Лига I - Румъния
петък, 19.02.2021
18:30
18:30

Унив. Крайова

Херманщат
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Крайова |
| Гост: | Сибиу |
| Разстояние: | 167.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Йон Облеменко |
| Капацитет: | 30 983 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:30 (20:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 4.00 | 6.50 | 1 | 1.10 | 2.50 | |||
| 41% | 41% | 18% | 1.44 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 64% | 36% | 34% | 66% | 19% | 81% |
Последни 5 директни срещи
| 2020-10-31 | Херманщат | 0 - 1 | Унив. Крайова |
| 2019-11-24 | Унив. Крайова | 3 - 0 | Херманщат |
| 2019-08-04 | Херманщат | 2 - 1 | Унив. Крайова |
| 2019-02-16 | Херманщат | 0 - 1 | Унив. Крайова |
| 2018-10-06 | Унив. Крайова | 1 - 1 | Херманщат |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | |
| 60% | 20% | 20% | 60% | 40% | 0% |
Унив. Крайова последни 12 срещи
| 2021-02-14 | Акад. Клинчени | 0 - 0 | Унив. Крайова |
| 2021-02-11 | Ботошани | 0 - 1 | Унив. Крайова |
| 2021-02-06 | Унив. Крайова | 1 - 0 | Динамо Букурещ |
| 2021-02-02 | Политехника Яш | 0 - 3 | Унив. Крайова |
| 2021-01-29 | Унив. Крайова | 1 - 1 | Арджеш Питещ |
| 2021-01-26 | Волунтари | 1 - 1 | Унив. Крайова |
| 2021-01-23 | Унив. Крайова | 1 - 1 | Виторул |
| 2021-01-18 | Астра Гюргево | 1 - 1 | Унив. Крайова |
| 2021-01-12 | Унив. Крайова | 0 - 0 | Сепси ОСК |
| 2020-12-22 | Клуж | 0 - 0 | Унив. Крайова |
| 2020-12-18 | Унив. Крайова | 0 - 2 | ФК ФКСБ |
| 2020-12-14 | УТА Арад | 1 - 2 | Унив. Крайова |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 7 | 1 | 7 | 2 | 0 | |
| 33% | 58% | 8% | 58% | 17% | 0% |
Херманщат последни 12 срещи
| 2021-02-14 | Херманщат | 1 - 0 | ФК ФКСБ |
| 2021-02-07 | УТА Арад | 1 - 1 | Херманщат |
| 2021-02-03 | Херманщат | 1 - 1 | Газ Метан |
| 2021-01-31 | Ботошани | 1 - 0 | Херманщат |
| 2021-01-28 | Херманщат | 1 - 1 | Киндия |
| 2021-01-25 | Херманщат | 1 - 3 | Клуж |
| 2021-01-17 | Акад. Клинчени | 0 - 0 | Херманщат |
| 2021-01-13 | Херманщат | 0 - 2 | Динамо Букурещ |
| 2021-01-10 | Виторул | 2 - 1 | Херманщат |
| 2020-12-20 | Херманщат | 0 - 1 | Политехника Яш |
| 2020-12-16 | Арджеш Питещ | 2 - 2 | Херманщат |
| 2020-12-13 | Херманщат | 3 - 2 | Волунтари |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 8 | 4 | 3 | |
| 17% | 42% | 42% | 67% | 33% | 25% |
Класиране Лига I
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ФК ФКСБ | 23 | +27 | 48 |
| 2 | Клуж | 23 | +18 | 48 |
| 3 | Унив. Крайова | 23 | +14 | 44 |
| 4 | Сепси ОСК | 23 | +13 | 36 |
| 5 | Ботошани | 23 | +6 | 36 |
| 6 | Акад. Клинчени | 23 | +2 | 34 |
| 7 | УТА Арад | 23 | -9 | 29 |
| 8 | Киндия | 23 | -1 | 29 |
| 9 | Газ Метан | 23 | -5 | 28 |
| 10 | Арджеш Питещ | 23 | -5 | 27 |
| 11 | Динамо Букурещ | 23 | -3 | 26 |
| 12 | Виторул | 23 | -2 | 25 |
| 13 | Астра Гюргево | 23 | -5 | 25 |
| 14 | Херманщат | 23 | -10 | 22 |
| 15 | Волунтари | 23 | -10 | 21 |
| 16 | Политехника Яш | 23 | -30 | 16 |
Хронология на изиграните мачове
| Унив. Крайова | |
| Херманщат | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Унив. Крайова | Херманщат |
|---|---|---|---|
| 1 | ФК ФКСБ | 0 - 2 | 5 - 0 |
| 2 | Клуж | 1 - 0 | |
| 3 | Унив. Крайова | - | |
| 4 | Сепси ОСК | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 5 | Ботошани | 1 - 0 | |
| 6 | Акад. Клинчени | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | УТА Арад | 1 - 1 | |
| 8 | Киндия | 0 - 1 | 1 - 3 |
| 9 | Газ Метан | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Арджеш Питещ | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 11 | Динамо Букурещ | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Виторул | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 13 | Астра Гюргево | 2 - 0 | |
| 14 | Херманщат | - | |
| 15 | Волунтари | 2 - 1 | |
| 16 | Политехника Яш | 1 - 0 |
Класиране в шампионата
| Унив. Крайова | Херманщат | |
| Позиция | 3 | 14 |
| Точки | 44 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 15 |
| Точки | 18 | 9 |
Форма в шампионата
| Унив. Крайова | Херманщат | |
|
Победи Равни Загуби |
12
8 3 |
4
10 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
3 3 |
1
6 4 |
Голове в шампионата
| Унив. Крайова | Херманщат | |
|
Вкарани Получени |
27
13 |
22
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
11
8 |
10
16 |
Обща статистика за Лига I
| Мачове (184) | |
| Победа за домакина | 33% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 35% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (447) | |
| Средно голове на мач | 2.43 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.23 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.20 |
| Домакинът е отбелязал в | 69% |
| Гостът е отбелязал в | 72% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 43% |
| Над 3.5 | 23% |
Унив. Крайова следващи 6 срещи
| 2021-02-27 | Киндия | - | Унив. Крайова |
| 2021-03-02 | Киндия | - | Унив. Крайова |
| 2021-03-06 | Унив. Крайова | - | Ботошани |
| 2021-03-12 | Газ Метан | - | Унив. Крайова |
| 2021-03-16 | Унив. Крайова | - | УТА Арад |
| 2021-04-04 | ФК ФКСБ | - | Унив. Крайова |
Херманщат следващи 6 срещи
| 2021-02-28 | Херманщат | - | Сепси ОСК |
| 2021-03-07 | Астра Гюргево | - | Херманщат |
| 2021-03-13 | Херманщат | - | Виторул |
| 2021-03-19 | Волунтари | - | Херманщат |
| 2021-04-03 | Херманщат | - | Арджеш Питещ |
| 2021-04-12 | Политехника Яш | - | Херманщат |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 4.00 | 6.50 |
| Вероятност | 41% | 41% | 18% |
| 1 @ 1.44 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.10 | 2.50 |
| Вероятност | 69% | 31% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 64% | 36% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.70 | |
| Вероятност | 34% | 66% | |
| Под 2.5 @ 1.70 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 19% | 81% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.57 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Без @ 1.57 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-19 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
