К-Лига 1 - Южна Корея
сряда, 07.09.2022
11:30
11:30

Улсан ХД

Сувон Блууингс
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Улсан |
| Гост: | Сувон |
| Разстояние: | 281.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Улсан Мунсу |
| Капацитет: | 44 102 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 11:30 (19:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 4.33 | 7.00 | 1 | 1.10 | 2.62 | |||
| 47% | 29% | 24% | 1.44 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.66 | 2.15 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 72% | 28% | 46% | 54% | 22% | 78% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-07-16 | Улсан ХД | 2 - 1 | Сувон Блууингс |
| 2022-05-05 | Сувон Блууингс | 1 - 0 | Улсан ХД |
| 2021-11-28 | Сувон Блууингс | 0 - 0 | Улсан ХД |
| 2021-08-22 | Улсан ХД | 3 - 1 | Сувон Блууингс |
| 2021-05-16 | Улсан ХД | 1 - 1 | Сувон Блууингс |
| 2021-04-18 | Сувон Блууингс | 3 - 0 | Улсан ХД |
| 2020-08-08 | Улсан ХД | 0 - 0 | Сувон Блууингс |
| 2020-05-17 | Сувон Блууингс | 2 - 3 | Улсан ХД |
| 2019-09-25 | Сувон Блууингс | 0 - 2 | Улсан ХД |
| 2019-05-18 | Сувон Блууингс | 1 - 3 | Улсан ХД |
| 2019-03-01 | Улсан ХД | 2 - 1 | Сувон Блууингс |
| 2018-11-10 | Сувон Блууингс | 3 - 3 | Улсан ХД |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 7 | 4 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 58% | 33% |
Улсан ХД последни 12 срещи
| 2022-09-04 | Съннам | 2 - 0 | Улсан ХД |
| 2022-08-27 | Чеджу СК | 1 - 1 | Улсан ХД |
| 2022-08-21 | Кимчхон Сангму | 1 - 2 | Улсан ХД |
| 2022-08-13 | Улсан ХД | 4 - 0 | Тегу |
| 2022-08-07 | Чонбук Х. Моторс | 1 - 1 | Улсан ХД |
| 2022-08-02 | Улсан ХД | 1 - 1 | Сеул |
| 2022-07-30 | Улсан ХД | 2 - 1 | Кануън |
| 2022-07-16 | Улсан ХД | 2 - 1 | Сувон Блууингс |
| 2022-07-09 | Тегу | 1 - 1 | Улсан ХД |
| 2022-07-05 | Улсан ХД | 2 - 1 | Кануън |
| 2022-07-02 | Поханг Стийлърс | 2 - 0 | Улсан ХД |
| 2022-06-29 | Улсан ХД | 1 - 1 | Пучхон 1995 |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 12 | 5 | 1 | |
| 42% | 42% | 17% | 100% | 42% | 8% |
Сувон Блууингс последни 12 срещи
| 2022-09-04 | Сеул | 1 - 3 | Сувон Блууингс |
| 2022-08-27 | Сувон Блууингс | 2 - 3 | Кануън |
| 2022-08-20 | Чеджу СК | 1 - 2 | Сувон Блууингс |
| 2022-08-14 | Сувон Блууингс | 4 - 1 | Съннам |
| 2022-08-06 | Сувон ФК | 4 - 2 | Сувон Блууингс |
| 2022-08-03 | Тегу | 1 - 2 | Сувон Блууингс |
| 2022-07-30 | Сувон Блууингс | 0 - 0 | Кимчхон Сангму |
| 2022-07-16 | Улсан ХД | 2 - 1 | Сувон Блууингс |
| 2022-07-10 | Поханг Стийлърс | 1 - 0 | Сувон Блууингс |
| 2022-07-06 | Сувон Блууингс | 1 - 1 | Тегу |
| 2022-07-03 | Сувон Блууингс | 0 - 0 | Инчхън Юнайтед |
| 2022-06-29 | Чонбук Х. Моторс | 3 - 0 | Сувон Блууингс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 8 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 67% | 33% |
Класиране К-Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Улсан ХД | 29 | +18 | 59 |
| 2 | Чонбук Х. Моторс | 29 | +9 | 51 |
| 3 | Поханг Стийлърс | 30 | +10 | 48 |
| 4 | Инчхън Юнайтед | 30 | +7 | 47 |
| 5 | Чеджу СК | 30 | +4 | 42 |
| 6 | Сувон ФК | 30 | -1 | 40 |
