Примера - Перу

неделя, 19.09.2021
21:30
Ун. де Депортес

Ун. де Депортес

Деп. Мунисипал

Деп. Мунисипал

0 - 2
(0 - 2,  0 - 0)
Инфо
Град
Домакин: Лима
Гост: Лима
Стадион
Стадион: Монументал
Капацитет: 80 093
Размер: 108 x 70 м
Снимки: Гугъл карта
Начален час
Час: 21:30 (15:30 местно време)

Коефициенти

1 X 2 П/К 1X X2
2.10 3.10 3.30 12 1.30 1.61
37% 26% 37% 1.33 50% 50%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.40 2.75 2.30 1.60 4.33 1.20
74% 26% 48% 52% 29% 71%

Последни 12 директни срещи

2020-09-30 Деп. Мунисипал 0 - 5 Ун. де Депортес
2019-11-03 Деп. Мунисипал 3 - 0 Ун. де Депортес
2019-05-19 Ун. де Депортес 2 - 4 Деп. Мунисипал
2018-11-07 Ун. де Депортес 1 - 2 Деп. Мунисипал
2018-08-16 Деп. Мунисипал 0 - 2 Ун. де Депортес
2017-11-24 Деп. Мунисипал 3 - 5 Ун. де Депортес
2017-06-18 Ун. де Депортес 1 - 1 Деп. Мунисипал
2017-05-07 Деп. Мунисипал 1 - 2 Ун. де Депортес
2017-03-05 Ун. де Депортес 1 - 0 Деп. Мунисипал
2016-12-10 Ун. де Депортес 3 - 2 Деп. Мунисипал
2016-07-03 Ун. де Депортес 2 - 0 Деп. Мунисипал
2016-02-28 Деп. Мунисипал 1 - 4 Ун. де Депортес
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
8 1 3 11 8 5
67% 8% 25% 92% 67% 42%

Ун. де Депортес последни 12 срещи

2021-09-13 Ун. Сан Мартин 0 - 2 Ун. де Депортес
2021-08-28 Ун. де Депортес 2 - 2 Акад. Кантолао
2021-08-22 Спорт Бойс 0 - 0 Ун. де Депортес
2021-08-19 Ун. де Депортес 1 - 2 Алианса Лима
2021-08-14 Аякучо 1 - 1 Ун. де Депортес
2021-08-09 Ун. де Депортес 3 - 1 Сиенсиано
2021-08-04 Сп. Кристал 2 - 2 Ун. де Депортес
2021-07-31 Ун. де Депортес 1 - 3 Карлос Манучи
2021-07-25 УТК Кахамарка 0 - 1 Ун. де Депортес
2021-07-19 Ун. де Депортес 2 - 2 Алианса Атл.
2021-05-27 Палмейрас SP 6 - 0 Ун. де Депортес
2021-05-23 Ун. де Депортес 0 - 0 Карлос Манучи
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
3 6 3 9 7 6
25% 50% 25% 75% 58% 50%

Деп. Мунисипал последни 12 срещи

2021-09-11 Алианса Уануко 0 - 3 Деп. Мунисипал
2021-09-03 Деп. Мунисипал 0 - 1 Спорт Бойс
2021-08-29 Деп. Мунисипал 2 - 0 Ун. Сан Мартин
2021-08-24 Акад. Кантолао 2 - 1 Деп. Мунисипал
2021-08-14 Алианса Лима 1 - 0 Деп. Мунисипал
2021-08-06 Деп. Мунисипал 0 - 1 Аякучо
2021-08-03 Сиенсиано 2 - 3 Деп. Мунисипал
2021-07-30 Деп. Мунисипал 1 - 1 Сп. Кристал
2021-07-23 Карлос Манучи 1 - 2 Деп. Мунисипал
2021-07-17 Деп. Мунисипал 1 - 1 УТК Кахамарка
2021-06-16 Атлетико Грау 0 - 0 Деп. Мунисипал
2021-06-11 Деп. Мунисипал 1 - 0 Акад. Кантолао
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 7 4 1
42% 25% 33% 58% 33% 8%

