Национал - Алжир
неделя, 07.02.2021
16:00
16:00

УСМ Алжир

МК Алжир
отложен
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Алжир |
| Гост: | Алжир |
| Начален час | |
| Час: | 16:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.44 | 3.04 | 2.89 | 12 | 1.34 | 1.48 | |||
| 41% | 18% | 41% | 1.33 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.45 | 2.56 | 2.39 | 1.53 | 4.48 | 1.17 | ||||||
| 64% | 36% | 37% | 63% | 17% | 83% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-02-24 | УСМ Алжир | 0 - 1 | МК Алжир |
| 2019-10-12 | МК Алжир | 3 - 0 | УСМ Алжир |
| 2019-03-14 | МК Алжир | 3 - 2 | УСМ Алжир |
| 2018-10-06 | УСМ Алжир | 0 - 0 | МК Алжир |
| 2018-02-24 | УСМ Алжир | 2 - 2 | МК Алжир |
| 2017-11-28 | МК Алжир | 0 - 2 | УСМ Алжир |
| 2017-03-04 | УСМ Алжир | 2 - 2 | МК Алжир |
| 2016-10-13 | МК Алжир | 2 - 1 | УСМ Алжир |
| 2016-04-22 | МК Алжир | 2 - 2 | УСМ Алжир |
| 2015-12-22 | УСМ Алжир | 0 - 0 | МК Алжир |
| 2015-04-25 | УСМ Алжир | 0 - 0 | МК Алжир |
| 2014-11-22 | МК Алжир | 0 - 1 | УСМ Алжир |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 7 | 6 | 4 | |
| 17% | 50% | 33% | 58% | 50% | 33% |
УСМ Алжир последни 12 срещи
| 2021-01-30 | УСМ Бел-Абес | 1 - 1 | УСМ Алжир |
| 2021-01-26 | УСМ Алжир | 2 - 0 | МК Оран |
| 2021-01-22 | КАББ Ареридж | 0 - 1 | УСМ Алжир |
| 2021-01-16 | УСМ Алжир | 3 - 1 | РК Релизан |
| 2021-01-11 | ЖС Кабилие | 1 - 2 | УСМ Алжир |
| 2020-12-27 | УСМ Алжир | 3 - 0 | НА Хюсеин Дей |
| 2020-12-23 | КС Константин | 2 - 1 | УСМ Алжир |
| 2020-12-19 | УСМ Алжир | 1 - 3 | Олимпик Медеа |
| 2020-12-12 | ВА Тлемсен | 0 - 0 | УСМ Алжир |
| 2020-12-05 | ЖС Саура | 2 - 2 | УСМ Алжир |
| 2020-11-28 | УСМ Алжир | 0 - 2 | ЕС Сетиф |
| 2020-11-21 | УСМ Алжир | 1 - 2 | КР Белуиздад |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 7 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 58% | 25% |
МК Алжир последни 12 срещи
| 2021-02-03 | ЖС Саура | 1 - 0 | МК Алжир |
| 2021-01-30 | МК Алжир | 1 - 1 | УС Бискра |
| 2021-01-26 | ВА Тлемсен | 1 - 0 | МК Алжир |
| 2021-01-22 | МК Алжир | 3 - 3 | АС Аин Млила |
| 2021-01-16 | ЕС Сетиф | 0 - 1 | МК Алжир |
| 2021-01-11 | МК Алжир | 1 - 1 | МК Оран |
| 2021-01-06 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 0 | МК Алжир |
| 2021-01-01 | МК Алжир | 1 - 0 | КС Константин |
| 2020-12-28 | МК Алжир | 2 - 0 | Сфаксиен Сфакс |
| 2020-12-23 | РК Релизан | 0 - 1 | МК Алжир |
| 2020-12-15 | МК Алжир | 3 - 0 | Олимпик Медеа |
| 2020-12-11 | Параду АК | 1 - 1 | МК Алжир |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 6 | 2 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 50% | 17% | 8% |
Класиране Национал
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЕС Сетиф | 12 | +15 | 26 |
| 2 | Олимпик Медеа | 11 | +5 | 21 |
| 3 | ЖС Кабилие | 12 | +4 | 21 |
| 4 | КР Белуиздад | 10 | +9 | 20 |
| 5 | МК Алжир | 11 | +5 | 19 |
| 6 | УСМ Алжир | 11 | +4 | 18 |
| 7 | МК Оран | 12 | -1 | 18 |
| 8 | ЖС Саура | 11 | +5 | 17 |
| 9 | АС Аин Млила | 12 | +4 | 17 |
| 10 | Параду АК | 12 | +5 | 16 |
| 11 | АСО Шлеф | 11 | +4 | 16 |
| 12 | КС Константин | 11 | 0 | 13 |
| 13 | НА Хюсеин Дей | 12 | -6 | 13 |
| 14 | ВА Тлемсен | 12 | -6 | 11 |
| 15 | РК Релизан | 12 | -1 | 10 |
