Лига 2 - Франция
събота, 24.04.2021
19:00
19:00

Валансиен

Шамоа Ниор
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Валансиен |
| Гост: | Ниор |
| Разстояние: | 536.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад дю Ено |
| Капацитет: | 25 172 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.10 | 2.45 | 1X | 1.53 | 1.36 | |||
| 40% | 33% | 27% | 1.53 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 70% | 30% | 41% | 59% | 22% | 78% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-12-22 | Шамоа Ниор | 0 - 3 | Валансиен |
| 2020-02-21 | Шамоа Ниор | 1 - 0 | Валансиен |
| 2019-09-20 | Валансиен | 1 - 1 | Шамоа Ниор |
| 2019-04-26 | Валансиен | 1 - 2 | Шамоа Ниор |
| 2018-12-04 | Шамоа Ниор | 1 - 0 | Валансиен |
| 2018-01-26 | Шамоа Ниор | 1 - 2 | Валансиен |
| 2017-08-25 | Валансиен | 4 - 1 | Шамоа Ниор |
| 2017-03-10 | Шамоа Ниор | 2 - 1 | Валансиен |
| 2016-10-14 | Валансиен | 3 - 1 | Шамоа Ниор |
| 2016-05-13 | Валансиен | 3 - 3 | Шамоа Ниор |
| 2015-07-31 | Шамоа Ниор | 0 - 1 | Валансиен |
| 2015-02-20 | Валансиен | 1 - 3 | Шамоа Ниор |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 8 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 67% | 33% |
Валансиен последни 12 срещи
| 2021-04-20 | Амиен | 3 - 1 | Валансиен |
| 2021-04-17 | Валансиен | 0 - 1 | Гингам |
| 2021-04-10 | Валансиен | 2 - 1 | Шамбли |
| 2021-04-03 | Аячо | 3 - 0 | Валансиен |
| 2021-03-20 | Валансиен | 2 - 2 | Оксер |
| 2021-03-13 | Родес | 3 - 0 | Валансиен |
| 2021-03-06 | Валансиен | 0 - 4 | Метц |
| 2021-03-02 | Валансиен | 1 - 0 | Тулуза |
| 2021-02-27 | Клермон Фут | 4 - 0 | Валансиен |
| 2021-02-20 | Валансиен | 2 - 2 | Троа |
| 2021-02-15 | Сошо | 2 - 0 | Валансиен |
| 2021-02-09 | Реймс | 3 - 4 | Валансиен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 9 | 6 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 75% | 50% |
Шамоа Ниор последни 12 срещи
| 2021-04-20 | Шамоа Ниор | 0 - 3 | Троа |
| 2021-04-17 | Аячо | 3 - 0 | Шамоа Ниор |
| 2021-04-10 | Шамоа Ниор | 0 - 4 | Оксер |
| 2021-04-03 | Клермон Фут | 0 - 0 | Шамоа Ниор |
| 2021-03-20 | Шамоа Ниор | 1 - 0 | Тулуза |
| 2021-03-13 | Дюнкерк | 2 - 0 | Шамоа Ниор |
| 2021-03-02 | Шамоа Ниор | 1 - 3 | Сошо |
| 2021-02-27 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 1 | Шамоа Ниор |
| 2021-02-20 | Шамоа Ниор | 2 - 1 | По |
| 2021-02-13 | Каен | 1 - 0 | Шамоа Ниор |
| 2021-02-05 | Шамоа Ниор | 1 - 1 | Шатору |
| 2021-02-02 | Париж ФК | 3 - 3 | Шамоа Ниор |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 6 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 50% | 25% |
Класиране Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Троа | 34 | +20 | 68 |
| 2 | Клермон Фут | 34 | +33 | 63 |
| 3 | Тулуза | 33 | +27 | 62 |
| 4 | Гренобъл Фут 38 | 34 | +18 | 61 |
| 5 | Париж ФК | 34 | +11 | 56 |
| 6 | Оксер | 34 | +19 | 54 |
| 7 | Сошо | 34 | +11 | 48 |
| 8 | Нанси | 34 | +2 | 44 |
| 9 | Амиен | 33 | -3 | 43 |
| 10 | Валансиен | 34 | -8 | 43 |
| 11 | Аячо | 34 | -9 | 42 |
| 12 | Родес | 34 | -5 | 40 |
| 13 | Льо Авър | 33 | -10 | 40 |
| 14 | По | 34 | -7 | 39 |
| 15 | Шамоа Ниор | 34 | -22 | 38 |
| 16 | Гингам | 34 | -9 | 37 |
| 17 | Каен | 34 | -12 | 37 |
| 18 | Дюнкерк | 33 | -11 | 36 |
| 19 | Шамбли | 34 | -23 | 31 |
