Първа Дивизия - Андора
неделя, 27.11.2022
15:00
15:00

УЕ Санта Колома

Атлетик Ескалдес
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Санта Колома |
| Гост: | Ескалдес-Енгордан |
| Разстояние: | 3.9 км |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.81 | 3.08 | 2.27 | X | 1.51 | 1.35 | |||
| 32% | 32% | 36% | 3.08 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 3.12 | 2.10 | 1.64 | 3.83 | 1.23 | ||||||
| 71% | 29% | 44% | 56% | 24% | 76% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-09-11 | УЕ Санта Колома | 2 - 3 | Атлетик Ескалдес |
| 2022-05-22 | УЕ Санта Колома | 1 - 1 | Атлетик Ескалдес |
| 2022-05-01 | Атлетик Ескалдес | 3 - 2 | УЕ Санта Колома |
| 2022-03-06 | Атлетик Ескалдес | 1 - 1 | УЕ Санта Колома |
| 2022-01-23 | Атлетик Ескалдес | 2 - 0 | УЕ Санта Колома |
| 2022-01-09 | УЕ Санта Колома | 1 - 3 | Атлетик Ескалдес |
| 2021-10-17 | Атлетик Ескалдес | 0 - 0 | УЕ Санта Колома |
| 2021-03-04 | Атлетик Ескалдес | 3 - 0 | УЕ Санта Колома |
| 2021-02-07 | УЕ Санта Колома | 1 - 0 | Атлетик Ескалдес |
| 2020-12-09 | Атлетик Ескалдес | 0 - 0 | УЕ Санта Колома |
| 2020-07-15 | УЕ Санта Колома | 2 - 2 | Атлетик Ескалдес |
| 2020-07-05 | Атлетик Ескалдес | 0 - 2 | УЕ Санта Колома |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 9 | 5 | 4 | |
| 17% | 42% | 42% | 75% | 42% | 33% |
УЕ Санта Колома последни 12 срещи
| 2022-11-22 | Сант Жулия | 1 - 3 | УЕ Санта Колома |
| 2022-11-13 | УЕ Санта Колома | 2 - 1 | УЕ Енгордани |
| 2022-11-06 | Пеня Енкарнада | 0 - 2 | УЕ Санта Колома |
| 2022-10-30 | ФК Санта Колома | 0 - 1 | УЕ Санта Колома |
| 2022-10-23 | УЕ Санта Колома | 1 - 1 | УЕ Енгордани |
| 2022-10-16 | Интер Ескадлес | 1 - 3 | УЕ Санта Колома |
| 2022-10-09 | Сант Жулия | 0 - 3 | УЕ Санта Колома |
| 2022-10-02 | УЕ Санта Колома | 0 - 0 | Ордино |
| 2022-09-18 | Пеня Енкарнада | 1 - 1 | УЕ Санта Колома |
| 2022-09-11 | УЕ Санта Колома | 2 - 3 | Атлетик Ескалдес |
| 2022-07-14 | Брейдаблик | 4 - 1 | УЕ Санта Колома |
| 2022-07-07 | УЕ Санта Колома | 0 - 1 | Брейдаблик |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 6 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 50% | 33% |
Атлетик Ескалдес последни 12 срещи
| 2022-11-20 | Атлетик Ескалдес | 1 - 1 | Ордино |
| 2022-11-13 | Сант Жулия | 0 - 3 | Атлетик Ескалдес |
| 2022-11-06 | Атлетик Ескалдес | 0 - 0 | ФК Санта Колома |
| 2022-10-30 | Атлетик Ескалдес | 5 - 1 | Сант Жулия |
| 2022-10-23 | Ордино | 0 - 3 | Атлетик Ескалдес |
| 2022-10-16 | Атлетик Ескалдес | 3 - 0 | Пеня Енкарнада |
| 2022-10-09 | Атлетик Ескалдес | 2 - 1 | Интер Ескадлес |
| 2022-10-02 | ФК Санта Колома | 1 - 1 | Атлетик Ескалдес |
| 2022-09-18 | Атлетик Ескалдес | 1 - 0 | УЕ Енгордани |
| 2022-09-11 | УЕ Санта Колома | 2 - 3 | Атлетик Ескалдес |
| 2022-09-04 | Интер Ескадлес | 2 - 1 | Атлетик Ескалдес |
| 2022-07-14 | Атлетик Ескалдес | 0 - 0 | Гзира Юнайтед |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 9 | 7 | 2 | |
| 58% | 33% | 8% | 75% | 58% | 17% |
Класиране Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Атлетик Ескалдес | 10 | +16 | 24 |
| 2 | УЕ Санта Колома | 10 | +10 | 21 |
