Суперлига - Швейцария
събота, 15.05.2021
19:30
19:30

Вадуц

Сервет
1 - 3
(1 - 1, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Вадуц (Лихтенщайн) / Швейцария (Лих) |
| Гост: | Женева (Швц) |
| Разстояние: | 277.9 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Рейнпарк Щадион |
| Капацитет: | 7 838 (6 127) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:30 (20:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.50 | 2.00 | 2 | 1.66 | 1.33 | |||
| 32% | 19% | 49% | 2.00 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 81% | 19% | 50% | 50% | 22% | 78% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-03-21 | Сервет | 1 - 2 | Вадуц |
| 2020-12-23 | Сервет | 1 - 1 | Вадуц |
| 2020-12-09 | Вадуц | 0 - 2 | Сервет |
| 2019-05-23 | Вадуц | 1 - 5 | Сервет |
| 2019-02-02 | Сервет | 2 - 0 | Вадуц |
| 2018-11-24 | Сервет | 4 - 1 | Вадуц |
| 2018-08-12 | Вадуц | 1 - 0 | Сервет |
| 2018-05-05 | Сервет | 0 - 1 | Вадуц |
| 2018-03-05 | Вадуц | 2 - 1 | Сервет |
| 2017-10-13 | Сервет | 2 - 0 | Вадуц |
| 2017-07-30 | Вадуц | 1 - 1 | Сервет |
| 2014-04-28 | Вадуц | 2 - 0 | Сервет |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 4 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 33% | 17% |
Вадуц последни 12 срещи
| 2021-05-11 | Вадуц | 0 - 2 | Йънг Бойс |
| 2021-05-08 | Лугано | 0 - 2 | Вадуц |
| 2021-05-01 | Вадуц | 1 - 2 | Люцерн |
| 2021-04-24 | Санкт Гален | 1 - 0 | Вадуц |
| 2021-04-21 | Вадуц | 1 - 1 | Базел |
| 2021-04-18 | Лозана Спорт | 2 - 1 | Вадуц |
| 2021-04-11 | Вадуц | 3 - 0 | Сион |
| 2021-04-05 | Базел | 1 - 2 | Вадуц |
| 2021-03-25 | Вил | 1 - 1 | Вадуц |
| 2021-03-21 | Сервет | 1 - 2 | Вадуц |
| 2021-03-14 | Вадуц | 0 - 3 | Лугано |
| 2021-03-06 | Йънг Бойс | 1 - 1 | Вадуц |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 6 | 0 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 50% | 0% |
Сервет последни 12 срещи
| 2021-05-12 | Сервет | 1 - 4 | Лозана Спорт |
| 2021-05-09 | Люцерн | 3 - 0 | Сервет |
| 2021-05-05 | Сервет | 0 - 1 | Санкт Гален |
| 2021-05-02 | Сервет | 2 - 1 | Йънг Бойс |
| 2021-04-25 | Лугано | 0 - 1 | Сервет |
| 2021-04-22 | Сервет | 3 - 5 | Сион |
| 2021-04-18 | Базел | 5 - 0 | Сервет |
| 2021-04-14 | Кринс | 2 - 2 | Сервет |
| 2021-04-11 | Цюрих | 1 - 2 | Сервет |
| 2021-04-04 | Сервет | 1 - 1 | Лугано |
| 2021-03-21 | Сервет | 1 - 2 | Вадуц |
| 2021-03-14 | Сион | 1 - 2 | Сервет |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 9 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 75% | 33% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 34 | +40 | 78 |
| 2 | Базел | 34 | +7 | 50 |
| 3 | Сервет | 34 | -12 | 47 |
| 4 | Люцерн | 34 | +7 | 46 |
| 5 | Лозана Спорт | 34 | +4 | 46 |
| 6 | Лугано | 34 | -5 | 43 |
| 7 | Цюрих | 34 | -3 | 40 |
| 8 | Санкт Гален | 34 | -9 | 38 |
| 9 | Вадуц | 34 | -17 | 36 |
| 10 | Сион | 34 | -12 | 35 |
Хронология на изиграните мачове
| Вадуц | |
| Сервет | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Вадуц | Сервет |
|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Базел | 1 - 1 | 5 - 0 |
| 3 | Сервет | 0 - 2 | - |
| 4 | Люцерн | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 5 | Лозана Спорт | 0 - 3 | 3 - 1 |
| 6 | Лугано | 0 - 3 | 0 - 1 |
| 7 | Цюрих | 3 - 2 | 1 - 2 |
| 8 | Санкт Гален | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Вадуц | - | 0 - 2 |
| 10 | Сион | 3 - 0 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Вадуц | Сервет | |
| Позиция | 9 | 3 |
| Точки | 36 | 47 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 2 |
| Точки | 16 | 22 |
Форма в шампионата
| Вадуц | Сервет | |
|
Победи Равни Загуби |
9
9 16 |
13
8 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
4 9 |
7
1 9 |
Голове в шампионата
| Вадуц | Сервет | |
|
Вкарани Получени |
34
51 |
41
53 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
17
28 |
14
26 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (170) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (470) | |
| Средно голове на мач | 2.76 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.48 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.29 |
| Домакинът е отбелязал в | 78% |
| Гостът е отбелязал в | 72% |
| Гол/Гол | 58% |
| Над 1.5 | 79% |
| Над 2.5 | 55% |
| Над 3.5 | 30% |
Вадуц следващи 6 срещи
| 2021-05-21 | Цюрих | - | Вадуц |
| 2021-06-26 | Винтертур | - | Вадуц |
| 2021-07-10 | Цюрих | - | Вадуц |
| 2021-07-16 | Вадуц | - | Фрайбург |
| 2021-07-22 | Уйпещ | - | Вадуц |
| 2021-07-25 | Вил | - | Вадуц |
Сервет следващи 6 срещи
| 2021-05-21 | Сервет | - | Санкт Гален |
| 2021-07-03 | Ксамакс | - | Сервет |
| 2021-07-07 | Ивердон-Спорт | - | Сервет |
| 2021-07-10 | Сервет | - | Динамо Киев |
| 2021-07-15 | Ол. Марсилия | - | Сервет |
| 2021-07-22 | Молде | - | Сервет |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.20 | 3.50 | 2.00 |
| Вероятност | 32% | 19% | 49% |
| 2 @ 2.00 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 1.33 |
| Вероятност | 39% | 61% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 81% | 19% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 2.00 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Над 2.5 @ 1.80 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.36 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 3.5 @ 1.36 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Г/Г @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-15 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
