Национал - Алжир
събота, 22.05.2021
18:00
18:00

УС Бискра

НШ Магра
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Бискра |
| Гост: | Магра |
| Разстояние: | 103.1 км |
| Начален час | |
| Час: | 18:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.08 | 3.04 | 3.68 | X2 | 1.24 | 1.63 | |||
| 29% | 36% | 35% | 1.63 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 2.36 | 2.59 | 1.44 | 5.18 | 1.13 | ||||||
| 57% | 43% | 33% | 67% | 20% | 80% |
Последни 2 директни срещи
| 2020-12-12 | НШ Магра | 0 - 0 | УС Бискра |
| 2019-12-16 | НШ Магра | 1 - 0 | УС Бискра |
УС Бискра последни 12 срещи
| 2021-05-16 | НА Хюсеин Дей | 1 - 1 | УС Бискра |
| 2021-05-04 | ЖСМ Скикда | 2 - 1 | УС Бискра |
| 2021-04-30 | УС Бискра | 0 - 0 | Параду АК |
| 2021-03-21 | УС Бискра | 1 - 0 | КР Белуиздад |
| 2021-03-17 | АСО Шлеф | 1 - 0 | УС Бискра |
| 2021-03-13 | АС Аин Млила | 2 - 1 | УС Бискра |
| 2021-03-05 | УС Бискра | 1 - 0 | ЕС Сетиф |
| 2021-02-26 | ЖС Саура | 4 - 0 | УС Бискра |
| 2021-02-19 | УС Бискра | 1 - 0 | УСМ Алжир |
| 2021-02-12 | МК Оран | 6 - 0 | УС Бискра |
| 2021-02-06 | УС Бискра | 0 - 1 | КС Константин |
| 2021-01-30 | МК Алжир | 1 - 1 | УС Бискра |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 6 | 4 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 50% | 33% | 17% |
НШ Магра последни 12 срещи
| 2021-05-16 | НШ Магра | 3 - 2 | АС Аин Млила |
| 2021-05-08 | КР Белуиздад | 0 - 0 | НШ Магра |
| 2021-05-04 | АСО Шлеф | 0 - 1 | НШ Магра |
| 2021-04-30 | МК Алжир | 5 - 1 | НШ Магра |
| 2021-04-20 | НШ Магра | 3 - 0 | КС Константин |
| 2021-04-16 | НШ Магра | 0 - 0 | КР Белуиздад |
| 2021-03-21 | НШ Магра | 0 - 0 | МК Оран |
| 2021-03-13 | НШ Магра | 3 - 2 | ЖСМ Скикда |
| 2021-03-05 | ВА Тлемсен | 2 - 2 | НШ Магра |
| 2021-02-26 | УСМ Алжир | 3 - 0 | НШ Магра |
| 2021-02-13 | КАББ Ареридж | 2 - 2 | НШ Магра |
| 2021-02-06 | НШ Магра | 0 - 1 | РК Релизан |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 7 | 7 | 5 | |
| 33% | 42% | 25% | 58% | 58% | 42% |
Класиране Национал
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЕС Сетиф | 21 | +25 | 43 |
| 2 | ЖС Саура | 21 | +19 | 39 |
| 3 | МК Оран | 21 | +12 | 39 |
| 4 | КР Белуиздад | 20 | +16 | 36 |
| 5 | УСМ Алжир | 21 | +13 | 35 |
| 6 | ЖС Кабилие | 21 | +9 | 35 |
| 7 | МК Алжир | 20 | +12 | 34 |
| 8 | Параду АК | 21 | +8 | 33 |
| 9 | Олимпик Медеа | 20 | +3 | 32 |
| 10 | КС Константин | 21 | +6 | 31 |
| 11 | АС Аин Млила | 21 | -5 | 28 |
| 12 | АСО Шлеф | 21 | -12 | 23 |
| 13 | НШ Магра | 21 | -13 | 22 |
| 14 | ВА Тлемсен | 21 | -6 | 21 |
| 15 | РК Релизан | 21 | -7 | 21 |
| 16 | УС Бискра | 21 | -14 | 20 |
| 17 | НА Хюсеин Дей | 21 | -7 | 20 |
| 18 | УСМ Бел-Абес | 21 | -17 | 16 |
| 19 | ЖСМ Скикда | 20 | -18 | 14 |
| 20 | КАББ Ареридж | 21 | -24 | 7 |
Хронология на изиграните мачове
| УС Бискра | |
| НШ Магра | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | УС Бискра | НШ Магра |
|---|---|---|---|
| 1 | ЕС Сетиф | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 2 | ЖС Саура | ||