Класиране Примера

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Алианса Лима 11 8 3 0 18 6 +12 27
2 Сп. Кристал 10 6 3 1 26 12 +14 21
3 Мелгар Арекипа 11 5 4 2 21 11 +10 19
4 Спорт Бойс 11 5 4 2 13 11 +2 19
5 УТК Кахамарка 11 5 3 3 12 12 0 18
6 Карлос Манучи 11 5 2 4 17 15 +2 17
7 Деп. Мунисипал 10 4 2 4 13 10 +3 14
8 Сиенсиано 11 3 5 3 15 13 +2 14
8 Ун. де Депортес 10 3 5 2 15 13 +2 14
10 Акад. Кантолао 11 3 5 3 14 13 +1 14
11 Ун. Сесар Вайехо 11 3 4 4 8 8 0 13
12 Аякучо 11 3 4 4 13 18 -5 13
13 Алианса Уануко 11 3 4 4 10 16 -6 13
14 Бинасионал 10 3 2 5 15 19 -4 11
15 Куско 11 2 3 6 18 22 -4 9
16 Алианса Атл. 11 2 3 6 14 25 -11 9
17 Спорт Уанкайо 10 0 7 3 5 10 -5 7
18 Ун. Сан Мартин 10 0 3 7 3 16 -13 3

Хронология на изиграните мачове

Ун. де Депортес           
Деп. Мунисипал           
Домакин           
Гост           

Мачове Домакин/Гост

Отбор Ун. де Депортес Деп. Мунисипал
1 Алианса Лима 1 - 2 1 - 0
2 Сп. Кристал    
3 Мелгар Арекипа    
4 Спорт Бойс    
5 УТК Кахамарка    
6 Карлос Манучи 1 - 3 1 - 2
7 Деп. Мунисипал   -
8 Сиенсиано 3 - 1 2 - 3
8 Ун. де Депортес -  
10 Акад. Кантолао 2 - 2 2 - 1
11 Ун. Сесар Вайехо    
12 Аякучо    
13 Алианса Уануко   0 - 3
14 Бинасионал    
15 Куско    
16 Алианса Атл. 2 - 2  
17 Спорт Уанкайо    
18 Ун. Сан Мартин    

Класиране в шампионата

  Ун. де Депортес Деп. Мунисипал
Позиция 8 7
Точки 14 14
  Домакин Гост
Позиция 13 7
Точки 5 9

Форма в шампионата

  Ун. де Депортес Деп. Мунисипал
Победи
Равни
Загуби
3    
5      
2   
4     
2   
4     
  Домакин Гост
Победи
Равни
Загуби
1  
2   
2   
3    
0  
2   

Голове в шампионата

  Ун. де Депортес Деп. Мунисипал
Вкарани
Получени
15                
13              
13              
10           
  Домакин Гост
Вкарани
Получени
9          
10           
9          
6       

Обща статистика за Примера

Мачове   (96)
Победа за домакина 27%
Равен 34%
Победа за госта 39%
Изиграни мачове 100%
Голове   (250)
Средно голове на мач 2.60
Домакинът е отбелязал средно 1.21
Гостът е отбелязал средно 1.40
Домакинът е отбелязал в 70%
Гостът е отбелязал в 76%
Гол/Гол 55%
Над 1.5 74%
Над 2.5 47%
Над 3.5 29%

Ун. де Депортес следващи 6 срещи

2021-09-23 Алианса Уануко - Ун. де Депортес
2021-09-26 Спорт Уанкайо - Ун. де Депортес
2021-10-03 Ун. де Депортес - Ун. Сесар Вайехо
2021-10-18 Бинасионал - Ун. де Депортес
2021-10-23 Ун. де Депортес - Куско
2021-10-31 Мелгар Арекипа - Ун. де Депортес

Деп. Мунисипал следващи 6 срещи

2021-09-23 Деп. Мунисипал - Спорт Уанкайо
2021-09-26 Ун. Сесар Вайехо - Деп. Мунисипал
2021-10-02 Деп. Мунисипал - Бинасионал
2021-10-18 Куско - Деп. Мунисипал
2021-10-24 Деп. Мунисипал - Мелгар Арекипа
2021-10-30 Алианса Атл. - Деп. Мунисипал

Коефициенти и Вероятности

Стандартно 1X2 1 X 2
Коефициенти 2.10 3.10 3.30
Вероятност 37% 26% 37%
12 @ 1.33
Двоен Шанс 1X X2
Коефициенти 1.30 1.61
Вероятност 50% 50%
1X @ 1.30
Под/Над 1.5 Над Под
Коефициенти   1.40 2.75
Вероятност   74% 26%
Над 1.5 @ 1.40
Под/Над 2.5 Над Под
Коефициенти   2.30 1.60
Вероятност   48% 52%
Под 2.5 @ 1.60
Под/Над 3.5 Над Под
Коефициенти   4.33 1.20
Вероятност   29% 71%
Под 3.5 @ 1.20
Гол/Гол Г/Г Без
Коефициенти   2.00 1.72
Вероятност   58% 42%
Г/Г @ 2.00

*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-09-19 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Get it on Google Play