| 7 | Кануън | 30 | -4 | 39 |
| 8 | Сеул | 29 | -2 | 36 |
| 9 | Сувон Блууингс | 29 | -7 | 33 |
| 10 | Кимчхон Сангму | 30 | 0 | 31 |
| 11 | Тегу | 29 | -9 | 28 |
| 12 | Съннам | 29 | -25 | 24 |
Хронология на изиграните мачове
| Улсан ХД | |
| Сувон Блууингс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Улсан ХД | Сувон Блууингс |
|---|---|---|---|
| 1 | Улсан ХД | - | 2 - 1 |
| 2 | Чонбук Х. Моторс | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 3 | Поханг Стийлърс | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 4 | Инчхън Юнайтед | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 5 | Чеджу СК | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 6 | Сувон ФК | 2 - 1 | 4 - 2 |
| 7 | Кануън | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Сеул | 1 - 1 | 1 - 3 |
| 9 | Сувон Блууингс | 2 - 1 | - |
| 10 | Кимчхон Сангму | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 11 | Тегу | 4 - 0 | 1 - 2 |
| 12 | Съннам | 0 - 0 | 2 - 2 |
Класиране в шампионата
| Улсан ХД | Сувон Блууингс | |
| Позиция | 1 | 9 |
| Точки | 59 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 10 |
| Точки | 31 | 13 |
Форма в шампионата
| Улсан ХД | Сувон Блууингс | |
|
Победи Равни Загуби |
17
8 4 |
8
9 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
9
4 1 |
3
4 8 |
Голове в шампионата
| Улсан ХД | Сувон Блууингс | |
|
Вкарани Получени |
44
26 |
30
37 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
24
12 |
15
25 |
Обща статистика за К-Лига 1
| Мачове (177) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (454) | |
| Средно голове на мач | 2.56 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.37 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.19 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 72% |
| Над 2.5 | 46% |
| Над 3.5 | 28% |
Улсан ХД следващи 6 срещи
| 2022-09-11 | Улсан ХД | - | Поханг Стийлърс |
| 2022-09-14 | Инчхън Юнайтед | - | Улсан ХД |
| 2022-09-18 | Улсан ХД | - | Сувон ФК |
| 2022-10-01 | Инчхън Юнайтед | - | Улсан ХД |
| 2022-10-05 | Улсан ХД | - | Чонбук Х. Моторс |
| 2022-10-08 | Улсан ХД | - | Чонбук Х. Моторс |
Сувон Блууингс следващи 6 срещи
| 2022-09-11 | Сувон Блууингс | - | Инчхън Юнайтед |
| 2022-09-14 | Сувон Блууингс | - | Поханг Стийлърс |
| 2022-09-18 | Сувон Блууингс | - | Чонбук Х. Моторс |
| 2022-10-03 | Съннам | - | Сувон Блууингс |
| 2022-10-09 | Сувон Блууингс | - | Сеул |
| 2022-10-12 | Сувон Блууингс | - | Тегу |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 4.33 | 7.00 |
| Вероятност | 47% | 29% | 24% |
| 1 @ 1.44 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.10 | 2.62 |
| Вероятност | 66% | 34% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.33 | |
| Вероятност | 72% | 28% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.15 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 2.15 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 1.44 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 3.5 @ 1.44 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Г/Г @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-07 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
