Лига Професионал - Аржентина
събота, 01.10.2022
01:30
01:30

Унион Санта Фе

Нюелс Олд Бойс
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Санта Фе |
| Гост: | Росарио |
| Разстояние: | 146.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | 15-ти Април |
| Капацитет: | 22 852 |
| Размер: | 105 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 01:30 (21:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.25 | 3.75 | X2 | 1.25 | 1.66 | |||
| 35% | 19% | 46% | 1.66 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.30 | 1.60 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 60% | 40% | 40% | 60% | 14% | 86% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-04-09 | Унион Санта Фе | 1 - 0 | Нюелс Олд Бойс |
| 2021-11-08 | Нюелс Олд Бойс | 1 - 0 | Унион Санта Фе |
| 2021-03-19 | Нюелс Олд Бойс | 0 - 0 | Унион Санта Фе |
| 2019-08-17 | Нюелс Олд Бойс | 2 - 0 | Унион Санта Фе |
| 2019-02-03 | Унион Санта Фе | 0 - 0 | Нюелс Олд Бойс |
| 2017-08-28 | Нюелс Олд Бойс | 1 - 1 | Унион Санта Фе |
| 2017-06-03 | Унион Санта Фе | 2 - 1 | Нюелс Олд Бойс |
| 2016-02-26 | Нюелс Олд Бойс | 1 - 1 | Унион Санта Фе |
| 2015-04-07 | Нюелс Олд Бойс | 2 - 0 | Унион Санта Фе |
| 2013-06-10 | Нюелс Олд Бойс | 5 - 0 | Унион Санта Фе |
| 2012-11-24 | Унион Санта Фе | 2 - 2 | Нюелс Олд Бойс |
| 2012-05-12 | Нюелс Олд Бойс | 3 - 1 | Унион Санта Фе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 8 | 4 | 3 | |
| 17% | 42% | 42% | 67% | 33% | 25% |
Унион Санта Фе последни 12 срещи
| 2022-09-25 | Расинг Клуб | 2 - 1 | Унион Санта Фе |
| 2022-09-19 | Унион Санта Фе | 0 - 1 | Индепендиенте |
| 2022-09-14 | КА Платенсе | 1 - 0 | Унион Санта Фе |
| 2022-09-09 | Унион Санта Фе | 1 - 0 | Сармиенто Хунин |
| 2022-09-04 | Патронато Парана | 0 - 0 | Унион Санта Фе |
| 2022-08-29 | Унион Санта Фе | 0 - 0 | Алдосиви |
| 2022-08-22 | Естудиантес ЛП | 1 - 0 | Унион Санта Фе |
| 2022-08-18 | Унион Санта Фе | 0 - 2 | Химнасия ЛП |
| 2022-08-14 | Архентинос Хун. | 2 - 0 | Унион Санта Фе |
| 2022-08-06 | Унион Санта Фе | 2 - 1 | Велес Сарсфийлд |
| 2022-07-26 | Унион Санта Фе | 2 - 1 | Годой Крус |
| 2022-07-20 | Сан Лоренцо | 2 - 2 | Унион Санта Фе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 6 | 4 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 50% | 33% | 8% |
Нюелс Олд Бойс последни 12 срещи
| 2022-09-25 | Индепендиенте | 1 - 0 | Нюелс Олд Бойс |
| 2022-09-18 | Нюелс Олд Бойс | 0 - 1 | Сармиенто Хунин |
| 2022-09-14 | Алдосиви | 1 - 2 | Нюелс Олд Бойс |
| 2022-09-11 | Нюелс Олд Бойс | 2 - 0 | Химнасия ЛП |
| 2022-09-08 | Талерес Кордоба | 2 - 1 | Нюелс Олд Бойс |
| 2022-09-03 | Велес Сарсфийлд | 0 - 1 | Нюелс Олд Бойс |
| 2022-08-27 | Нюелс Олд Бойс | 1 - 2 | Годой Крус |
| 2022-08-21 | Атл. Уракан | 1 - 0 | Нюелс Олд Бойс |
| 2022-08-17 | Нюелс Олд Бойс | 2 - 0 | Ланус |
| 2022-08-14 | Ривър Плейт | 4 - 1 | Нюелс Олд Бойс |
| 2022-08-08 | Нюелс Олд Бойс | 0 - 0 | Колон Санта Фе |
| 2022-08-04 | Алдосиви | 2 - 4 | Нюелс Олд Бойс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 7 | 5 | 2 | |
| 42% | 8% | 50% | 58% | 42% | 17% |
Класиране Лига Професионал
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Атл. Тукуман | 21 | +14 | 41 |
| 2 | Бока Хуниорс | 21 | +4 | 39 |
| 3 | Расинг Клуб | 21 | +12 | 37 |
| 4 | Атл. Уракан | 21 | +11 | 37 |
| 5 | Химнасия ЛП | 22 | +9 | 37 |
| 6 | Архентинос Хун. | 21 | +6 | 33 |
| 7 | Ривър Плейт | 21 | +11 | 32 |
| 8 | Годой Крус | 21 | +1 | 32 |
| 9 | Тигре Виктория | 21 | +5 | 30 |
| 10 | КА Платенсе | 21 | +3 | 30 |
| 11 | Нюелс Олд Бойс | 21 | 0 | 29 |
| 12 | Патронато Парана | 21 | +2 | 28 |
| 13 | Сармиенто Хунин | 21 | -2 | 28 |
| 14 | Деф. Хустисия | 21 | -2 | 28 |
| 15 | Баракас Сентрал | 22 | -5 | 28 |
| 16 | Сан Лоренцо | 21 | +2 | 27 |
| 17 | Сентрал Кордоба | 20 | +1 | 27 |
| 18 | Индепендиенте | 21 | 0 | 27 |
