Лига I - Румъния
събота, 08.10.2022
13:00
13:00

Унив. Клуж

Херманщат
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Клуж-Напока |
| Гост: | Сибиу |
| Разстояние: | 115.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Клуж Арена |
| Капацитет: | 31 479 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 2.90 | 3.40 | X2 | 1.30 | 1.57 | |||
| 15% | 45% | 40% | 1.57 | 27% | 73% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 2.20 | 3.10 | 1.36 | 6.50 | 1.11 | ||||||
| 62% | 38% | 37% | 63% | 15% | 85% |
Последни 2 директни срещи
| 2019-06-12 | Херманщат | 0 - 1 | Унив. Клуж |
| 2019-06-09 | Унив. Клуж | 0 - 2 | Херманщат |
Унив. Клуж последни 12 срещи
| 2022-10-03 | Ботошани | 1 - 1 | Унив. Клуж |
| 2022-09-29 | Конкордия Кяжна | 0 - 2 | Унив. Клуж |
| 2022-09-18 | Унив. Клуж | 1 - 0 | Киндия |
| 2022-09-12 | Миовени | 0 - 1 | Унив. Клуж |
| 2022-09-02 | Унив. Клуж | 1 - 1 | У Крайова 1948 |
| 2022-08-30 | Рапид Букурещ | 1 - 0 | Унив. Клуж |
| 2022-08-26 | Волунтари | 0 - 0 | Унив. Клуж |
| 2022-08-22 | Унив. Клуж | 0 - 1 | Сепси ОСК |
| 2022-08-13 | УТА Арад | 2 - 1 | Унив. Клуж |
| 2022-08-05 | Унив. Клуж | 0 - 1 | Петролул Плоещ |
| 2022-07-29 | Арджеш Питещ | 3 - 1 | Унив. Клуж |
| 2022-07-24 | Унив. Клуж | 1 - 1 | Унив. Крайова |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 6 | 2 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 50% | 17% | 8% |
Херманщат последни 12 срещи
| 2022-10-02 | Херманщат | 1 - 2 | Сепси ОСК |
| 2022-09-29 | Брашов | 1 - 1 | Херманщат |
| 2022-09-17 | УТА Арад | 1 - 2 | Херманщат |
| 2022-09-10 | Херманщат | 2 - 1 | Петролул Плоещ |
| 2022-09-05 | Арджеш Питещ | 0 - 1 | Херманщат |
| 2022-09-01 | Херманщат | 1 - 0 | Унив. Крайова |
| 2022-08-28 | ФК ФКСБ | 2 - 2 | Херманщат |
| 2022-08-15 | Фарул Констанца | 0 - 0 | Херманщат |
| 2022-08-08 | Херманщат | 2 - 1 | Волунтари |
| 2022-08-01 | Херманщат | 1 - 1 | Ботошани |
| 2022-07-25 | Киндия | 1 - 1 | Херманщат |
| 2022-07-15 | Херманщат | 3 - 0 | Миовени |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 9 | 6 | 1 | |
| 50% | 42% | 8% | 75% | 50% | 8% |
Класиране Лига I
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фарул Констанца | 12 | +14 | 27 |
| 2 | Рапид Букурещ | 12 | +5 | 24 |
| 3 | Клуж | 10 | +8 | 21 |
| 4 | Сепси ОСК | 12 | +11 | 19 |
| 5 | Унив. Крайова | 12 | 0 | 18 |
| 6 | Петролул Плоещ | 12 | -2 | 17 |
| 7 | Волунтари | 13 | -1 | 16 |
| 8 | Арджеш Питещ | 13 | -6 | 16 |
| 9 | У Крайова 1948 | 12 | +1 | 15 |
| 10 | УТА Арад | 12 | -4 | 15 |
| 11 | Херманщат | 11 | +7 | 13 |
| 12 | Ботошани | 11 | -7 | 13 |
| 13 | ФК ФКСБ | 10 | -3 | 11 |
| 14 | Унив. Клуж | 12 | -4 | 11 |
| 15 | Миовени | 13 | -12 | 7 |
| 16 | Киндия | 11 | -7 | 6 |
Хронология на изиграните мачове
| Унив. Клуж | |
| Херманщат | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Унив. Клуж | Херманщат |
|---|---|---|---|
| 1 | Фарул Констанца | 0 - 0 | |
| 2 | Рапид Букурещ | ||
| 3 | Клуж | ||
| 4 | Сепси ОСК | 0 - 1 | |
| 5 | Унив. Крайова | 1 - 1 | |
| 6 | Петролул Плоещ | 0 - 1 | |
| 7 | Волунтари | ||
| 8 | Арджеш Питещ | 0 - 1 | |
| 9 | У Крайова 1948 | 1 - 1 | |
| 10 | УТА Арад | 1 - 2 | |
| 11 | Херманщат | - | |
| 12 | Ботошани | ||
| 13 | ФК ФКСБ | 2 - 2 | |
| 14 | Унив. Клуж | - | |
| 15 | Миовени | ||
| 16 | Киндия | 1 - 0 | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Унив. Клуж | Херманщат | |
| Позиция | 14 | 11 |
| Точки | 11 | 13 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 3 |
| Точки | 5 | 9 |
Форма в шампионата
| Унив. Клуж | Херманщат | |
|
Победи Равни Загуби |
2
5 5 |
6
4 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
2 2 |
2
3 0 |
Голове в шампионата
| Унив. Клуж | Херманщат | |
|
Вкарани Получени |
8
12 |
16
9 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
3
4 |
6
4 |
Обща статистика за Лига I
| Мачове (94) | |
| Победа за домакина | 48% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (217) | |
| Средно голове на мач | 2.31 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.38 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.93 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 65% |
| Над 2.5 | 41% |
| Над 3.5 | 19% |
Унив. Клуж следващи 6 срещи
| 2022-10-15 | Фарул Констанца | - | Унив. Клуж |
| 2022-10-20 | Унив. Клуж | - | Клуж |
| 2022-10-23 | Унив. Клуж | - | Клуж |
| 2022-10-31 | Унив. Клуж | - | ФК ФКСБ |
| 2022-11-05 | Унив. Крайова | - | Унив. Клуж |
| 2022-11-14 | Унив. Клуж | - | Арджеш Питещ |
Херманщат следващи 6 срещи
| 2022-10-14 | Херманщат | - | Рапид Букурещ |
| 2022-10-19 | Херманщат | - | Унив. Крайова |
| 2022-10-22 | У Крайова 1948 | - | Херманщат |
| 2022-10-31 | Миовени | - | Херманщат |
| 2022-11-06 | Херманщат | - | Киндия |
| 2022-11-14 | Ботошани | - | Херманщат |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 2.90 | 3.40 |
| Вероятност | 15% | 45% | 40% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 1.57 |
| Вероятност | 27% | 73% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.20 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Над 1.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.10 | 1.36 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Под 2.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 6.50 | 1.11 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.11 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.57 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Г/Г @ 2.25 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-08 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
