Първа Дивизия - Андора
неделя, 07.02.2021
15:30
15:30

УЕ Санта Колома

Атлетик Ескалдес
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Санта Колома |
| Гост: | Ескалдес-Енгордан |
| Разстояние: | 3.9 км |
| Начален час | |
| Час: | 15:30 (16:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.72 | 3.44 | 1.90 | X2 | 1.77 | 1.22 | |||
| 29% | 32% | 39% | 1.22 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.25 | 1.96 | 1.77 | 3.45 | 1.26 | ||||||
| 70% | 30% | 47% | 53% | 27% | 73% |
Последни 5 директни срещи
| 2020-12-09 | Атлетик Ескалдес | 0 - 0 | УЕ Санта Колома |
| 2020-07-15 | УЕ Санта Колома | 2 - 2 | Атлетик Ескалдес |
| 2020-07-05 | Атлетик Ескалдес | 0 - 2 | УЕ Санта Колома |
| 2019-12-15 | УЕ Санта Колома | 1 - 1 | Атлетик Ескалдес |
| 2019-10-20 | Атлетик Ескалдес | 0 - 1 | УЕ Санта Колома |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | |
| 40% | 60% | 0% | 60% | 20% | 20% |
УЕ Санта Колома последни 12 срещи
| 2021-01-31 | Пеня Енкарнада | 1 - 2 | УЕ Санта Колома |
| 2021-01-24 | УЕ Санта Колома | 1 - 2 | Сант Жулия |
| 2020-12-20 | УЕ Енгордани | 2 - 0 | УЕ Санта Колома |
| 2020-12-17 | УЕ Санта Колома | 0 - 1 | ФК Санта Колома |
| 2020-12-13 | Интер Ескадлес | 0 - 0 | УЕ Санта Колома |
| 2020-12-09 | Атлетик Ескалдес | 0 - 0 | УЕ Санта Колома |
| 2020-12-06 | УЕ Санта Колома | 1 - 0 | Карой |
| 2020-07-22 | УЕ Санта Колома | 2 - 1 | Карой |
| 2020-07-19 | Ордино | 0 - 5 | УЕ Санта Колома |
| 2020-07-15 | УЕ Санта Колома | 2 - 2 | Атлетик Ескалдес |
| 2020-07-12 | УЕ Санта Колома | 0 - 1 | Карой |
| 2020-07-08 | Интер Ескадлес | 1 - 3 | УЕ Санта Колома |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 6 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 50% | 25% |
Атлетик Ескалдес последни 12 срещи
| 2021-01-31 | ФК Санта Колома | 0 - 2 | Атлетик Ескалдес |
| 2021-01-24 | Атлетик Ескалдес | 3 - 0 | Пеня Енкарнада |
| 2021-01-17 | УЕ Енгордани | 1 - 1 | Атлетик Ескалдес |
| 2020-12-20 | Атлетик Ескалдес | 2 - 1 | Интер Ескадлес |
| 2020-12-16 | Сант Жулия | 2 - 1 | Атлетик Ескалдес |
| 2020-12-13 | Атлетик Ескалдес | 2 - 1 | Карой |
| 2020-12-09 | Атлетик Ескалдес | 0 - 0 | УЕ Санта Колома |
| 2020-07-22 | Атлетик Ескалдес | 4 - 0 | Ордино |
| 2020-07-19 | Карой | 0 - 2 | Атлетик Ескалдес |
| 2020-07-15 | УЕ Санта Колома | 2 - 2 | Атлетик Ескалдес |
| 2020-07-12 | Атлетик Ескалдес | 4 - 0 | Ордино |
| 2020-07-09 | Карой | 1 - 2 | Атлетик Ескалдес |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 11 | 8 | 3 | |
| 67% | 25% | 8% | 92% | 67% | 25% |
Класиране Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Атлетик Ескалдес | 7 | +6 | 14 |
| 2 | Сант Жулия | 7 | +2 | 13 |
| 3 | УЕ Енгордани | 7 | +5 | 12 |
| 4 | Интер Ескадлес | 7 | +2 | 11 |
| 5 | ФК Санта Колома | 7 | +1 | 9 |
| 6 | УЕ Санта Колома | 7 | -2 | 8 |
| 7 | Карой | 7 | -5 | 6 |
| 8 | Пеня Енкарнада | 7 | -9 | 4 |
Хронология на изиграните мачове
| УЕ Санта Колома | |
| Атлетик Ескалдес | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | УЕ Санта Колома | Атлетик Ескалдес |
|---|---|---|---|
| 1 | Атлетик Ескалдес | - | |
| 2 | Сант Жулия | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 3 | УЕ Енгордани | 1 - 1 | |
| 4 | Интер Ескадлес | ||
| 5 | ФК Санта Колома | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 6 | УЕ Санта Колома | - | |
| 7 | Карой | 1 - 0 | |
| 8 | Пеня Енкарнада |
Класиране в шампионата
| УЕ Санта Колома | Атлетик Ескалдес | |
| Позиция | 6 | 1 |
| Точки | 8 | 14 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 5 |
| Точки | 3 | 4 |
Форма в шампионата
| УЕ Санта Колома | Атлетик Ескалдес | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 3 |
4
2 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 2 |
1
1 1 |
Голове в шампионата
| УЕ Санта Колома | Атлетик Ескалдес | |
|
Вкарани Получени |
4
6 |
11
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
2
3 |
4
3 |
Обща статистика за Първа Дивизия
| Мачове (28) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (70) | |
| Средно голове на мач | 2.50 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.43 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.07 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 82% |
| Над 2.5 | 50% |
| Над 3.5 | 11% |
УЕ Санта Колома следващи 6 срещи
| 2021-02-14 | Карой | - | УЕ Санта Колома |
| 2021-02-21 | УЕ Санта Колома | - | Интер Ескадлес |
| 2021-02-28 | ФК Санта Колома | - | УЕ Санта Колома |
| 2021-03-04 | Атлетик Ескалдес | - | УЕ Санта Колома |
| 2021-03-07 | УЕ Санта Колома | - | УЕ Енгордани |
| 2021-03-14 | Сант Жулия | - | УЕ Санта Колома |
Атлетик Ескалдес следващи 6 срещи
| 2021-02-14 | Атлетик Ескалдес | - | УЕ Енгордани |
| 2021-02-21 | Карой | - | Атлетик Ескалдес |
| 2021-02-28 | Атлетик Ескалдес | - | Сант Жулия |
| 2021-03-04 | Атлетик Ескалдес | - | УЕ Санта Колома |
| 2021-03-07 | Интер Ескадлес | - | Атлетик Ескалдес |
| 2021-03-14 | Пеня Енкарнада | - | Атлетик Ескалдес |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.72 | 3.44 | 1.90 |
| Вероятност | 29% | 32% | 39% |
| X2 @ 1.22 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.77 | 1.22 |
| Вероятност | 33% | 67% |
| X2 @ 1.22 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.25 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.96 | 1.77 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Под 2.5 @ 1.77 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.45 | 1.26 | |
| Вероятност | 27% | 73% | |
| Под 3.5 @ 1.26 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.87 | |
| Вероятност | 31% | 69% | |
| Без @ 1.87 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-07 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
