Национална Дивизия - Люксембург
неделя, 23.10.2022
15:00
15:00

Мондорф-ле-Бен

Ф91 Дюделанж
0 - 7
(0 - 4, 0 - 3)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Мондорф-ле-Бен |
| Гост: | Дюделанж |
| Разстояние: | 14.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Джон Грюн |
| Капацитет: | 3 500 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7.50 | 5.00 | 1.28 | 2 | 3.30 | 1.07 | |||
| 32% | 3% | 65% | 1.28 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.08 | 6.50 | 1.40 | 2.70 | 2.00 | 1.71 | ||||||
| 82% | 18% | 68% | 32% | 47% | 53% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-04-06 | Мондорф-ле-Бен | 0 - 4 | Ф91 Дюделанж |
| 2022-03-12 | Ф91 Дюделанж | 2 - 1 | Мондорф-ле-Бен |
| 2021-09-22 | Мондорф-ле-Бен | 0 - 1 | Ф91 Дюделанж |
| 2021-04-18 | Ф91 Дюделанж | 3 - 0 | Мондорф-ле-Бен |
| 2020-10-03 | Мондорф-ле-Бен | 0 - 3 | Ф91 Дюделанж |
| 2019-12-07 | Ф91 Дюделанж | 4 - 1 | Мондорф-ле-Бен |
| 2019-10-27 | Ф91 Дюделанж | 3 - 1 | Мондорф-ле-Бен |
| 2019-03-10 | Мондорф-ле-Бен | 1 - 2 | Ф91 Дюделанж |
| 2018-08-26 | Ф91 Дюделанж | 1 - 4 | Мондорф-ле-Бен |
| 2018-03-07 | Ф91 Дюделанж | 4 - 2 | Мондорф-ле-Бен |
| 2017-08-13 | Мондорф-ле-Бен | 0 - 2 | Ф91 Дюделанж |
| 2017-02-25 | Мондорф-ле-Бен | 1 - 1 | Ф91 Дюделанж |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 10 | 11 | 9 | 5 | |
| 8% | 8% | 83% | 92% | 75% | 42% |
Мондорф-ле-Бен последни 12 срещи
| 2022-10-16 | Суифт Есперанж | 4 - 2 | Мондорф-ле-Бен |
| 2022-10-09 | Мондерканж | 1 - 2 | Мондорф-ле-Бен |
| 2022-09-18 | Мондорф-ле-Бен | 0 - 1 | Диферданж |
| 2022-09-11 | Фола Еш | 0 - 1 | Мондорф-ле-Бен |
| 2022-09-04 | Мондорф-ле-Бен | 3 - 0 | Етцела Етелбрюк |
| 2022-08-28 | Петанж | 4 - 1 | Мондорф-ле-Бен |
| 2022-08-21 | Мондорф-ле-Бен | 1 - 2 | УНА Щрасен |
| 2022-08-13 | Юн. Люксембург | 1 - 0 | Мондорф-ле-Бен |
| 2022-08-07 | Мондорф-ле-Бен | 2 - 0 | ЮС Хостерт |
| 2022-07-16 | Жюнес Еш | 2 - 3 | Мондорф-ле-Бен |
| 2022-05-22 | Фола Еш | 1 - 1 | Мондорф-ле-Бен |
| 2022-05-15 | Мондорф-ле-Бен | 3 - 1 | Викт. Роспорт |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 9 | 7 | 4 | |
| 50% | 8% | 42% | 75% | 58% | 33% |
Ф91 Дюделанж последни 12 срещи
| 2022-10-16 | Ф91 Дюделанж | 3 - 1 | Диферданж |
| 2022-10-09 | Фола Еш | 0 - 2 | Ф91 Дюделанж |
| 2022-09-18 | Ф91 Дюделанж | 4 - 0 | Етцела Етелбрюк |
| 2022-09-11 | Петанж | 1 - 2 | Ф91 Дюделанж |
| 2022-09-04 | Ф91 Дюделанж | 3 - 1 | УНА Щрасен |
| 2022-08-28 | Юн. Люксембург | 2 - 4 | Ф91 Дюделанж |
| 2022-08-25 | Ф91 Дюделанж | 1 - 1 | Лех Познан |
| 2022-08-21 | Ф91 Дюделанж | 3 - 1 | ЮС Хостерт |
| 2022-08-18 | Лех Познан | 2 - 0 | Ф91 Дюделанж |
| 2022-08-14 | Пр. Нидеркорн | 2 - 3 | Ф91 Дюделанж |
| 2022-08-11 | Ф91 Дюделанж | 2 - 2 | Малмьо |
| 2022-08-08 | Ф91 Дюделанж | 5 - 0 | Жюнес Еш |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 12 | 9 | 8 | |
| 75% | 17% | 8% | 100% | 75% | 67% |
Класиране Национална Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ф91 Дюделанж | 9 | +21 | 27 |
| 2 | Суифт Есперанж | 9 | +26 | 25 |
| 3 | Юн. Люксембург | 9 | +4 | 15 |
| 4 | Петанж | 9 | +6 | 14 |
| 5 | Пр. Нидеркорн | 9 | +3 | 14 |
| 6 | Каерйенг | 9 | -2 | 13 |
| 7 | Мондерканж | 9 | +4 | 12 |
| 8 | Мондорф-ле-Бен | 9 | -1 | 12 |
| 9 | Диферданж | 9 | +4 | 11 |
