1 | Билбао Атлетик |
| 2021-03-21 | Билбао Атлетик | 1 - 2 | Реал Сосиедад Б |
| 2021-03-17 | Билбао Атлетик | 4 - 0 | Лейоа |
| 2021-03-14 | Баракалдо | 3 - 1 | Билбао Атлетик |
| 2021-03-06 | Билбао Атлетик | 2 - 1 | Ларедо |
| 2021-02-14 | Алавес Б | 0 - 2 | Билбао Атлетик |
| 2021-02-06 | Аморебиета | 2 - 3 | Билбао Атлетик |
| 2021-01-30 | Билбао Атлетик | 2 - 0 | Португалете |
| 2021-01-24 | Сантандер | 1 - 1 | Билбао Атлетик |
| 2021-01-16 | Билбао Атлетик | 1 - 1 | Аренас де Гечо |
| 2021-01-10 | Билбао Атлетик | 0 - 0 | Реал Унион |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 6 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 50% | 25% |
Класиране Примера РФЕФ - гр. 2
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Реал Сосиедад Б | 21 | +22 | 43 | |||||
| 2 | Билбао Атлетик | 21 | +16 | 42 | |||||
| 3 | Аморебиета | 21 | +10 | 40 | |||||
| 4 | Туделано | 19 | +12 | 34 | |||||
| 5 | Калахора | 19 | +10 | 34 | |||||
| 6 | СД Логронес | 19 | +3 | 29 | |||||
| 1 | Реал Унион | 22 | +11 | 39 | |||||
| 2 | Сантандер | 20 | +13 | 35 | |||||
| 3 | Ебро | 19 | -2 | 29 | |||||
| 4 | Осасуна Б | 20 | -1 | 27 | |||||
| 5 | Аренас де Гечо | 21 | -2 | 26 | |||||
| 6 | Ларедо | 21 | -10 | 25 | |||||
| 7 | Тарасона | 19 | -7 | 24 | |||||
| 1 | Мутилвера | 19 | +6 | 26 | |||||
| 2 | Португалете | 21 | -3 | 23 | |||||
| 3 | Ехеа | 19 | -6 | 21 | |||||
| 4 | Алавес Б | 21 | -10 | 20 | |||||
| 5 | Исара | 19 | -10 | 18 | |||||
| 6 | Баракалдо | 21 | -21 | 17 | |||||
| 7 | Харо Депортиво | 19 | -10 | 13 | |||||
| 8 | Лейоа | 21 | -21 | 10 | |||||
Хронология на изиграните мачове
| Туделано | |
| Билбао Атлетик | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Туделано | Билбао Атлетик |
|---|---|---|---|
| 1 | Реал Сосиедад Б | 1 - 2 | |
| 2 | Билбао Атлетик | - | |
| 3 | Аморебиета | 2 - 3 | |
| 4 | Туделано | - | |
| 5 | Калахора | 1 - 1 | |
| 6 | СД Логронес | 1 - 1 | |
| 1 | Реал Унион | 0 - 1 | |
| 2 | Сантандер | 1 - 1 | |
| 3 | Ебро | 2 - 2 | |
| 4 | Осасуна Б | 2 - 1 | |
| 5 | Аренас де Гечо | 1 - 1 | |
| 6 | Ларедо | 2 - 2 | |
| 7 | Тарасона | 3 - 0 | |
| 1 | Мутилвера | 1 - 3 | |
| 2 | Португалете | 2 - 3 | |
| 3 | Ехеа | 2 - 0 | |
| 4 | Алавес Б | 0 - 2 | |
| 5 | Исара | 1 - 0 | |
| 6 | Баракалдо | 3 - 1 | |
| 7 | Харо Депортиво | 1 - 1 | |
| 8 | Лейоа | 1 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Туделано | Билбао Атлетик | |
| Позиция | 4 | 2 |
| Точки | 34 | 42 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 2 |
| Точки | 16 | 19 |
Форма в шампионата
| Туделано | Билбао Атлетик | |
|
Победи Равни Загуби |
9
7 3 |
12
6 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
4 1 |
5
4 1 |
Голове в шампионата
| Туделано | Билбао Атлетик | |
|
Вкарани Получени |
29
17 |
36
20 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
14
9 |
17
13 |
Обща статистика за Примера РФЕФ - гр. 2
| Мачове (211) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (454) | |
| Средно голове на мач | 2.15 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.27 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.89 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 60% |
| Гол/Гол | 41% |
| Над 1.5 | 64% |
| Над 2.5 | 37% |
| Над 3.5 | 18% |
Туделано следващи 6 срещи
| 2021-04-18 | Реал Сосиедад Б | - | Туделано |
| 2021-04-25 | Туделано | - | Аморебиета |
| 2021-05-01 | Билбао Атлетик | - | Туделано |
| 2021-05-09 | Туделано | - | Реал Сосиедад Б |
| 2021-08-08 | Туделано | - | Уеска |
| 2021-08-29 | Сантандер | - | Туделано |
Билбао Атлетик следващи 6 срещи
| 2021-04-17 | Билбао Атлетик | - | СД Логронес |
| 2021-04-25 | Калахора | - | Билбао Атлетик |
| 2021-05-01 | Билбао Атлетик | - | Туделано |
| 2021-05-09 | СД Логронес | - | Билбао Атлетик |
| 2021-05-16 | Билбао Атлетик | - | Селта Фортуна |
| 2021-05-23 | Бургос | - | Билбао Атлетик |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.17 | 2.83 | 2.42 |
| Вероятност | 26% | 40% | 34% |
| X2 @ 1.29 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 1.29 |
| Вероятност | 43% | 57% |
| X2 @ 1.29 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.45 | 2.59 | |
| Вероятност | 77% | 23% | |
| Над 1.5 @ 1.45 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.36 | 1.52 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Под 2.5 @ 1.52 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.50 | 1.17 | |
| Вероятност | 19% | 81% | |
| Под 3.5 @ 1.17 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.73 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 2.05 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-11 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