| 20 | Шатору | 34 | -22 | 22 |
Хронология на изиграните мачове
| Валансиен | |
| Шамоа Ниор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Валансиен | Шамоа Ниор |
|---|---|---|---|
| 1 | Троа | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 2 | Клермон Фут | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 3 | Тулуза | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 4 | Гренобъл Фут 38 | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Париж ФК | 2 - 0 | 3 - 3 |
| 6 | Оксер | 2 - 2 | 6 - 0 |
| 7 | Сошо | 0 - 0 | 3 - 4 |
| 8 | Нанси | 2 - 3 | 2 - 2 |
| 9 | Амиен | 0 - 2 | |
| 10 | Валансиен | - | |
| 11 | Аячо | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 12 | Родес | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Льо Авър | 0 - 1 | |
| 14 | По | 3 - 0 | 4 - 1 |
| 15 | Шамоа Ниор | - | |
| 16 | Гингам | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 17 | Каен | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 18 | Дюнкерк | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 19 | Шамбли | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 20 | Шатору | 1 - 0 | 2 - 0 |
Класиране в шампионата
| Валансиен | Шамоа Ниор | |
| Позиция | 10 | 15 |
| Точки | 43 | 38 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 15 |
| Точки | 26 | 15 |
Форма в шампионата
| Валансиен | Шамоа Ниор | |
|
Победи Равни Загуби |
11
10 13 |
9
11 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
7
5 5 |
3
6 8 |
Голове в шампионата
| Валансиен | Шамоа Ниор | |
|
Вкарани Получени |
40
48 |
32
54 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
20
17 |
16
32 |
Обща статистика за Лига 2
| Мачове (338) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 33% |
| Победа за госта | 25% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (794) | |
| Средно голове на мач | 2.35 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.33 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.02 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 62% |
| Гол/Гол | 46% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 22% |
Валансиен следващи 6 срещи
| 2021-05-01 | Нанси | - | Валансиен |
| 2021-05-08 | Валансиен | - | Льо Авър |
| 2021-05-15 | По | - | Валансиен |
| 2021-07-02 | Валансиен | - | Дюнкерк |
| 2021-07-06 | Кортрийк | - | Валансиен |
| 2021-07-10 | ОХ Льовен | - | Валансиен |
Шамоа Ниор следващи 6 срещи
| 2021-05-01 | Шамоа Ниор | - | Родес |
| 2021-05-08 | Амиен | - | Шамоа Ниор |
| 2021-05-15 | Шамоа Ниор | - | Гингам |
| 2021-05-19 | Вилфранш-Божоле | - | Шамоа Ниор |
| 2021-05-22 | Шамоа Ниор | - | Вилфранш-Божоле |
| 2021-07-03 | Гингам | - | Шамоа Ниор |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 3.10 | 2.45 |
| Вероятност | 40% | 33% | 27% |
| 1X @ 1.53 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 1.36 |
| Вероятност | 59% | 41% |
| 1X @ 1.53 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.50 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 1.95 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Под 2.5 @ 1.95 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.10 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Без @ 2.10 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-24 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
