К-Лига 1 - Южна Корея
понеделник, 01.03.2021
05:00
05:00

Улсан ХД

Кануън
5 - 0
(1 - 0, 4 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Улсан |
| Гост: | Каннин |
| Разстояние: | 248.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Улсан Мунсу |
| Капацитет: | 44 102 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 05:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.30 | 4.75 | 1 | 1.18 | 2.00 | |||
| 41% | 33% | 26% | 1.75 | 72% | 28% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 25% | 75% | 8% | 92% | 15% | 85% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-07-29 | Улсан ХД | 3 - 0 | Кануън |
| 2020-07-19 | Улсан ХД | 1 - 0 | Кануън |
| 2020-06-16 | Кануън | 0 - 3 | Улсан ХД |
| 2019-10-26 | Улсан ХД | 2 - 1 | Кануън |
| 2019-10-02 | Улсан ХД | 2 - 0 | Кануън |
| 2019-07-21 | Улсан ХД | 2 - 1 | Кануън |
| 2019-03-10 | Кануън | 0 - 0 | Улсан ХД |
| 2018-10-20 | Улсан ХД | 2 - 0 | Кануън |
| 2018-07-18 | Кануън | 3 - 3 | Улсан ХД |
| 2018-04-08 | Улсан ХД | 3 - 1 | Кануън |
| 2017-11-19 | Кануън | 1 - 2 | Улсан ХД |
| 2017-10-01 | Кануън | 1 - 1 | Улсан ХД |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 3 | 0 | 10 | 7 | 2 | |
| 75% | 25% | 0% | 83% | 58% | 17% |
Улсан ХД последни 12 срещи
| 2021-02-07 | Улсан ХД | 1 - 3 | Ал-Духаил Доха |
| 2021-02-04 | УАНЛ Тигрес | 2 - 1 | Улсан ХД |
| 2020-12-19 | Персполис | 1 - 2 | Улсан ХД |
| 2020-12-13 | Улсан ХД | 1 - 1 | Висел Кобе |
| 2020-12-10 | Улсан ХД | 2 - 0 | Пекин Гуан |
| 2020-12-06 | Улсан ХД | 3 - 0 | Мелбърн Виктори |
| 2020-12-03 | Шанхай Шенхуа | 1 - 4 | Улсан ХД |
| 2020-11-30 | Токио | 1 - 2 | Улсан ХД |
| 2020-11-27 | Улсан ХД | 2 - 0 | Пърт Глори |
| 2020-11-24 | Пърт Глори | 1 - 2 | Улсан ХД |
| 2020-11-21 | Улсан ХД | 3 - 1 | Шанхай Шенхуа |
| 2020-11-08 | Чонбук Х. Моторс | 2 - 1 | Улсан ХД |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 12 | 9 | 3 | |
| 67% | 8% | 25% | 100% | 75% | 25% |
Кануън последни 12 срещи
| 2020-10-31 | Кануън | 1 - 2 | Сувон Блууингс |
| 2020-10-24 | Сеул | 1 - 1 | Кануън |
| 2020-10-16 | Кануън | 3 - 1 | Инчхън Юнайтед |
| 2020-10-04 | Кануън | 2 - 1 | Съннам |
| 2020-09-27 | Пусан АйПарк | 0 - 2 | Кануън |
| 2020-09-20 | Кануън | 1 - 2 | Сувон Блууингс |
| 2020-09-16 | Пусан АйПарк | 1 - 2 | Кануън |
| 2020-09-13 | Кануън | 0 - 3 | Поханг Стийлърс |
| 2020-09-06 | Кануън | 2 - 3 | Инчхън Юнайтед |
| 2020-08-30 | Чонбук Х. Моторс | 1 - 2 | Кануън |
| 2020-08-22 | Кануън | 0 - 0 | Тегу |
| 2020-08-16 | Куанджу | 2 - 2 | Кануън |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 9 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 75% | 25% |
Класиране К-Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Чонбук Х. Моторс | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Поханг Стийлърс | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Сувон Блууингс | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Сувон ФК | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Тегу | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Инчхън Юнайтед | 1 | -1 | 0 |
| 7 | Куанджу | 1 | -1 | 0 |
| 8 | Сеул | 1 | -2 | 0 |
| 9 | Кануън | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Съннам | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Улсан ХД | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Чеджу СК | 0 | 0 | 0 |
Класиране в шампионата
| Улсан ХД | Кануън | |
| Позиция | 9 | 9 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 5 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Улсан ХД | Кануън | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Улсан ХД | Кануън | |
|
Вкарани Получени |
0
0 |
0
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
0
0 |
0
0 |
Обща статистика за К-Лига 1
| Мачове (4) | |
| Победа за домакина | 75% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 0% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (8) | |
| Средно голове на мач | 2.00 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.50 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.50 |
| Домакинът е отбелязал в | 100% |
| Гостът е отбелязал в | 50% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 75% |
| Над 2.5 | 25% |
| Над 3.5 | 0% |
Улсан ХД следващи 6 срещи
| 2021-03-06 | Куанджу | - | Улсан ХД |
| 2021-03-09 | Улсан ХД | - | Инчхън Юнайтед |
| 2021-03-13 | Поханг Стийлърс | - | Улсан ХД |
| 2021-03-16 | Улсан ХД | - | Чеджу СК |
| 2021-03-21 | Тегу | - | Улсан ХД |
| 2021-04-03 | Съннам | - | Улсан ХД |
Кануън следващи 6 срещи
| 2021-03-06 | Кануън | - | Поханг Стийлърс |
| 2021-03-09 | Чонбук Х. Моторс | - | Кануън |
| 2021-03-14 | Сувон Блууингс | - | Кануън |
| 2021-03-17 | Кануън | - | Съннам |
| 2021-03-21 | Кануън | - | Инчхън Юнайтед |
| 2021-04-03 | Сеул | - | Кануън |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 3.30 | 4.75 |
| Вероятност | 41% | 33% | 26% |
| 1 @ 1.75 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 2.00 |
| Вероятност | 72% | 28% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 25% | 75% | |
| Под 1.5 @ 3.75 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 1.95 | |
| Вероятност | 8% | 92% | |
| Под 2.5 @ 1.95 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.36 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.36 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 16% | 84% | |
| Без @ 2.00 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-01 04:06. Възможни са промени към настоящия момент!
