Национална Дивизия - Люксембург
събота, 08.05.2021
15:00
15:00

ЮС Хостерт

Пр. Нидеркорн
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Хостерт |
| Гост: | Нидеркорн |
| Разстояние: | 27.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Йос Бекер |
| Капацитет: | 1 500 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.81 | 3.44 | 2.31 | X2 | 1.60 | 1.38 | |||
| 32% | 27% | 41% | 1.38 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.00 | 1.73 | 2.00 | 2.70 | 1.40 | ||||||
| 77% | 23% | 50% | 50% | 32% | 68% |
Последни 11 директни срещи
| 2021-02-21 | Пр. Нидеркорн | 0 - 0 | ЮС Хостерт |
| 2020-02-22 | Пр. Нидеркорн | 4 - 0 | ЮС Хостерт |
| 2019-08-11 | ЮС Хостерт | 3 - 5 | Пр. Нидеркорн |
| 2019-03-10 | ЮС Хостерт | 0 - 1 | Пр. Нидеркорн |
| 2018-08-26 | Пр. Нидеркорн | 1 - 1 | ЮС Хостерт |
| 2018-05-13 | ЮС Хостерт | 1 - 6 | Пр. Нидеркорн |
| 2017-11-26 | Пр. Нидеркорн | 1 - 1 | ЮС Хостерт |
| 2015-03-08 | Пр. Нидеркорн | 3 - 2 | ЮС Хостерт |
| 2014-08-23 | ЮС Хостерт | 1 - 2 | Пр. Нидеркорн |
| 2012-05-13 | Пр. Нидеркорн | 5 - 2 | ЮС Хостерт |
| 2011-08-05 | ЮС Хостерт | 0 - 2 | Пр. Нидеркорн |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 3 | 8 | 9 | 6 | 5 | |
| 0% | 27% | 73% | 82% | 55% | 45% |
ЮС Хостерт последни 12 срещи
| 2021-05-02 | Петанж | 1 - 1 | ЮС Хостерт |
| 2021-04-28 | ЮС Хостерт | 0 - 3 | РМ Хам Бенфика |
| 2021-04-25 | Ф91 Дюделанж | 1 - 1 | ЮС Хостерт |
| 2021-04-21 | ЮС Хостерт | 2 - 4 | УНА Щрасен |
| 2021-04-17 | Юн. Люксембург | 0 - 2 | ЮС Хостерт |
| 2021-04-11 | ЮС Хостерт | 1 - 1 | Жюнес Еш |
| 2021-04-05 | Диферданж | 0 - 1 | ЮС Хостерт |
| 2021-03-31 | Вилц 71 | 1 - 2 | ЮС Хостерт |
| 2021-03-28 | ЮС Хостерт | 3 - 3 | Роданж 91 |
| 2021-03-14 | Етцела Етелбрюк | 2 - 2 | ЮС Хостерт |
| 2021-03-10 | ЮС Хостерт | 2 - 0 | Петанж |
| 2021-03-07 | ЮС Хостерт | 3 - 1 | Викт. Роспорт |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 11 | 6 | 4 | |
| 42% | 42% | 17% | 92% | 50% | 33% |
Пр. Нидеркорн последни 12 срещи
| 2021-05-02 | Пр. Нидеркорн | 3 - 1 | Етцела Етелбрюк |
| 2021-04-28 | Мондорф-ле-Бен | 0 - 1 | Пр. Нидеркорн |
| 2021-04-25 | Пр. Нидеркорн | 3 - 2 | Викт. Роспорт |
| 2021-04-21 | Суифт Есперанж | 1 - 1 | Пр. Нидеркорн |
| 2021-04-18 | Пр. Нидеркорн | 1 - 1 | Фола Еш |
| 2021-04-11 | Пр. Нидеркорн | 2 - 0 | Вилц 71 |
| 2021-04-05 | Петанж | 1 - 0 | Пр. Нидеркорн |
| 2021-03-31 | Пр. Нидеркорн | 2 - 0 | Юн. Люксембург |
| 2021-03-27 | Пр. Нидеркорн | 4 - 1 | РМ Хам Бенфика |
| 2021-03-20 | Ф91 Дюделанж | 1 - 0 | Пр. Нидеркорн |
| 2021-03-14 | Пр. Нидеркорн | 2 - 1 | УНА Щрасен |
| 2021-03-10 | Етцела Етелбрюк | 0 - 1 | Пр. Нидеркорн |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 8 | 4 | 3 | |
| 67% | 17% | 17% | 67% | 33% | 25% |
Класиране Национална Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фола Еш | 24 | +40 | 56 |
| 2 | Суифт Есперанж | 25 | +34 | 55 |
| 3 | Ф91 Дюделанж | 25 | +32 | 55 |
| 4 | Юн. Люксембург | 25 | +9 | 43 |
| 5 | Пр. Нидеркорн | 25 | +10 | 42 |
| 6 | Жюнес Еш | 25 | +4 | 40 |
| 7 | Диферданж | 24 | +2 | 33 |
| 8 | ЮС Хостерт | 25 | -3 | 33 |
| 9 | Вилц 71 | 23 | +1 | 31 |
| 10 | УНА Щрасен | 25 | -18 | 29 |
| 11 | Викт. Роспорт | 25 | -20 | 26 |
| 12 | Мондорф-ле-Бен | 25 | -20 | 23 |
| 13 | РМ Хам Бенфика | 24 | -8 | 22 |
