НП I - Унгария
събота, 13.03.2021
13:45
13:45

Уйпещ

Кишварда
3 - 0
(3 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Будапеща |
| Гост: | Кишварда |
| Разстояние: | 240.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ференц Шуша |
| Капацитет: | 13 301 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:45 (14:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.40 | 2.75 | 12 | 1.40 | 1.57 | |||
| 39% | 22% | 39% | 1.30 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.00 | 1.80 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 82% | 18% | 58% | 42% | 26% | 74% |
Последни 8 директни срещи
| 2020-12-15 | Кишварда | 1 - 1 | Уйпещ |
| 2020-09-13 | Уйпещ | 2 - 4 | Кишварда |
| 2020-05-30 | Кишварда | 1 - 0 | Уйпещ |
| 2019-12-07 | Уйпещ | 1 - 0 | Кишварда |
| 2019-08-24 | Кишварда | 2 - 0 | Уйпещ |
| 2019-03-16 | Уйпещ | 1 - 0 | Кишварда |
| 2018-11-10 | Кишварда | 1 - 4 | Уйпещ |
| 2018-08-05 | Уйпещ | 1 - 0 | Кишварда |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 3 | 4 | 2 | 2 | |
| 50% | 12% | 38% | 50% | 25% | 25% |
Уйпещ последни 12 срещи
| 2021-03-09 | Уйпещ | 1 - 1 | Мезьокьовешд |
| 2021-03-06 | Академия Пушкаш | 2 - 1 | Уйпещ |
| 2021-03-03 | Уйпещ | 2 - 0 | Будафоки МТЕ |
| 2021-02-28 | Пакш | 1 - 3 | Уйпещ |
| 2021-02-24 | Академия Пушкаш | 1 - 2 | Уйпещ |
| 2021-02-20 | Залаегерсег | 3 - 0 | Уйпещ |
| 2021-02-12 | Уйпещ | 1 - 0 | Диошдьор |
| 2021-02-09 | Солнок | 0 - 2 | Уйпещ |
| 2021-02-06 | МТК Будапеща | 1 - 3 | Уйпещ |
| 2021-02-03 | Уйпещ | 0 - 4 | Ференцварош |
| 2021-01-30 | Мезьокьовешд | 3 - 2 | Уйпещ |
| 2021-01-23 | Уйпещ | 0 - 5 | Фехервар |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 11 | 8 | 5 | |
| 50% | 8% | 42% | 92% | 67% | 42% |
Кишварда последни 12 срещи
| 2021-03-10 | Кишварда | 6 - 1 | Залаегерсег |
| 2021-03-07 | Хонвед | 0 - 1 | Кишварда |
| 2021-03-02 | Кишварда | 0 - 1 | Академия Пушкаш |
| 2021-02-27 | Будафоки МТЕ | 2 - 0 | Кишварда |
| 2021-02-24 | Халадаш | 0 - 1 | Кишварда |
| 2021-02-21 | Пакш | 3 - 0 | Кишварда |
| 2021-02-13 | Кишварда | 2 - 1 | Залаегерсег |
| 2021-02-06 | Диошдьор | 2 - 0 | Кишварда |
| 2021-02-02 | Кишварда | 0 - 2 | МТК Будапеща |
| 2021-01-30 | Ференцварош | 1 - 1 | Кишварда |
| 2021-01-27 | Кишварда | 2 - 1 | Фехервар |
| 2021-01-23 | Кишварда | 0 - 0 | Мезьокьовешд |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 4 | 1 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 33% | 8% |
Класиране НП I
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ференцварош | 25 | +34 | 58 |
| 2 | Академия Пушкаш | 25 | +5 | 45 |
| 3 | Фехервар | 25 | +19 | 40 |
| 4 | МТК Будапеща | 25 | +2 | 35 |
| 5 | Мезьокьовешд | 25 | -2 | 35 |
| 6 | Пакш | 25 | +3 | 34 |
| 7 | Кишварда | 25 | -8 | 34 |
| 8 | Уйпещ | 25 | -19 | 31 |
| 9 | Хонвед | 25 | 0 | 28 |
| 10 | Залаегерсег | 25 | -5 | 26 |
| 11 | Будафоки МТЕ | 25 | -16 | 26 |
| 12 | Диошдьор | 25 | -13 | 22 |
Хронология на изиграните мачове
| Уйпещ | |
| Кишварда | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Уйпещ | Кишварда |
|---|---|---|---|
| 1 | Ференцварош | 0 - 4 | 1 - 1 |
| 2 | Академия Пушкаш | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 3 | Фехервар | 0 - 5 | 3 - 0 |
| 4 | МТК Будапеща | 0 - 4 | 1 - 1 |
| 5 | Мезьокьовешд | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 6 | Пакш | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 7 | Кишварда | 2 - 4 | - |
| 8 | Уйпещ | - | 2 - 4 |
| 9 | Хонвед | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 10 | Залаегерсег | 3 - 2 | 1 - 2 |
| 11 | Будафоки МТЕ | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 12 | Диошдьор | 1 - 0 | 2 - 0 |
Класиране в шампионата
| Уйпещ | Кишварда | |
| Позиция | 8 | 7 |
| Точки | 31 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 4 |
| Точки | 17 | 18 |
Форма в шампионата
| Уйпещ | Кишварда | |
|
Победи Равни Загуби |
9
4 12 |
9
7 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
2 5 |
5
3 5 |
Голове в шампионата
| Уйпещ | Кишварда | |
|
Вкарани Получени |
32
51 |
23
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
14
24 |
14
19 |
Обща статистика за НП I
| Мачове (150) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 24% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (442) | |
| Средно голове на мач | 2.95 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.59 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.35 |
| Домакинът е отбелязал в | 82% |
| Гостът е отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 60% |
| Над 1.5 | 82% |
| Над 2.5 | 62% |
| Над 3.5 | 33% |
Уйпещ следващи 6 срещи
| 2021-04-03 | Хонвед | - | Уйпещ |
| 2021-04-10 | Фехервар | - | Уйпещ |
| 2021-04-14 | Кишварда | - | Уйпещ |
| 2021-04-17 | Уйпещ | - | Мезьокьовешд |
| 2021-04-20 | Ференцварош | - | Уйпещ |
| 2021-04-24 | Уйпещ | - | МТК Будапеща |
Кишварда следващи 6 срещи
| 2021-04-04 | Кишварда | - | Фехервар |
| 2021-04-09 | Мезьокьовешд | - | Кишварда |
| 2021-04-14 | Кишварда | - | Уйпещ |
| 2021-04-17 | Кишварда | - | Ференцварош |
| 2021-04-21 | МТК Будапеща | - | Кишварда |
| 2021-04-24 | Кишварда | - | Диошдьор |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 3.40 | 2.75 |
| Вероятност | 39% | 22% | 39% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 1.57 |
| Вероятност | 49% | 51% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.40 | |
| Вероятност | 82% | 18% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.80 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Над 2.5 @ 2.00 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.40 | 1.30 | |
| Вероятност | 26% | 74% | |
| Под 3.5 @ 1.30 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Г/Г @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-13 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