| 16 | УС Бискра | 12 | -4 | 10 |
| 17 | НШ Магра | 12 | -9 | 9 |
| 18 | УСМ Бел-Абес | 12 | -10 | 9 |
| 19 | ЖСМ Скикда | 11 | -11 | 8 |
| 20 | КАББ Ареридж | 11 | -12 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| УСМ Алжир | |
| МК Алжир | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | УСМ Алжир | МК Алжир |
|---|---|---|---|
| 1 | ЕС Сетиф | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 2 | Олимпик Медеа | 1 - 3 | |
| 3 | ЖС Кабилие | ||
| 4 | КР Белуиздад | ||
| 5 | МК Алжир | - | |
| 6 | УСМ Алжир | - | |
| 7 | МК Оран | 2 - 0 | |
| 8 | ЖС Саура | 1 - 0 | |
| 9 | АС Аин Млила | ||
| 10 | Параду АК | 1 - 1 | |
| 11 | АСО Шлеф | ||
| 12 | КС Константин | ||
| 13 | НА Хюсеин Дей | 3 - 0 | |
| 14 | ВА Тлемсен | 1 - 0 | |
| 15 | РК Релизан | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 16 | УС Бискра | ||
| 17 | НШ Магра | ||
| 18 | УСМ Бел-Абес | 1 - 2 | |
| 19 | ЖСМ Скикда | ||
| 20 | КАББ Ареридж |
Класиране в шампионата
| УСМ Алжир | МК Алжир | |
| Позиция | 6 | 5 |
| Точки | 18 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 4 |
| Точки | 9 | 10 |
Форма в шампионата
| УСМ Алжир | МК Алжир | |
|
Победи Равни Загуби |
5
3 3 |
5
4 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
0 2 |
3
1 2 |
Голове в шампионата
| УСМ Алжир | МК Алжир | |
|
Вкарани Получени |
16
12 |
14
9 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
9
6 |
5
4 |
Обща статистика за Национал
| Мачове (115) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 34% |
| Победа за госта | 26% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (225) | |
| Средно голове на мач | 1.96 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.06 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.90 |
| Домакинът е отбелязал в | 67% |
| Гостът е отбелязал в | 58% |
| Гол/Гол | 41% |
| Над 1.5 | 57% |
| Над 2.5 | 30% |
| Над 3.5 | 15% |
УСМ Алжир следващи 6 срещи
| 2021-02-12 | УСМ Алжир | - | АС Аин Млила |
| 2021-02-19 | УС Бискра | - | УСМ Алжир |
| 2021-02-26 | УСМ Алжир | - | НШ Магра |
| 2021-03-06 | Параду АК | - | УСМ Алжир |
| 2021-03-13 | УСМ Алжир | - | АСО Шлеф |
| 2021-03-20 | УСМ Алжир | - | ЖСМ Скикда |
МК Алжир следващи 6 срещи
| 2021-02-12 | Замалек | - | МК Алжир |
| 2021-02-19 | ЖСМ Скикда | - | МК Алжир |
| 2021-02-23 | МК Алжир | - | Есперанс Тунис |
| 2021-02-27 | МК Алжир | - | ЖС Кабилие |
| 2021-03-12 | МК Алжир | - | КР Белуиздад |
| 2021-03-21 | НА Хюсеин Дей | - | МК Алжир |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.44 | 3.04 | 2.89 |
| Вероятност | 41% | 18% | 41% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.34 | 1.48 |
| Вероятност | 50% | 50% |
| 1X @ 1.34 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.45 | 2.56 | |
| Вероятност | 64% | 36% | |
| Над 1.5 @ 1.45 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.39 | 1.53 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Под 2.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.48 | 1.17 | |
| Вероятност | 17% | 83% | |
| Под 3.5 @ 1.17 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.07 | 1.71 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Без @ 1.71 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-07 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