| 14 | Петанж | 25 | -14 | 21 |
| 15 | Роданж 91 | 25 | -23 | 20 |
| 16 | Етцела Етелбрюк | 24 | -26 | 14 |
Хронология на изиграните мачове
| ЮС Хостерт | |
| Пр. Нидеркорн | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | ЮС Хостерт | Пр. Нидеркорн |
|---|---|---|---|
| 1 | Фола Еш | 3 - 3 | 4 - 3 |
| 2 | Суифт Есперанж | 1 - 1 | |
| 3 | Ф91 Дюделанж | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Юн. Люксембург | 0 - 5 | |
| 5 | Пр. Нидеркорн | - | |
| 6 | Жюнес Еш | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 7 | Диферданж | 4 - 5 | |
| 8 | ЮС Хостерт | - | |
| 9 | Вилц 71 | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 10 | УНА Щрасен | 2 - 4 | 0 - 4 |
| 11 | Викт. Роспорт | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Мондорф-ле-Бен | 0 - 1 | |
| 13 | РМ Хам Бенфика | 0 - 3 | 0 - 0 |
| 14 | Петанж | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 15 | Роданж 91 | 3 - 3 | 0 - 2 |
| 16 | Етцела Етелбрюк | 3 - 0 | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| ЮС Хостерт | Пр. Нидеркорн | |
| Позиция | 8 | 5 |
| Точки | 33 | 42 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 9 |
| Точки | 15 | 15 |
Форма в шампионата
| ЮС Хостерт | Пр. Нидеркорн | |
|
Победи Равни Загуби |
8
9 8 |
12
6 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
3 5 |
4
3 5 |
Голове в шампионата
| ЮС Хостерт | Пр. Нидеркорн | |
|
Вкарани Получени |
38
41 |
39
29 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
24
28 |
14
13 |
Обща статистика за Национална Дивизия
| Мачове (197) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 24% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (582) | |
| Средно голове на мач | 2.95 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.56 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.39 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 54% |
| Над 1.5 | 80% |
| Над 2.5 | 56% |
| Над 3.5 | 33% |
ЮС Хостерт следващи 6 срещи
| 2021-05-12 | Фола Еш | - | ЮС Хостерт |
| 2021-05-16 | ЮС Хостерт | - | Суифт Есперанж |
| 2021-05-22 | Викт. Роспорт | - | ЮС Хостерт |
| 2021-05-30 | ЮС Хостерт | - | Мондорф-ле-Бен |
| 2021-07-03 | Ф91 Дюделанж | - | ЮС Хостерт |
| 2021-08-08 | ЮС Хостерт | - | Роданж 91 |
Пр. Нидеркорн следващи 6 срещи
| 2021-05-12 | Пр. Нидеркорн | - | Роданж 91 |
| 2021-05-16 | Диферданж | - | Пр. Нидеркорн |
| 2021-05-22 | Пр. Нидеркорн | - | Жюнес Еш |
| 2021-05-30 | Юн. Люксембург | - | Пр. Нидеркорн |
| 2021-08-07 | Пр. Нидеркорн | - | Диферданж |
| 2021-08-14 | Пр. Нидеркорн | - | Ф91 Дюделанж |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.81 | 3.44 | 2.31 |
| Вероятност | 32% | 27% | 41% |
| X2 @ 1.38 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.60 | 1.38 |
| Вероятност | 44% | 56% |
| X2 @ 1.38 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.00 | |
| Вероятност | 77% | 23% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.73 | 2.00 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Над 2.5 @ 1.73 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.70 | 1.40 | |
| Вероятност | 32% | 68% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.63 | 2.15 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Г/Г @ 1.63 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-08 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
