Първа Дивизия - Андора
неделя, 04.12.2022
12:30
12:30

УЕ Санта Колома

Интер Ескадлес
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Санта Колома |
| Гост: | Ескалдес-Енгордан |
| Разстояние: | 3.9 км |
| Начален час | |
| Час: | 12:30 (13:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.08 | 3.47 | 1.68 | 2 | 1.95 | 1.18 | |||
| 26% | 33% | 41% | 1.68 | 26% | 74% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.23 | 3.80 | 1.90 | 1.80 | 3.15 | 1.30 | ||||||
| 75% | 25% | 49% | 51% | 29% | 71% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-10-16 | Интер Ескадлес | 1 - 3 | УЕ Санта Колома |
| 2022-05-15 | Интер Ескадлес | 1 - 3 | УЕ Санта Колома |
| 2022-04-24 | УЕ Санта Колома | 1 - 0 | Интер Ескадлес |
| 2022-02-27 | УЕ Санта Колома | 1 - 0 | Интер Ескадлес |
| 2021-12-19 | Интер Ескадлес | 2 - 2 | УЕ Санта Колома |
| 2021-10-03 | УЕ Санта Колома | 0 - 1 | Интер Ескадлес |
| 2021-02-21 | УЕ Санта Колома | 0 - 3 | Интер Ескадлес |
| 2020-12-13 | Интер Ескадлес | 0 - 0 | УЕ Санта Колома |
| 2020-07-08 | Интер Ескадлес | 1 - 3 | УЕ Санта Колома |
| 2020-02-02 | УЕ Санта Колома | 0 - 2 | Интер Ескадлес |
| 2019-10-27 | Интер Ескадлес | 1 - 1 | УЕ Санта Колома |
| 2019-03-10 | УЕ Санта Колома | 1 - 3 | Интер Ескадлес |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 6 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 50% | 42% |
УЕ Санта Колома последни 12 срещи
| 2022-11-27 | УЕ Санта Колома | 0 - 0 | Атлетик Ескалдес |
| 2022-11-22 | Сант Жулия | 1 - 3 | УЕ Санта Колома |
| 2022-11-13 | УЕ Санта Колома | 2 - 1 | УЕ Енгордани |
| 2022-11-06 | Пеня Енкарнада | 0 - 2 | УЕ Санта Колома |
| 2022-10-30 | ФК Санта Колома | 0 - 1 | УЕ Санта Колома |
| 2022-10-23 | УЕ Санта Колома | 1 - 1 | УЕ Енгордани |
| 2022-10-16 | Интер Ескадлес | 1 - 3 | УЕ Санта Колома |
| 2022-10-09 | Сант Жулия | 0 - 3 | УЕ Санта Колома |
| 2022-10-02 | УЕ Санта Колома | 0 - 0 | Ордино |
| 2022-09-18 | Пеня Енкарнада | 1 - 1 | УЕ Санта Колома |
| 2022-09-11 | УЕ Санта Колома | 2 - 3 | Атлетик Ескалдес |
| 2022-07-14 | Брейдаблик | 4 - 1 | УЕ Санта Колома |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 6 | 4 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 50% | 33% |
Интер Ескадлес последни 12 срещи
| 2022-11-27 | Интер Ескадлес | 12 - 0 | Сант Жулия |
| 2022-11-24 | УЕ Енгордани | 0 - 4 | Интер Ескадлес |
| 2022-11-13 | Интер Ескадлес | 8 - 0 | Пеня Енкарнада |
| 2022-11-06 | Ордино | 0 - 3 | Интер Ескадлес |
| 2022-10-30 | УЕ Енгордани | 0 - 3 | Интер Ескадлес |
| 2022-10-23 | Интер Ескадлес | 2 - 0 | Пеня Енкарнада |
| 2022-10-16 | Интер Ескадлес | 1 - 3 | УЕ Санта Колома |
| 2022-10-09 | Атлетик Ескалдес | 2 - 1 | Интер Ескадлес |
| 2022-10-02 | Интер Ескадлес | 1 - 1 | Сант Жулия |
| 2022-09-18 | ФК Санта Колома | 2 - 2 | Интер Ескадлес |
| 2022-09-11 | Интер Ескадлес | 2 - 1 | Ордино |
| 2022-09-04 | Интер Ескадлес | 2 - 1 | Атлетик Ескалдес |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 12 | 10 | 5 | |
| 67% | 17% | 17% | 100% | 83% | 42% |
Класиране Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Атлетик Ескалдес | 11 | +16 | 25 |
| 2 | Интер Ескадлес | 11 | +30 | 23 |
