Копа де ла Лига Професионал
Аржентина
неделя, 25.04.2021
01:00
Унион Санта Фе
Индепендиенте
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Санта Фе |
| Гост: |
Авелянеда |
| Разстояние: |
400.9 км |
| Стадион |
| Стадион: |
15-ти Април
|
| Капацитет: |
22 852 |
| Размер: |
105 x 70 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
01:00 (21:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.40 |
3.10 |
2.05 |
X2 |
|
|
|
1.66 |
1.28 |
| 30% |
32% |
38% |
1.28 |
|
|
|
37% |
63% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.38 |
2.79 |
|
|
|
2.20 |
1.65 |
|
|
|
3.88 |
1.21 |
| 66% |
34% |
|
|
|
42% |
58% |
|
|
|
23% |
77% |
Последни 12 директни срещи
|
2019-10-30 |
Унион Санта Фе
|
2 - 2 |
Индепендиенте
|
|
2019-02-09 |
Индепендиенте
|
2 - 1 |
Унион Санта Фе
|
|
2018-05-12 |
Унион Санта Фе
|
1 - 0 |
Индепендиенте
|
|
2017-06-23 |
Унион Санта Фе
|
0 - 3 |
Индепендиенте
|
|
2015-03-14 |
Унион Санта Фе
|
1 - 1 |
Индепендиенте
|
|
2014-04-05 |
Унион Санта Фе
|
0 - 0 |
Индепендиенте
|
|
2013-10-24 |
Индепендиенте
|
1 - 1 |
Унион Санта Фе
|
|
2013-04-12 |
Индепендиенте
|
1 - 1 |
Унион Санта Фе
|
|
2012-09-30 |
Унион Санта Фе
|
1 - 2 |
Индепендиенте
|
|
2012-05-27 |
Индепендиенте
|
0 - 0 |
Унион Санта Фе
|
|
2011-11-29 |
Унион Санта Фе
|
0 - 0 |
Индепендиенте
|
|
2003-06-13 |
Унион Санта Фе
|
0 - 1 |
Индепендиенте
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
7 |
4 |
|
7 |
4 |
1 |
| 8% |
58% |
33% |
|
58% |
33% |
8% |
Унион Санта Фе последни 12 срещи
|
2021-04-16 |
Талерес Кордоба
|
3 - 0 |
Унион Санта Фе
|
|
2021-04-11 |
Унион Санта Фе
|
1 - 0 |
Бока Хуниорс
|
|
2021-04-04 |
Велес Сарсфийлд
|
4 - 1 |
Унион Санта Фе
|
|
2021-03-27 |
Унион Санта Фе
|
0 - 0 |
Сармиенто Хунин
|
|
2021-03-19 |
Нюелс Олд Бойс
|
0 - 0 |
Унион Санта Фе
|
|
2021-03-13 |
Унион Санта Фе
|
1 - 1 |
Химнасия ЛП
|
|
2021-03-07 |
Патронато Парана
|
0 - 1 |
Унион Санта Фе
|
|
2021-03-01 |
Унион Санта Фе
|
3 - 2 |
Ланус
|
|
2021-02-22 |
Атл. Уракан
|
1 - 1 |
Унион Санта Фе
|
|
2021-02-13 |
Унион Санта Фе
|
2 - 2 |
Атл. Тукуман
|
|
2021-01-09 |
Унион Санта Фе
|
1 - 2 |
Патронато Парана
|
|
2021-01-04 |
Алдосиви
|
1 - 3 |
Унион Санта Фе
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
8 |
6 |
4 |
| 33% |
42% |
25% |
|
67% |
50% |
33% |
Индепендиенте последни 12 срещи
|
2021-04-22 |
Гуабира Монтеро
|
1 - 3 |
Индепендиенте
|
|
2021-04-18 |
Индепендиенте
|
1 - 0 |
Деф. Хустисия
|
|
2021-04-11 |
Расинг Клуб
|
1 - 0 |
Индепендиенте
|
|
2021-04-03 |
Талерес Кордоба
|
3 - 1 |
Индепендиенте
|
|
2021-03-29 |
Индепендиенте
|
1 - 1 |
Бока Хуниорс
|
|
2021-03-20 |
Велес Сарсфийлд
|
1 - 0 |
Индепендиенте
|
|
2021-03-16 |
Индепендиенте
|
6 - 0 |
Сармиенто Хунин
|
|
2021-03-05 |
Нюелс Олд Бойс
|
1 - 2 |
Индепендиенте
|
|
2021-02-27 |
Индепендиенте
|
1 - 0 |
Химнасия ЛП
|
|
2021-02-21 |
Патронато Парана
|
0 - 1 |
Индепендиенте
|
|
2021-02-16 |
Индепендиенте
|
0 - 1 |
Ланус
|
|
2021-01-10 |
Ривър Плейт
|
0 - 2 |
Индепендиенте
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
6 |
4 |
3 |
| 58% |
8% |
33% |
|
50% |
33% |
25% |
Унион Санта Фе следващи 6 срещи
|
2021-05-02 |
Деф. Хустисия
|
- |
Унион Санта Фе
|
|
2021-05-09 |
Колон Санта Фе
|
- |
Унион Санта Фе
|
|
2021-07-16 |
Унион Санта Фе
|
- |
Бока Хуниорс
|
|
2021-07-25 |
Ривър Плейт
|
- |
Унион Санта Фе
|
|
2021-07-28 |
Унион Санта Фе
|
- |
Банфийлд
|
|
2021-07-31 |
Ланус
|
- |
Унион Санта Фе
|
Индепендиенте следващи 6 срещи
|
2021-04-28 |
Индепендиенте
|
- |
Торке
|
|
2021-05-02 |
Индепендиенте
|
- |
Атл. Тукуман
|
|
2021-05-04 |
Баия BA
|
- |
Индепендиенте
|
|
2021-05-09 |
Атл. Уракан
|
- |
Индепендиенте
|
|
2021-05-12 |
Торке
|
- |
Индепендиенте
|
|
2021-05-15 |
Естудиантес ЛП
|
- |
Индепендиенте
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
3.40 |
3.10 |
2.05 |
| Вероятност |
30% |
32% |
38% |
|
X2 @ 1.28 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.66 |
1.28 |
| Вероятност |
37% |
63% |
|
X2 @ 1.28 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.38 |
2.79 |
| Вероятност |
|
66% |
34% |
|
Над 1.5 @ 1.38 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.20 |
1.65 |
| Вероятност |
|
42% |
58% |
|
Под 2.5 @ 1.65 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.88 |
1.21 |
| Вероятност |
|
23% |
77% |
|
Под 3.5 @ 1.21 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.94 |
1.81 |
| Вероятност |
|
48% |
52% |
|
Без @ 1.81 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-25 00:01. Възможни са промени към настоящия момент!