Висша Лига - Армения
сряда, 19.05.2021
12:30
12:30

Ван Чаренцаван

Алашкерт Ереван
3 - 1
(0 - 0, 3 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Чаренцаван |
| Гост: | Ереван |
| Разстояние: | 27.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Градски стадион Чаренцаван |
| Капацитет: | 5 000 |
| Размер: | 110 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 12:30 (15:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.05 | 3.36 | 1.72 | X2 | 1.99 | 1.13 | |||
| 31% | 25% | 44% | 1.13 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.43 | 2.60 | 2.39 | 1.53 | 4.46 | 1.17 | ||||||
| 55% | 45% | 44% | 56% | 15% | 85% |
Последни 2 директни срещи
| 2020-11-30 | Алашкерт Ереван | 2 - 1 | Ван Чаренцаван |
| 2020-09-24 | Ван Чаренцаван | 0 - 1 | Алашкерт Ереван |
Ван Чаренцаван последни 12 срещи
| 2021-05-11 | Урарту Ереван | 2 - 1 | Ван Чаренцаван |
| 2021-05-06 | Ван Чаренцаван | 3 - 0 | Лори Ванадзор |
| 2021-05-05 | Ван Чаренцаван | 1 - 1 | Арарат Ереван |
| 2021-04-23 | Ширак Гюмри | 1 - 2 | Ван Чаренцаван |
| 2021-04-14 | Ван Чаренцаван | 0 - 3 | Пюник Ереван |
| 2021-04-08 | Арарат-Армения | 2 - 3 | Ван Чаренцаван |
| 2021-04-04 | Арарат-Армения | 0 - 1 | Ван Чаренцаван |
| 2021-03-18 | Арарат-Армения | 3 - 0 | Ван Чаренцаван |
| 2021-03-12 | Ван Чаренцаван | 0 - 1 | Арарат-Армения |
| 2021-03-06 | Ван Чаренцаван | 3 - 1 | Урарту Ереван |
| 2021-03-01 | Арарат Ереван | 0 - 0 | Ван Чаренцаван |
| 2021-02-24 | Ширак Гюмри | 0 - 0 | Ван Чаренцаван |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 7 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 58% | 17% |
Алашкерт Ереван последни 12 срещи
| 2021-05-15 | Арарат Ереван | 3 - 1 | Алашкерт Ереван |
| 2021-05-10 | Арарат Ереван | 0 - 0 | Алашкерт Ереван |
| 2021-05-06 | Алашкерт Ереван | 1 - 0 | Пюник Ереван |
| 2021-05-05 | Лори Ванадзор | 0 - 3 | Алашкерт Ереван |
| 2021-04-30 | Ной Ереван | 1 - 3 | Алашкерт Ереван |
| 2021-04-26 | Ной Ереван | 1 - 0 | Алашкерт Ереван |
| 2021-04-20 | Алашкерт Ереван | 1 - 1 | Ной Ереван |
| 2021-04-14 | Алашкерт Ереван | 1 - 0 | Урарту Ереван |
| 2021-04-11 | Ширак Гюмри | 0 - 0 | Алашкерт Ереван |
| 2021-03-17 | Алашкерт Ереван | 0 - 0 | Ширак Гюмри |
| 2021-03-05 | Пюник Ереван | 1 - 1 | Алашкерт Ереван |
| 2021-02-28 | Алашкерт Ереван | 2 - 1 | Лори Ванадзор |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 50% | 33% | 17% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ной Ереван | 22 | +17 | 41 |
| 2 | Арарат-Армения | 21 | +17 | 37 |
| 3 | Алашкерт Ереван | 20 | +9 | 37 |
| 4 | Арарат Ереван | 20 | +16 | 36 |
| 5 | Урарту Ереван | 21 | +5 | 32 |
| 6 | Ван Чаренцаван | 22 | -8 | 25 |
| 7 | Лори Ванадзор | 24 | -28 | 23 |
| 8 | Пюник Ереван | 22 | -1 | 22 |
| 9 | Ширак Гюмри | 22 | -27 | 13 |
| 10 | Гандзасар Капан | 0 | 0 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Ван Чаренцаван | |
| Алашкерт Ереван | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Ван Чаренцаван | Алашкерт Ереван |
|---|---|---|---|
| 1 | Ной Ереван | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Арарат-Армения | 0 - 1 | |
| 3 | Алашкерт Ереван | 0 - 1 | - |
| 4 | Арарат Ереван | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | Урарту Ереван | 3 - 1 | 1 - 2 |
| 6 | Ван Чаренцаван | - | 0 - 1 |
| 7 | Лори Ванадзор | 3 - 0* | 0 - 3* |
| 8 | Пюник Ереван | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 9 | Ширак Гюмри | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Гандзасар Капан | 2 - 1* |
Класиране в шампионата
| Ван Чаренцаван | Алашкерт Ереван | |
| Позиция | 6 | 3 |
| Точки | 25 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 2 |
| Точки | 13 | 19 |
Форма в шампионата
| Ван Чаренцаван | Алашкерт Ереван | |
|
Победи Равни Загуби |
7
4 11 |
10
7 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
1 6 |
5
4 1 |
Голове в шампионата
| Ван Чаренцаван | Алашкерт Ереван | |
|
Вкарани Получени |
20
28 |
20
11 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
12
12 |
11
5 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (97) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 36% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (203) | |
| Средно голове на мач | 2.09 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.13 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.96 |
| Домакинът е отбелязал в | 61% |
| Гостът е отбелязал в | 59% |
| Гол/Гол | 34% |
| Над 1.5 | 60% |
| Над 2.5 | 45% |
| Над 3.5 | 12% |
Ван Чаренцаван следващи 6 срещи
| 2021-05-28 | Ной Ереван | - | Ван Чаренцаван |
| 2021-08-02 | Севан | - | Ван Чаренцаван |
| 2021-08-08 | Ван Чаренцаван | - | Арарат Ереван |
| 2021-08-15 | Алашкерт Ереван | - | Ван Чаренцаван |
| 2021-08-19 | Ван Чаренцаван | - | ЦСКА Ереван |
| 2021-08-24 | Пюник Ереван | - | Ван Чаренцаван |
Алашкерт Ереван следващи 6 срещи
| 2021-05-22 | Арарат-Армения | - | Алашкерт Ереван |
| 2021-05-25 | Арарат Ереван | - | Алашкерт Ереван |
| 2021-05-28 | Алашкерт Ереван | - | Арарат-Армения |
| 2021-07-07 | Конас Кий | - | Алашкерт Ереван |
| 2021-07-14 | Алашкерт Ереван | - | Конас Кий |
| 2021-07-20 | Алашкерт Ереван | - | Шериф Тираспол |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.05 | 3.36 | 1.72 |
| Вероятност | 31% | 25% | 44% |
| X2 @ 1.13 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.99 | 1.13 |
| Вероятност | 41% | 59% |
| X2 @ 1.13 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.43 | 2.60 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Над 1.5 @ 1.43 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.39 | 1.53 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 2.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.46 | 1.17 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.17 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.38 | 1.54 | |
| Вероятност | 38% | 62% | |
| Без @ 1.54 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-19 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
