Първа Дивизия - Андора
неделя, 07.02.2021
10:30
10:30

УЕ Енгордани

ФК Санта Колома
2 - 2
(2 - 0, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ескалдес-Енгордан |
| Гост: | Санта Колома |
| Разстояние: | 3.9 км |
| Начален час | |
| Час: | 10:30 (11:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.56 | 3.13 | 2.66 | 12 | 1.38 | 1.42 | |||
| 35% | 31% | 34% | 1.26 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.17 | 1.96 | 1.77 | 3.45 | 1.26 | ||||||
| 71% | 29% | 47% | 53% | 26% | 74% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-29 | ФК Санта Колома | 2 - 2 | УЕ Енгордани |
| 2020-07-23 | ФК Санта Колома | 2 - 0 | УЕ Енгордани |
| 2020-07-09 | ФК Санта Колома | 2 - 0 | УЕ Енгордани |
| 2020-02-02 | УЕ Енгордани | 1 - 1 | ФК Санта Колома |
| 2019-10-27 | ФК Санта Колома | 0 - 1 | УЕ Енгордани |
| 2019-09-18 | УЕ Енгордани | 1 - 2 | ФК Санта Колома |
| 2019-05-26 | УЕ Енгордани | 2 - 0 | ФК Санта Колома |
| 2019-05-04 | УЕ Енгордани | 0 - 1 | ФК Санта Колома |
| 2019-04-14 | ФК Санта Колома | 2 - 1 | УЕ Енгордани |
| 2019-03-17 | ФК Санта Колома | 1 - 1 | УЕ Енгордани |
| 2018-12-16 | УЕ Енгордани | 0 - 2 | ФК Санта Колома |
| 2018-10-21 | ФК Санта Колома | 0 - 0 | УЕ Енгордани |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 3 | 1 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 25% | 8% |
УЕ Енгордани последни 12 срещи
| 2021-01-31 | УЕ Енгордани | 0 - 2 | Интер Ескадлес |
| 2021-01-24 | Карой | 0 - 2 | УЕ Енгордани |
| 2021-01-21 | УЕ Енгордани | 3 - 0 | Сант Жулия |
| 2021-01-17 | УЕ Енгордани | 1 - 1 | Атлетик Ескалдес |
| 2020-12-20 | УЕ Енгордани | 2 - 0 | УЕ Санта Колома |
| 2020-12-16 | Пеня Енкарнада | 1 - 1 | УЕ Енгордани |
| 2020-11-29 | ФК Санта Колома | 2 - 2 | УЕ Енгордани |
| 2020-08-18 | УЕ Енгордани | 1 - 3 | Зета |
| 2020-07-23 | ФК Санта Колома | 2 - 0 | УЕ Енгордани |
| 2020-07-19 | УЕ Енгордани | 0 - 0 | Интер Ескадлес |
| 2020-07-16 | Сант Жулия | 1 - 2 | УЕ Енгордани |
| 2020-07-12 | УЕ Енгордани | 2 - 3 | Интер Ескадлес |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 5 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 42% | 25% |
ФК Санта Колома последни 12 срещи
| 2021-01-31 | ФК Санта Колома | 0 - 2 | Атлетик Ескалдес |
| 2021-01-24 | Интер Ескадлес | 1 - 1 | ФК Санта Колома |
| 2021-01-20 | Интер Ескадлес | 2 - 0 | ФК Санта Колома |
| 2021-01-17 | Сант Жулия | 1 - 1 | ФК Санта Колома |
| 2020-12-20 | ФК Санта Колома | 1 - 2 | Карой |
| 2020-12-17 | УЕ Санта Колома | 0 - 1 | ФК Санта Колома |
| 2020-12-13 | ФК Санта Колома | 3 - 0 | Пеня Енкарнада |
| 2020-11-29 | ФК Санта Колома | 2 - 2 | УЕ Енгордани |
| 2020-08-20 | ФК Санта Колома | 0 - 0 | Искра |
| 2020-07-23 | ФК Санта Колома | 2 - 0 | УЕ Енгордани |
| 2020-07-19 | Сант Жулия | 0 - 2 | ФК Санта Колома |
| 2020-07-16 | ФК Санта Колома | 1 - 1 | Интер Ескадлес |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 3 | 1 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 25% | 8% |
Класиране Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Атлетик Ескалдес | 7 | +6 | 14 |
| 2 | Сант Жулия | 7 | +2 | 13 |
| 3 | УЕ Енгордани | 7 | +5 | 12 |
| 4 | Интер Ескадлес | 7 | +2 | 11 |
| 5 | ФК Санта Колома | 7 | +1 | 9 |
| 6 | УЕ Санта Колома | 7 | -2 | 8 |
| 7 | Карой | 7 | -5 | 6 |
| 8 | Пеня Енкарнада | 7 | -9 | 4 |
Хронология на изиграните мачове
| УЕ Енгордани | |
| ФК Санта Колома | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | УЕ Енгордани | ФК Санта Колома |
|---|---|---|---|
| 1 | Атлетик Ескалдес | 1 - 1 | |
| 2 | Сант Жулия | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 3 | УЕ Енгордани | - | |
| 4 | Интер Ескадлес | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 5 | ФК Санта Колома | - | |
| 6 | УЕ Санта Колома | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 7 | Карой | ||
| 8 | Пеня Енкарнада |
Класиране в шампионата
| УЕ Енгордани | ФК Санта Колома | |
| Позиция | 3 | 5 |
| Точки | 12 | 9 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 3 |
| Точки | 7 | 5 |
Форма в шампионата
| УЕ Енгордани | ФК Санта Колома | |
|
Победи Равни Загуби |
3
3 1 |
2
3 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
1 1 |
1
2 0 |
Голове в шампионата
| УЕ Енгордани | ФК Санта Колома | |
|
Вкарани Получени |
11
6 |
9
8 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
6
3 |
3
2 |
Обща статистика за Първа Дивизия
| Мачове (28) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (70) | |
| Средно голове на мач | 2.50 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.43 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.07 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 82% |
| Над 2.5 | 50% |
| Над 3.5 | 11% |
УЕ Енгордани следващи 6 срещи
| 2021-02-14 | Атлетик Ескалдес | - | УЕ Енгордани |
| 2021-02-21 | Сант Жулия | - | УЕ Енгордани |
| 2021-02-28 | УЕ Енгордани | - | Пеня Енкарнада |
| 2021-03-04 | УЕ Енгордани | - | ФК Санта Колома |
| 2021-03-07 | УЕ Санта Колома | - | УЕ Енгордани |
| 2021-03-14 | УЕ Енгордани | - | Карой |
ФК Санта Колома следващи 6 срещи
| 2021-02-14 | ФК Санта Колома | - | Сант Жулия |
| 2021-02-18 | ФК Санта Колома | - | Енкамп |
| 2021-02-21 | Пеня Енкарнада | - | ФК Санта Колома |
| 2021-02-28 | ФК Санта Колома | - | УЕ Санта Колома |
| 2021-03-04 | УЕ Енгордани | - | ФК Санта Колома |
| 2021-03-07 | Карой | - | ФК Санта Колома |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.56 | 3.13 | 2.66 |
| Вероятност | 35% | 31% | 34% |
| 12 @ 1.26 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.38 | 1.42 |
| Вероятност | 52% | 48% |
| 1X @ 1.38 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.17 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.96 | 1.77 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Под 2.5 @ 1.77 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.45 | 1.26 | |
| Вероятност | 26% | 74% | |
| Под 3.5 @ 1.26 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.79 | 1.97 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 1.79 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-07 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!
