Приятелски срещи - Клубни
петък, 09.12.2022
13:00
Роял Юнион СЖ
(Белгия)
Анже
(Франция)
3 - 2
(1 - 1, 2 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Синт Гилис (Бел) |
| Гост: |
Анже (Фра) |
| Разстояние: |
3.8 км (Брюксел - Синт Гилис) |
| |
517.9 км (Брюксел - Анже) |
| Треньор |
| Гост: |
Александър Дюжу (Фра) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.63 |
3.80 |
4.10 |
1 |
|
|
|
1.20 |
2.10 |
| 40% |
30% |
30% |
1.63 |
|
|
|
67% |
33% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.10 |
|
|
|
1.62 |
2.15 |
|
|
|
2.55 |
1.46 |
| 77% |
23% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
36% |
64% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Роял Юнион СЖ последни 12 срещи
|
2022-11-13 |
Стандарт Лиеж
|
2 - 3 |
Роял Юнион СЖ
|
|
2022-11-09 |
Капелен
|
1 - 7 |
Роял Юнион СЖ
|
|
2022-11-06 |
Роял Юнион СЖ
|
1 - 1 |
Вестерло
|
|
2022-11-03 |
Роял Юнион СЖ
|
0 - 1 |
Унион Берлин
|
|
2022-10-30 |
Серен
|
1 - 2 |
Роял Юнион СЖ
|
|
2022-10-27 |
Малмьо
|
0 - 2 |
Роял Юнион СЖ
|
|
2022-10-22 |
Роял Юнион СЖ
|
2 - 2 |
Клуб Брюж
|
|
2022-10-19 |
Роял Юнион СЖ
|
2 - 0 |
КАА Гент
|
|
2022-10-16 |
Остенде
|
1 - 6 |
Роял Юнион СЖ
|
|
2022-10-13 |
Роял Юнион СЖ
|
3 - 3 |
Спортинг Брага
|
|
2022-10-09 |
Роял Юнион СЖ
|
2 - 1 |
Серкъл Брюж
|
|
2022-10-06 |
Спортинг Брага
|
1 - 2 |
Роял Юнион СЖ
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
11 |
8 |
5 |
| 67% |
25% |
8% |
|
92% |
67% |
42% |
Анже последни 12 срещи
|
2022-11-13 |
Лил
|
1 - 0 |
Анже
|
|
2022-11-05 |
Анже
|
1 - 2 |
Ланс
|
|
2022-10-30 |
Монако
|
2 - 0 |
Анже
|
|
2022-10-23 |
Анже
|
1 - 2 |
Рен
|
|
2022-10-16 |
Тулуза
|
3 - 2 |
Анже
|
|
2022-10-09 |
Анже
|
2 - 3 |
Страсбург
|
|
2022-09-30 |
Анже
|
0 - 3 |
Ол. Марсилия
|
|
2022-09-18 |
Ница
|
0 - 1 |
Анже
|
|
2022-09-11 |
Анже
|
2 - 1 |
Монпелие
|
|
2022-09-03 |
Лион
|
5 - 0 |
Анже
|
|
2022-08-31 |
Анже
|
2 - 4 |
Реймс
|
|
2022-08-28 |
Троа
|
3 - 1 |
Анже
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
0 |
10 |
|
10 |
9 |
5 |
| 17% |
0% |
83% |
|
83% |
75% |
42% |
Роял Юнион СЖ следващи 6 срещи
|
2022-12-20 |
Роял Юнион СЖ
|
- |
Остенде
|
|
2022-12-26 |
Роял Юнион СЖ
|
- |
Остенде
|
|
2023-01-08 |
Андерлехт
|
- |
Роял Юнион СЖ
|
|
2023-01-12 |
Роял Юнион СЖ
|
- |
КАА Гент
|
|
2023-01-15 |
Роял Юнион СЖ
|
- |
Роял Антверп
|
|
2023-01-18 |
Серкъл Брюж
|
- |
Роял Юнион СЖ
|
Анже следващи 6 срещи
|
2022-12-14 |
Анже
|
- |
Шамоа Ниор
|
|
2022-12-17 |
Анже
|
- |
Оксер
|
|
2022-12-28 |
Аячо
|
- |
Анже
|
|
2023-01-01 |
Анже
|
- |
Лориен
|
|
2023-01-06 |
Страсбург
|
- |
Анже
|
|
2023-01-11 |
Пари Сен Жермен
|
- |
Анже
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.63 |
3.80 |
4.10 |
| Вероятност |
40% |
30% |
30% |
|
1 @ 1.63 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.20 |
2.10 |
| Вероятност |
67% |
33% |
|
1X @ 1.20 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.20 |
4.10 |
| Вероятност |
|
77% |
23% |
|
Над 1.5 @ 1.20 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.62 |
2.15 |
| Вероятност |
|
57% |
43% |
|
Над 2.5 @ 1.62 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.55 |
1.46 |
| Вероятност |
|
36% |
64% |
|
Под 3.5 @ 1.46 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.66 |
2.05 |
| Вероятност |
|
58% |
42% |
|
Г/Г @ 1.66 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-09 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!