Висша Лига - Армения
сряда, 05.05.2021
13:00
13:00

Ван Чаренцаван

Арарат Ереван
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Чаренцаван |
| Гост: | Ереван |
| Разстояние: | 27.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Градски стадион Чаренцаван |
| Капацитет: | 5 000 |
| Размер: | 110 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.34 | 3.52 | 1.78 | 2 | 1.86 | 1.19 | |||
| 35% | 16% | 49% | 1.78 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 3.01 | 2.07 | 1.70 | 3.68 | 1.23 | ||||||
| 58% | 42% | 46% | 54% | 16% | 84% |
Последни 2 директни срещи
| 2021-03-01 | Арарат Ереван | 0 - 0 | Ван Чаренцаван |
| 2020-12-10 | Ван Чаренцаван | 0 - 1 | Арарат Ереван |
Ван Чаренцаван последни 12 срещи
| 2021-04-23 | Ширак Гюмри | 1 - 2 | Ван Чаренцаван |
| 2021-04-14 | Ван Чаренцаван | 0 - 3 | Пюник Ереван |
| 2021-04-08 | Арарат-Армения | 2 - 3 | Ван Чаренцаван |
| 2021-04-04 | Арарат-Армения | 0 - 1 | Ван Чаренцаван |
| 2021-03-18 | Арарат-Армения | 3 - 0 | Ван Чаренцаван |
| 2021-03-12 | Ван Чаренцаван | 0 - 1 | Арарат-Армения |
| 2021-03-06 | Ван Чаренцаван | 3 - 1 | Урарту Ереван |
| 2021-03-01 | Арарат Ереван | 0 - 0 | Ван Чаренцаван |
| 2021-02-24 | Ширак Гюмри | 0 - 0 | Ван Чаренцаван |
| 2021-02-19 | Ной Ереван | 4 - 0 | Ван Чаренцаван |
| 2020-12-10 | Ван Чаренцаван | 0 - 1 | Арарат Ереван |
| 2020-12-05 | Ван Чаренцаван | 0 - 1 | Ной Ереван |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 6 | 6 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 50% | 50% | 25% |
Арарат Ереван последни 12 срещи
| 2021-05-01 | Арарат-Армения | 2 - 1 | Арарат Ереван |
| 2021-04-30 | Арарат Ереван | 3 - 0 | Лори Ванадзор |
| 2021-04-25 | Пюник Ереван | 1 - 2 | Арарат Ереван |
| 2021-04-20 | Арарат Ереван | 2 - 0 | Арарат-Армения |
| 2021-04-15 | Арарат Ереван | 2 - 3 | Ной Ереван |
| 2021-04-07 | Урарту Ереван | 1 - 0 | Арарат Ереван |
| 2021-03-16 | Арарат Ереван | 3 - 0 | Лори Ванадзор |
| 2021-03-01 | Арарат Ереван | 0 - 0 | Ван Чаренцаван |
| 2021-02-25 | Арарат Ереван | 1 - 0 | Арарат-Армения |
| 2021-02-21 | Арарат Ереван | 2 - 0 | Урарту Ереван |
| 2020-12-10 | Ван Чаренцаван | 0 - 1 | Арарат Ереван |
| 2020-12-02 | Арарат-Армения | 0 - 0 | Арарат Ереван |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 7 | 5 | 1 | |
| 58% | 17% | 25% | 58% | 42% | 8% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Арарат Ереван | 18 | +16 | 34 |
| 2 | Ной Ереван | 19 | +13 | 34 |
| 3 | Арарат-Армения | 18 | +16 | 32 |
| 4 | Алашкерт Ереван | 17 | +5 | 30 |
| 5 | Урарту Ереван | 18 | +5 | 28 |
| 6 | Лори Ванадзор | 22 | -22 | 23 |
| 7 | Пюник Ереван | 19 | +1 | 21 |
| 8 | Ван Чаренцаван | 19 | -10 | 21 |
| 9 | Ширак Гюмри | 20 | -24 | 12 |
| 10 | Гандзасар Капан | 0 | 0 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Ван Чаренцаван | |
| Арарат Ереван | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Ван Чаренцаван | Арарат Ереван |
|---|---|---|---|
| 1 | Арарат Ереван | 0 - 1 | - |
| 2 | Ной Ереван | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | Арарат-Армения | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 4 | Алашкерт Ереван | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 5 | Урарту Ереван | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Лори Ванадзор | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 7 | Пюник Ереван | 0 - 3 | 1 - 2 |
| 8 | Ван Чаренцаван | - | 0 - 1 |
| 9 | Ширак Гюмри | 3 - 1 | 0 - 3 |
| 10 | Гандзасар Капан | 2 - 1* |
Класиране в шампионата
| Ван Чаренцаван | Арарат Ереван | |
| Позиция | 8 | 1 |
| Точки | 21 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 5 |
| Точки | 9 | 14 |
Форма в шампионата
| Ван Чаренцаван | Арарат Ереван | |
|
Победи Равни Загуби |
6
3 10 |
10
4 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
0 6 |
4
2 3 |
Голове в шампионата
| Ван Чаренцаван | Арарат Ереван | |
|
Вкарани Получени |
15
25 |
27
11 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
11 |
10
7 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (85) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 24% |
| Победа за госта | 38% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (182) | |
| Средно голове на мач | 2.14 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.15 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.99 |
| Домакинът е отбелязал в | 61% |
| Гостът е отбелязал в | 60% |
| Гол/Гол | 34% |
| Над 1.5 | 60% |
| Над 2.5 | 46% |
| Над 3.5 | 14% |
Ван Чаренцаван следващи 6 срещи
| 2021-05-06 | Ван Чаренцаван | - | Лори Ванадзор |
| 2021-05-11 | Урарту Ереван | - | Ван Чаренцаван |
| 2021-05-19 | Ван Чаренцаван | - | Алашкерт Ереван |
| 2021-05-28 | Ной Ереван | - | Ван Чаренцаван |
| 2021-08-02 | Севан | - | Ван Чаренцаван |
| 2021-08-08 | Ван Чаренцаван | - | Арарат Ереван |
Арарат Ереван следващи 6 срещи
| 2021-05-10 | Арарат Ереван | - | Алашкерт Ереван |
| 2021-05-15 | Арарат Ереван | - | Алашкерт Ереван |
| 2021-05-19 | Арарат-Армения | - | Арарат Ереван |
| 2021-05-22 | Урарту Ереван | - | Арарат Ереван |
| 2021-05-25 | Арарат Ереван | - | Алашкерт Ереван |
| 2021-05-28 | Арарат Ереван | - | Ширак Гюмри |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.34 | 3.52 | 1.78 |
| Вероятност | 35% | 16% | 49% |
| 2 @ 1.78 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.86 | 1.19 |
| Вероятност | 41% | 59% |
| X2 @ 1.19 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.32 | 3.01 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Над 1.5 @ 1.32 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.07 | 1.70 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 1.70 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.68 | 1.23 | |
| Вероятност | 16% | 84% | |
| Под 3.5 @ 1.23 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.77 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Без @ 1.77 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-05 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
