Купа на Румъния
сряда, 10.02.2021
15:15
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Клуж-Напока |
| Гост: |
Арад |
| Разстояние: |
186.9 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Клуж Арена
|
| Капацитет: |
31 479 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
15:15 (17:15 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.75 |
3.25 |
1.85 |
2 |
|
|
|
1.80 |
1.22 |
| 27% |
33% |
40% |
1.85 |
|
|
|
30% |
70% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.36 |
3.00 |
|
|
|
2.20 |
1.65 |
|
|
|
4.00 |
1.22 |
| 66% |
34% |
|
|
|
41% |
59% |
|
|
|
22% |
78% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Унив. Клуж последни 12 срещи
|
2021-01-27 |
Рапид Букурещ
|
1 - 0 |
Унив. Клуж
|
|
2020-02-06 |
Унив. Клуж
|
1 - 1 |
Лиепая
|
|
2019-10-29 |
Унив. Клуж
|
0 - 1 |
ФК ФКСБ
|
|
2019-07-12 |
Унив. Клуж
|
0 - 5 |
ПАОК
|
|
2019-06-12 |
Херманщат
|
0 - 1 |
Унив. Клуж
|
|
2019-06-09 |
Унив. Клуж
|
0 - 2 |
Херманщат
|
|
2018-10-31 |
Унив. Клуж
|
3 - 3 |
Астра Гюргево
|
|
2017-11-29 |
Унив. Клуж
|
1 - 1 |
Динамо Букурещ
|
|
2015-09-24 |
Унив. Клуж
|
0 - 1 |
ФК ФКСБ
|
|
2015-05-31 |
Унив. Клуж
|
0 - 3 |
ФК ФКСБ
|
|
2015-05-27 |
Унив. Клуж
|
2 - 0 |
Чехлаул
|
|
2015-05-23 |
Оцелул Галац
|
2 - 1 |
Унив. Клуж
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
8 |
4 |
2 |
| 17% |
25% |
58% |
|
67% |
33% |
17% |
УТА Арад последни 12 срещи
|
2021-02-07 |
УТА Арад
|
1 - 1 |
Херманщат
|
|
2021-02-04 |
Акад. Клинчени
|
0 - 3 |
УТА Арад
|
|
2021-01-31 |
УТА Арад
|
0 - 1 |
Динамо Букурещ
|
|
2021-01-27 |
Политехника Яш
|
1 - 2 |
УТА Арад
|
|
2021-01-23 |
УТА Арад
|
1 - 2 |
Арджеш Питещ
|
|
2021-01-19 |
Волунтари
|
0 - 1 |
УТА Арад
|
|
2021-01-15 |
УТА Арад
|
0 - 0 |
Виторул
|
|
2020-12-21 |
УТА Арад
|
0 - 6 |
Астра Гюргево
|
|
2020-12-17 |
Сепси ОСК
|
3 - 0 |
УТА Арад
|
|
2020-12-14 |
УТА Арад
|
1 - 2 |
Унив. Крайова
|
|
2020-12-05 |
ФК ФКСБ
|
3 - 0 |
УТА Арад
|
|
2020-11-22 |
Клуж
|
0 - 1 |
УТА Арад
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
8 |
7 |
1 |
| 33% |
17% |
50% |
|
67% |
58% |
8% |
Класиране Лига I
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ФК ФКСБ |
22 |
15 |
3 |
4 |
48 |
20 |
+28 |
48 |
| 2 |
Клуж |
22 |
14 |
5 |
3 |
30 |
12 |
+18 |
47 |
| 3 |
Унив. Крайова |
22 |
12 |
7 |
3 |
27 |
13 |
+14 |
43 |
| 4 |
Сепси ОСК |
21 |
8 |
10 |
3 |
36 |
23 |
+13 |
34 |
| 5 |
Акад. Клинчени |
22 |
8 |
9 |
5 |
22 |
20 |
+2 |
33 |
| 6 |
Ботошани |
22 |
9 |
6 |
7 |
33 |
28 |
+5 |
33 |
| 7 |
Киндия |
22 |
7 |
7 |
8 |
19 |
20 |
-1 |
28 |
| 8 |
Газ Метан |
22 |
8 |
4 |
10 |
28 |
32 |
-4 |
28 |
| 9 |
УТА Арад |
22 |
7 |
7 |
8 |
21 |
30 |
-9 |
28 |
| 10 |
Виторул |
22 |
5 |
10 |
7 |
29 |
30 |
-1 |
25 |
| 11 |
Динамо Букурещ |
22 |
7 |
4 |
11 |
23 |
26 |
-3 |
25 |
| 12 |
Арджеш Питещ |
21 |
5 |
8 |
8 |
21 |
27 |
-6 |
23 |
| 13 |
Астра Гюргево |
22 |
5 |
7 |
10 |
28 |
34 |
-6 |
22 |
| 14 |
Волунтари |
22 |
5 |
5 |
12 |
26 |
36 |
-10 |
20 |
| 15 |
Херманщат |
22 |
3 |
10 |
9 |
21 |
32 |
-11 |
19 |
| 16 |
Политехника Яш |
22 |
4 |
4 |
14 |
21 |
50 |
-29 |
16 |
Унив. Клуж следващи 6 срещи
|
2022-05-21 |
Унив. Клуж
|
- |
Динамо Букурещ
|
|
2022-05-29 |
Динамо Букурещ
|
- |
Унив. Клуж
|
|
2022-06-27 |
Унив. Клуж
|
- |
Напредак
|
|
2022-06-29 |
Хартберг
|
- |
Унив. Клуж
|
|
2022-07-01 |
Осиек
|
- |
Унив. Клуж
|
|
2022-07-03 |
Алуминий
|
- |
Унив. Клуж
|
УТА Арад следващи 6 срещи
|
2021-02-13 |
Киндия
|
- |
УТА Арад
|
|
2021-02-22 |
УТА Арад
|
- |
Ботошани
|
|
2021-02-27 |
Газ Метан
|
- |
УТА Арад
|
|
2021-03-06 |
УТА Арад
|
- |
Клуж
|
|
2021-03-13 |
УТА Арад
|
- |
ФК ФКСБ
|
|
2021-03-16 |
Унив. Крайова
|
- |
УТА Арад
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
3.75 |
3.25 |
1.85 |
| Вероятност |
27% |
33% |
40% |
|
2 @ 1.85 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.80 |
1.22 |
| Вероятност |
30% |
70% |
|
X2 @ 1.22 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.36 |
3.00 |
| Вероятност |
|
66% |
34% |
|
Над 1.5 @ 1.36 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.20 |
1.65 |
| Вероятност |
|
41% |
59% |
|
Под 2.5 @ 1.65 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
4.00 |
1.22 |
| Вероятност |
|
22% |
78% |
|
Под 3.5 @ 1.22 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
2.00 |
1.72 |
| Вероятност |
|
44% |
56% |
|
Без @ 1.72 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-10 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!