| 3 | Интер Ескадлес | 10 | +18 | 20 |
| 4 | ФК Санта Колома | 10 | +7 | 19 |
| 5 | УЕ Енгордани | 10 | -6 | 10 |
| 6 | Ордино | 10 | -8 | 6 |
| 7 | Сант Жулия | 10 | -17 | 5 |
| 8 | Пеня Енкарнада | 10 | -20 | 5 |
Хронология на изиграните мачове
| УЕ Санта Колома | |
| Атлетик Ескалдес | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | УЕ Санта Колома | Атлетик Ескалдес |
|---|---|---|---|
| 1 | Атлетик Ескалдес | 2 - 3 | - |
| 2 | УЕ Санта Колома | - | 2 - 3 |
| 3 | Интер Ескадлес | ||
| 4 | ФК Санта Колома | 1 - 1 | |
| 5 | УЕ Енгордани | 2 - 1 | |
| 6 | Ордино | 0 - 0 | 0 - 3 |
| 7 | Сант Жулия | 0 - 3* | |
| 8 | Пеня Енкарнада |
Класиране в шампионата
| УЕ Санта Колома | Атлетик Ескалдес | |
| Позиция | 2 | 1 |
| Точки | 21 | 24 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 4 |
| Точки | 5 | 10 |
Форма в шампионата
| УЕ Санта Колома | Атлетик Ескалдес | |
|
Победи Равни Загуби |
6
3 1 |
7
3 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
2 1 |
3
1 0 |
Голове в шампионата
| УЕ Санта Колома | Атлетик Ескалдес | |
|
Вкарани Получени |
18
8 |
22
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
5
5 |
10
3 |
Обща статистика за Първа Дивизия
| Мачове (40) | |
| Победа за домакина | 35% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 40% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (108) | |
| Средно голове на мач | 2.70 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.30 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.40 |
| Домакинът е отбелязал в | 62% |
| Гостът е отбелязал в | 72% |
| Гол/Гол | 42% |
| Над 1.5 | 75% |
| Над 2.5 | 52% |
| Над 3.5 | 22% |
УЕ Санта Колома следващи 6 срещи
| 2022-12-04 | УЕ Санта Колома | - | Интер Ескадлес |
| 2022-12-11 | ФК Санта Колома | - | УЕ Санта Колома |
| 2022-12-18 | УЕ Санта Колома | - | Ордино |
| 2023-01-15 | УЕ Санта Колома | - | Интер Ескадлес |
| 2023-01-29 | Пеня Енкарнада | - | УЕ Санта Колома |
| 2023-02-05 | УЕ Санта Колома | - | Атлетик Ескалдес |
Атлетик Ескалдес следващи 6 срещи
| 2022-12-04 | Атлетик Ескалдес | - | Пеня Енкарнада |
| 2022-12-11 | Атлетик Ескалдес | - | Интер Ескадлес |
| 2022-12-17 | УЕ Енгордани | - | Атлетик Ескалдес |
| 2023-01-29 | Атлетик Ескалдес | - | УЕ Енгордани |
| 2023-02-05 | УЕ Санта Колома | - | Атлетик Ескалдес |
| 2023-02-12 | Атлетик Ескалдес | - | Сант Жулия |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.81 | 3.08 | 2.27 |
| Вероятност | 32% | 32% | 36% |
| X @ 3.08 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.51 | 1.35 |
| Вероятност | 43% | 57% |
| X2 @ 1.35 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.32 | 3.12 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.32 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.64 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 2.5 @ 1.64 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.83 | 1.23 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.23 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.88 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-27 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