| 19 | Естудиантес ЛП | 21 | -3 | 27 |
| 20 | Унион Санта Фе | 20 | -4 | 26 |
| 21 | Талерес Кордоба | 20 | 0 | 25 |
| 22 | Банфийлд | 21 | -3 | 25 |
| 23 | Росарио Сентрал | 21 | -4 | 25 |
| 24 | Арсенал Саранди | 21 | -3 | 23 |
| 25 | Колон Санта Фе | 21 | -13 | 19 |
| 26 | Ланус | 21 | -11 | 17 |
| 27 | Велес Сарсфийлд | 20 | -7 | 16 |
| 28 | Алдосиви | 21 | -24 | 13 |
Хронология на изиграните мачове
| Унион Санта Фе | |
| Нюелс Олд Бойс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Унион Санта Фе | Нюелс Олд Бойс |
|---|---|---|---|
| 1 | Атл. Тукуман | 2 - 0 | |
| 2 | Бока Хуниорс | ||
| 3 | Расинг Клуб | ||
| 4 | Атл. Уракан | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Химнасия ЛП | 0 - 2 | |
| 6 | Архентинос Хун. | ||
| 7 | Ривър Плейт | 1 - 5 | 4 - 1 |
| 8 | Годой Крус | 2 - 1 | |
| 9 | Тигре Виктория | 1 - 2 | |
| 10 | КА Платенсе | 1 - 1 | |
| 11 | Нюелс Олд Бойс | - | |
| 12 | Патронато Парана | ||
| 13 | Сармиенто Хунин | 1 - 0 | |
| 14 | Деф. Хустисия | ||
| 15 | Баракас Сентрал | ||
| 16 | Сан Лоренцо | ||
| 17 | Сентрал Кордоба | ||
| 18 | Индепендиенте | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 19 | Естудиантес ЛП | 0 - 2 | |
| 20 | Унион Санта Фе | - | |
| 21 | Талерес Кордоба | 0 - 1 | |
| 22 | Банфийлд | 1 - 2 | |
| 23 | Росарио Сентрал | 1 - 0 | |
| 24 | Арсенал Саранди | ||
| 25 | Колон Санта Фе | ||
| 26 | Ланус | 3 - 0 | |
| 27 | Велес Сарсфийлд | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 28 | Алдосиви | 0 - 0 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Унион Санта Фе | Нюелс Олд Бойс | |
| Позиция | 20 | 11 |
| Точки | 26 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 3 |
| Точки | 14 | 16 |
Форма в шампионата
| Унион Санта Фе | Нюелс Олд Бойс | |
|
Победи Равни Загуби |
7
5 8 |
8
5 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
2 4 |
5
1 5 |
Голове в шампионата
| Унион Санта Фе | Нюелс Олд Бойс | |
|
Вкарани Получени |
22
26 |
19
19 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
10
12 |
10
12 |
Обща статистика за Лига Професионал
| Мачове (293) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 24% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (619) | |
| Средно голове на мач | 2.11 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.22 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.89 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 61% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 65% |
| Над 2.5 | 37% |
| Над 3.5 | 15% |
Унион Санта Фе следващи 6 срещи
| 2022-10-04 | Росарио Сентрал | - | Унион Санта Фе |
| 2022-10-08 | Унион Санта Фе | - | Арсенал Саранди |
| 2022-10-14 | Деф. Хустисия | - | Унион Санта Фе |
| 2022-10-18 | Атл. Тукуман | - | Унион Санта Фе |
| 2022-10-20 | Талерес Кордоба | - | Унион Санта Фе |
| 2022-10-22 | Унион Санта Фе | - | Сентрал Кордоба |
Нюелс Олд Бойс следващи 6 срещи
| 2022-10-04 | Нюелс Олд Бойс | - | Арсенал Саранди |
| 2022-10-11 | Сентрал Кордоба | - | Нюелс Олд Бойс |
| 2022-10-14 | Нюелс Олд Бойс | - | Тигре Виктория |
| 2022-10-16 | Нюелс Олд Бойс | - | Бока Хуниорс |
| 2022-10-24 | Баракас Сентрал | - | Нюелс Олд Бойс |
| 2023-01-14 | Нюелс Олд Бойс | - | Годой Крус |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 3.25 | 3.75 |
| Вероятност | 35% | 19% | 46% |
| X2 @ 1.66 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 1.66 |
| Вероятност | 43% | 57% |
| X2 @ 1.66 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 1.60 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Под 2.5 @ 1.60 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.33 | 1.20 | |
| Вероятност | 14% | 86% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.75 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Без @ 1.75 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-01 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!
