К-Лига 1 - Южна Корея
неделя, 16.05.2021
08:30
08:30

Улсан ХД

Сувон Блууингс
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Улсан |
| Гост: | Сувон |
| Разстояние: | 281.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Улсан Мунсу |
| Капацитет: | 44 102 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 08:30 (16:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.40 | 4.00 | X2 | 1.22 | 1.80 | |||
| 29% | 32% | 39% | 1.80 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 61% | 39% | 44% | 56% | 22% | 78% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-04-18 | Сувон Блууингс | 3 - 0 | Улсан ХД |
| 2020-08-08 | Улсан ХД | 0 - 0 | Сувон Блууингс |
| 2020-05-17 | Сувон Блууингс | 2 - 3 | Улсан ХД |
| 2019-09-25 | Сувон Блууингс | 0 - 2 | Улсан ХД |
| 2019-05-18 | Сувон Блууингс | 1 - 3 | Улсан ХД |
| 2019-03-01 | Улсан ХД | 2 - 1 | Сувон Блууингс |
| 2018-11-10 | Сувон Блууингс | 3 - 3 | Улсан ХД |
| 2018-10-31 | Улсан ХД | 2 - 1 | Сувон Блууингс |
| 2018-09-29 | Сувон Блууингс | 2 - 2 | Улсан ХД |
| 2018-08-12 | Улсан ХД | 1 - 0 | Сувон Блууингс |
| 2018-05-16 | Сувон Блууингс | 3 - 0 | Улсан ХД |
| 2018-05-09 | Улсан ХД | 1 - 0 | Сувон Блууингс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 9 | 8 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 75% | 67% | 33% |
Улсан ХД последни 12 срещи
| 2021-05-12 | Кануън | 2 - 2 | Улсан ХД |
| 2021-05-01 | Улсан ХД | 2 - 0 | Куанджу |
| 2021-04-25 | Инчхън Юнайтед | 0 - 0 | Улсан ХД |
| 2021-04-21 | Улсан ХД | 0 - 0 | Чонбук Х. Моторс |
| 2021-04-18 | Сувон Блууингс | 3 - 0 | Улсан ХД |
| 2021-04-11 | Сувон ФК | 0 - 1 | Улсан ХД |
| 2021-04-07 | Улсан ХД | 3 - 2 | Сеул |
| 2021-04-03 | Съннам | 0 - 1 | Улсан ХД |
| 2021-03-21 | Тегу | 2 - 1 | Улсан ХД |
| 2021-03-16 | Улсан ХД | 0 - 0 | Чеджу СК |
| 2021-03-13 | Поханг Стийлърс | 1 - 1 | Улсан ХД |
| 2021-03-09 | Улсан ХД | 3 - 1 | Инчхън Юнайтед |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 7 | 5 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 58% | 42% | 25% |
Сувон Блууингс последни 12 срещи
| 2021-05-12 | Сувон Блууингс | 3 - 2 | Чеджу СК |
| 2021-05-09 | Чонбук Х. Моторс | 1 - 3 | Сувон Блууингс |
| 2021-05-01 | Сувон Блууингс | 1 - 1 | Поханг Стийлърс |
| 2021-04-25 | Съннам | 0 - 1 | Сувон Блууингс |
| 2021-04-21 | Тегу | 1 - 0 | Сувон Блууингс |
| 2021-04-18 | Сувон Блууингс | 3 - 0 | Улсан ХД |
| 2021-04-14 | Теджън Ситизън | 1 - 2 | Сувон Блууингс |
| 2021-04-11 | Чеджу СК | 2 - 1 | Сувон Блууингс |
| 2021-04-07 | Инчхън Юнайтед | 0 - 0 | Сувон Блууингс |
| 2021-04-03 | Сувон Блууингс | 1 - 3 | Чонбук Х. Моторс |
| 2021-03-21 | Сувон Блууингс | 1 - 2 | Сеул |
| 2021-03-17 | Поханг Стийлърс | 0 - 3 | Сувон Блууингс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 8 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 67% | 25% |
Класиране К-Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Чонбук Х. Моторс | 14 | +14 | 29 |
| 2 | Улсан ХД | 14 | +9 | 26 |
| 3 | Сувон Блууингс | 15 | +7 | 25 |
| 4 | Тегу | 14 | +1 | 22 |
| 5 | Поханг Стийлърс | 15 | -1 | 21 |
| 6 | Чеджу СК | 15 | +2 | 20 |
| 7 | Инчхън Юнайтед | 16 | -10 | 18 |
| 8 | Сувон ФК | 16 | -8 | 17 |
| 9 | Съннам | 13 | -1 | 16 |
| 10 | Кануън | 16 | -5 | 16 |
| 11 | Сеул | 13 | -2 | 14 |
| 12 | Куанджу | 15 | -6 | 13 |
Хронология на изиграните мачове
| Улсан ХД | |
| Сувон Блууингс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Улсан ХД | Сувон Блууингс |
|---|---|---|---|
| 1 | Чонбук Х. Моторс | 0 - 0 | 1 - 3 |
| 2 | Улсан ХД | - | |
| 3 | Сувон Блууингс | - | |
| 4 | Тегу | 1 - 0 | |
| 5 | Поханг Стийлърс | 0 - 3 | |
| 6 | Чеджу СК | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 7 | Инчхън Юнайтед | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | Сувон ФК | 0 - 0 | |
| 9 | Съннам | 0 - 1 | |
| 10 | Кануън | 5 - 0 | |
| 11 | Сеул | 3 - 2 | |
| 12 | Куанджу | 2 - 0 |
Класиране в шампионата
| Улсан ХД | Сувон Блууингс | |
| Позиция | 2 | 3 |
| Точки | 26 | 25 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 3 |
| Точки | 14 | 11 |
Форма в шампионата
| Улсан ХД | Сувон Блууингс | |
|
Победи Равни Загуби |
7
5 2 |
7
4 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
2 0 |
3
2 2 |
Голове в шампионата
| Улсан ХД | Сувон Блууингс | |
|
Вкарани Получени |
20
11 |
20
13 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
13
3 |
8
4 |
Обща статистика за К-Лига 1
| Мачове (88) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (201) | |
| Средно голове на мач | 2.28 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.27 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.01 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 66% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 44% |
| Над 3.5 | 19% |
Улсан ХД следващи 6 срещи
| 2021-05-19 | Чонбук Х. Моторс | - | Улсан ХД |
| 2021-05-22 | Улсан ХД | - | Поханг Стийлърс |
| 2021-05-26 | Улсан ХД | - | Кьонсан |
| 2021-05-29 | Чеджу СК | - | Улсан ХД |
| 2021-06-20 | Улсан ХД | - | Съннам |
| 2021-06-26 | Виетел | - | Улсан ХД |
Сувон Блууингс следващи 6 срещи
| 2021-05-19 | Сувон Блууингс | - | Тегу |
| 2021-05-23 | Куанджу | - | Сувон Блууингс |
| 2021-05-26 | Сувон Блууингс | - | Анянг |
| 2021-05-29 | Сеул | - | Сувон Блууингс |
| 2021-07-20 | Сувон Блууингс | - | Сувон ФК |
| 2021-07-23 | Сувон Блууингс | - | Инчхън Юнайтед |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 3.40 | 4.00 |
| Вероятност | 29% | 32% | 39% |
| X2 @ 1.80 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 1.80 |
| Вероятност | 42% | 58% |
| X2 @ 1.80 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 61% | 39% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.61 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Без @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-16 04:06. Възможни са промени към настоящия момент!