| 10 | УНА Щрасен | 9 | -8 | 10 |
| 11 | Жюнес Еш | 9 | -5 | 9 |
| 12 | Вилц 71 | 9 | -5 | 8 |
| 13 | ЮС Хостерт | 9 | -8 | 8 |
| 14 | Етцела Етелбрюк | 9 | -12 | 8 |
| 15 | Викт. Роспорт | 9 | -9 | 7 |
| 16 | Фола Еш | 9 | -18 | 7 |
Хронология на изиграните мачове
| Мондорф-ле-Бен | |
| Ф91 Дюделанж | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Мондорф-ле-Бен | Ф91 Дюделанж |
|---|---|---|---|
| 1 | Ф91 Дюделанж | - | |
| 2 | Суифт Есперанж | ||
| 3 | Юн. Люксембург | 2 - 4 | |
| 4 | Петанж | 1 - 2 | |
| 5 | Пр. Нидеркорн | 2 - 3 | |
| 6 | Каерйенг | ||
| 7 | Мондерканж | ||
| 8 | Мондорф-ле-Бен | - | |
| 9 | Диферданж | 0 - 1 | |
| 10 | УНА Щрасен | 1 - 2 | |
| 11 | Жюнес Еш | ||
| 12 | Вилц 71 | ||
| 13 | ЮС Хостерт | 2 - 0 | |
| 14 | Етцела Етелбрюк | 3 - 0 | |
| 15 | Викт. Роспорт | ||
| 16 | Фола Еш | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Мондорф-ле-Бен | Ф91 Дюделанж | |
| Позиция | 8 | 1 |
| Точки | 12 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 2 |
| Точки | 6 | 12 |
Форма в шампионата
| Мондорф-ле-Бен | Ф91 Дюделанж | |
|
Победи Равни Загуби |
4
0 5 |
9
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
0 2 |
4
0 0 |
Голове в шампионата
| Мондорф-ле-Бен | Ф91 Дюделанж | |
|
Вкарани Получени |
12
13 |
29
8 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
6
3 |
11
5 |
Обща статистика за Национална Дивизия
| Мачове (72) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 22% |
| Победа за госта | 35% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (230) | |
| Средно голове на мач | 3.19 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.81 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.39 |
| Домакинът е отбелязал в | 75% |
| Гостът е отбелязал в | 72% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 81% |
| Над 2.5 | 60% |
| Над 3.5 | 43% |
Мондорф-ле-Бен следващи 6 срещи
| 2022-11-06 | Каерйенг | - | Мондорф-ле-Бен |
| 2022-11-13 | Мондорф-ле-Бен | - | Викт. Роспорт |
| 2022-11-27 | Вилц 71 | - | Мондорф-ле-Бен |
| 2022-12-04 | Мондорф-ле-Бен | - | Жюнес Еш |
| 2022-12-11 | Пр. Нидеркорн | - | Мондорф-ле-Бен |
| 2023-01-22 | Пр. Нидеркорн | - | Мондорф-ле-Бен |
Ф91 Дюделанж следващи 6 срещи
| 2022-11-06 | Ф91 Дюделанж | - | Суифт Есперанж |
| 2022-11-13 | Мондерканж | - | Ф91 Дюделанж |
| 2022-11-27 | Каерйенг | - | Ф91 Дюделанж |
| 2022-12-04 | Ф91 Дюделанж | - | Викт. Роспорт |
| 2022-12-11 | Вилц 71 | - | Ф91 Дюделанж |
| 2023-01-27 | Ф91 Дюделанж | - | Улсан ХД |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 7.50 | 5.00 | 1.28 |
| Вероятност | 32% | 3% | 65% |
| 2 @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 3.30 | 1.07 |
| Вероятност | 33% | 67% |
| X2 @ 1.07 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.08 | 6.50 | |
| Вероятност | 82% | 18% | |
| Над 1.5 @ 1.08 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.70 | |
| Вероятност | 68% | 32% | |
| Над 2.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.71 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Под 3.5 @ 1.71 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 2.00 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Г/Г @ 1.70 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-23 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