| 3 | МК Оран | ||
| 4 | КР Белуиздад | 1 - 0 | |
| 5 | УСМ Алжир | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 6 | ЖС Кабилие | 1 - 1 | |
| 7 | МК Алжир | 5 - 1 | |
| 8 | Параду АК | 1 - 1 | |
| 9 | Олимпик Медеа | ||
| 10 | КС Константин | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 11 | АС Аин Млила | 2 - 1 | |
| 12 | АСО Шлеф | 0 - 1 | |
| 13 | НШ Магра | - | |
| 14 | ВА Тлемсен | 2 - 2 | |
| 15 | РК Релизан | ||
| 16 | УС Бискра | - | |
| 17 | НА Хюсеин Дей | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 18 | УСМ Бел-Абес | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 19 | ЖСМ Скикда | 1 - 0 | |
| 20 | КАББ Ареридж | 1 - 1 | 2 - 2 |
Класиране в шампионата
| УС Бискра | НШ Магра | |
| Позиция | 16 | 13 |
| Точки | 20 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 17 |
| Точки | 16 | 6 |
Форма в шампионата
| УС Бискра | НШ Магра | |
|
Победи Равни Загуби |
4
8 9 |
5
7 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
4 2 |
1
3 6 |
Голове в шампионата
| УС Бискра | НШ Магра | |
|
Вкарани Получени |
11
25 |
19
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
7
5 |
8
20 |
Обща статистика за Национал
| Мачове (208) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 25% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (458) | |
| Средно голове на мач | 2.20 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.25 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.95 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 61% |
| Гол/Гол | 45% |
| Над 1.5 | 62% |
| Над 2.5 | 38% |
| Над 3.5 | 19% |
УС Бискра следващи 6 срещи
| 2021-05-26 | Параду АК | - | УС Бискра |
| 2021-05-30 | УС Бискра | - | ВА Тлемсен |
| 2021-06-04 | УС Бискра | - | ЖС Кабилие |
| 2021-06-13 | ЖС Кабилие | - | УС Бискра |
| 2021-06-19 | УС Бискра | - | РК Релизан |
| 2021-06-26 | УСМ Бел-Абес | - | УС Бискра |
НШ Магра следващи 6 срещи
| 2021-05-26 | НШ Магра | - | ЕС Сетиф |
| 2021-05-30 | ЖС Саура | - | НШ Магра |
| 2021-06-04 | НШ Магра | - | ЖС Саура |
| 2021-06-13 | Олимпик Медеа | - | НШ Магра |
| 2021-06-19 | НШ Магра | - | УСМ Бел-Абес |
| 2021-06-27 | Параду АК | - | НШ Магра |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.08 | 3.04 | 3.68 |
| Вероятност | 29% | 36% | 35% |
| X2 @ 1.63 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.24 | 1.63 |
| Вероятност | 45% | 55% |
| X2 @ 1.63 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.36 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Над 1.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.59 | 1.44 | |
| Вероятност | 33% | 67% | |
| Под 2.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.18 | 1.13 | |
| Вероятност | 20% | 80% | |
| Под 3.5 @ 1.13 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.26 | 1.59 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Без @ 1.59 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-22 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