| 3 | ФК Санта Колома | 11 | +13 | 22 |
| 4 | УЕ Санта Колома | 11 | +10 | 22 |
| 5 | УЕ Енгордани | 11 | -12 | 10 |
| 6 | Ордино | 11 | -8 | 7 |
| 7 | Пеня Енкарнада | 11 | -20 | 6 |
| 8 | Сант Жулия | 11 | -29 | 5 |
Хронология на изиграните мачове
| УЕ Санта Колома | |
| Интер Ескадлес | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | УЕ Санта Колома | Интер Ескадлес |
|---|---|---|---|
| 1 | Атлетик Ескалдес | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 2 | Интер Ескадлес | - | |
| 3 | ФК Санта Колома | 2 - 2 | |
| 4 | УЕ Санта Колома | - | |
| 5 | УЕ Енгордани | 2 - 1 | 0 - 4 |
| 6 | Ордино | 0 - 0 | 0 - 3 |
| 7 | Пеня Енкарнада | ||
| 8 | Сант Жулия |
Класиране в шампионата
| УЕ Санта Колома | Интер Ескадлес | |
| Позиция | 4 | 2 |
| Точки | 22 | 23 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 4 |
| Точки | 6 | 10 |
Форма в шампионата
| УЕ Санта Колома | Интер Ескадлес | |
|
Победи Равни Загуби |
6
4 1 |
7
2 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
3 1 |
3
1 1 |
Голове в шампионата
| УЕ Санта Колома | Интер Ескадлес | |
|
Вкарани Получени |
18
8 |
39
9 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
5
5 |
13
4 |
Обща статистика за Първа Дивизия
| Мачове (44) | |
| Победа за домакина | 36% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 36% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (128) | |
| Средно голове на мач | 2.91 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.61 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.30 |
| Домакинът е отбелязал в | 64% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 41% |
| Над 1.5 | 75% |
| Над 2.5 | 52% |
| Над 3.5 | 25% |
УЕ Санта Колома следващи 6 срещи
| 2022-12-11 | ФК Санта Колома | - | УЕ Санта Колома |
| 2022-12-18 | УЕ Санта Колома | - | Ордино |
| 2023-01-15 | УЕ Санта Колома | - | Интер Ескадлес |
| 2023-01-29 | Пеня Енкарнада | - | УЕ Санта Колома |
| 2023-02-05 | УЕ Санта Колома | - | Атлетик Ескалдес |
| 2023-02-12 | УЕ Санта Колома | - | ФК Санта Колома |
Интер Ескадлес следващи 6 срещи
| 2022-12-11 | Атлетик Ескалдес | - | Интер Ескадлес |
| 2022-12-18 | Интер Ескадлес | - | ФК Санта Колома |
| 2023-01-15 | УЕ Санта Колома | - | Интер Ескадлес |
| 2023-01-22 | Сант Жулия | - | Интер Ескадлес |
| 2023-01-29 | Сант Жулия | - | Интер Ескадлес |
| 2023-02-05 | Интер Ескадлес | - | Ордино |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.08 | 3.47 | 1.68 |
| Вероятност | 26% | 33% | 41% |
| 2 @ 1.68 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.18 |
| Вероятност | 26% | 74% |
| X2 @ 1.18 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.23 | 3.80 | |
| Вероятност | 75% | 25% | |
| Над 1.5 @ 1.23 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.80 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Под 2.5 @ 1.80 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.15 | 1.30 | |
| Вероятност | 29% | 71% | |
| Под 3.5 @ 1.30 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.78 | 1.92 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 1.78 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-04 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
