Лига 2 - Франция
вторник, 26.01.2021
18:00
18:00

Валансиен

Париж ФК
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Валансиен |
| Гост: | Париж |
| Разстояние: | 187.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад дю Ено |
| Капацитет: | 25 172 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Треньор | |
| Гост: | Лиъм Росиниър (Анг) |
| Начален час | |
| Час: | 18:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.80 | 3.40 | 2.00 | 2 | 1.72 | 1.25 | |||
| 29% | 30% | 41% | 2.00 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.00 | 1.80 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 69% | 31% | 42% | 58% | 22% | 78% |
Последни 8 директни срещи
| 2020-08-29 | Париж ФК | 1 - 0 | Валансиен |
| 2019-12-13 | Валансиен | 1 - 0 | Париж ФК |
| 2019-04-22 | Париж ФК | 0 - 0 | Валансиен |
| 2018-11-30 | Валансиен | 0 - 0 | Париж ФК |
| 2018-03-16 | Валансиен | 2 - 4 | Париж ФК |
| 2017-10-20 | Париж ФК | 3 - 2 | Валансиен |
| 2016-05-06 | Париж ФК | 1 - 4 | Валансиен |
| 2015-12-18 | Валансиен | 1 - 1 | Париж ФК |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | |
| 25% | 38% | 38% | 50% | 38% | 38% |
Валансиен последни 12 срещи
| 2021-01-23 | Шатору | 3 - 3 | Валансиен |
| 2021-01-19 | Валансиен | 2 - 0 | Шамбли |
| 2021-01-08 | Льо Авър | 0 - 2 | Валансиен |
| 2021-01-05 | Валансиен | 2 - 3 | Нанси |
| 2020-12-22 | Шамоа Ниор | 0 - 3 | Валансиен |
| 2020-12-18 | Валансиен | 0 - 2 | Амиен |
| 2020-12-12 | Гингам | 1 - 1 | Валансиен |
| 2020-12-05 | Шамбли | 1 - 2 | Валансиен |
| 2020-12-01 | Валансиен | 1 - 1 | Аячо |
| 2020-11-28 | Оксер | 1 - 1 | Валансиен |
| 2020-11-21 | Валансиен | 1 - 1 | Родес |
| 2020-11-07 | Тулуза | 4 - 5 | Валансиен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 12 | 5 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 100% | 42% | 25% |
Париж ФК последни 12 срещи
| 2021-01-23 | Париж ФК | 4 - 2 | Амиен |
| 2021-01-19 | Льо Авър | 0 - 1 | Париж ФК |
| 2021-01-08 | Париж ФК | 1 - 1 | Аячо |
| 2021-01-05 | Тулуза | 1 - 0 | Париж ФК |
| 2020-12-22 | Париж ФК | 3 - 2 | Гингам |
| 2020-12-19 | Клермон Фут | 3 - 2 | Париж ФК |
| 2020-12-12 | Париж ФК | 1 - 1 | Родес |
| 2020-12-05 | Троа | 2 - 1 | Париж ФК |
| 2020-12-01 | Париж ФК | 0 - 0 | Сошо |
| 2020-11-28 | Гренобъл Фут 38 | 0 - 0 | Париж ФК |
| 2020-11-21 | Париж ФК | 0 - 3 | Оксер |
| 2020-11-07 | Дюнкерк | 0 - 1 | Париж ФК |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 5 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 42% | 25% |
Класиране Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Троа | 21 | +15 | 44 |
| 2 | Тулуза | 21 | +17 | 42 |
| 3 | Клермон Фут | 21 | +21 | 40 |
| 4 | Гренобъл Фут 38 | 21 | +12 | 38 |
| 5 | Оксер | 21 | +17 | 36 |
| 6 | Париж ФК | 20 | +8 | 35 |
| 7 | Сошо | 21 | +6 | 28 |
| 8 | Валансиен | 20 | +3 | 28 |
| 9 | Амиен | 21 | +2 | 28 |
| 10 | Каен | 21 | -3 | 28 |
| 11 | Шамоа Ниор | 20 | -9 | 26 |
| 12 | Аячо | 21 | -8 | 25 |
| 12 | Льо Авър | 21 | -8 | 25 |
| 14 | Дюнкерк | 21 | -9 | 24 |
| 15 | Гингам | 21 | -5 | 22 |
| 16 | Родес | 21 | -9 | 22 |
| 17 | Нанси | 21 | -6 | 20 |
| 18 | Шамбли | 20 | -10 | 19 |
| 19 | Шатору | 21 | -17 | 14 |
| 20 | По | 21 | -17 | 14 |
Хронология на изиграните мачове
| Валансиен | |
| Париж ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Валансиен | Париж ФК |
|---|---|---|---|
| 1 | Троа | 2 - 1 | |
| 2 | Тулуза | 1 - 0 | |
| 3 | Клермон Фут | 1 - 3 | 3 - 2 |
| 4 | Гренобъл Фут 38 | 0 - 0 | |
| 5 | Оксер | ||
| 6 | Париж ФК | - | |
| 7 | Сошо | 0 - 0 | |
| 8 | Валансиен | - | |
| 9 | Амиен | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 10 | Каен | 1 - 0 | |
| 11 | Шамоа Ниор | 2 - 2 | |
| 12 | Аячо | 1 - 1 | |
| 12 | Льо Авър | ||
| 14 | Дюнкерк | 0 - 1 | |
| 15 | Гингам | ||
| 16 | Родес | 1 - 1 | |
| 17 | Нанси | 2 - 3 | |
| 18 | Шамбли | 0 - 3 | |
| 19 | Шатору | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 20 | По | 3 - 0 |
Класиране в шампионата
| Валансиен | Париж ФК | |
| Позиция | 8 | 6 |
| Точки | 28 | 35 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 5 |
| Точки | 12 | 14 |
Форма в шампионата
| Валансиен | Париж ФК | |
|
Победи Равни Загуби |
7
7 6 |
10
5 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
3 3 |
4
2 3 |
Голове в шампионата
| Валансиен | Париж ФК | |
|
Вкарани Получени |
28
25 |
30
22 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
10
10 |
13
10 |
Обща статистика за Лига 2
| Мачове (208) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (494) | |
| Средно голове на мач | 2.38 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.32 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.06 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 63% |
| Гол/Гол | 45% |
| Над 1.5 | 66% |
| Над 2.5 | 42% |
| Над 3.5 | 22% |
Валансиен следващи 6 срещи
| 2021-01-30 | Валансиен | - | Дюнкерк |
| 2021-02-02 | Каен | - | Валансиен |
| 2021-02-05 | Валансиен | - | Гренобъл Фут 38 |
| 2021-02-09 | Реймс | - | Валансиен |
| 2021-02-15 | Сошо | - | Валансиен |
| 2021-02-20 | Валансиен | - | Троа |
Париж ФК следващи 6 срещи
| 2021-01-30 | Нанси | - | Париж ФК |
| 2021-02-02 | Париж ФК | - | Шамоа Ниор |
| 2021-02-06 | Льо Авър | - | Париж ФК |
| 2021-02-09 | Лориен | - | Париж ФК |
| 2021-02-13 | По | - | Париж ФК |
| 2021-02-20 | Париж ФК | - | Шатору |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.80 | 3.40 | 2.00 |
| Вероятност | 29% | 30% | 41% |
| 2 @ 2.00 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 1.25 |
| Вероятност | 41% | 59% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.40 | |
| Вероятност | 69% | 31% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.80 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 2.5 @ 1.80 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.40 | 1.30 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 3.5 @ 1.30 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.90 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Без @ 1.90 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-01-26 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
